Jump to content

Infest


Pagan Saviour

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

MAXIMUM VIOLENCE NIGHT

 

INFEST-Raw deathrash metal

 

STILLBORN-HeavyThrash metal

 

WARTEX-Thrash Cover Band(SLAYER,MEGADETH,METALLICA,PANTERA..)

 

Klub DNK Jagodina

14.04.2007

Pocetak u 20:00...nema kasnjenja,jer je vreme ograniceno!!!

Ulaz 100 dinara

 

 

 

Dodjite na 3 sata starog dobrog old school metala!!!! :rockdevil::pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта те сад спопао шроц, кад га нико није помињао изевсно време? Али, добро да си ме подсетио! Ха-ха!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Utisci sa jucerasnje svirke:

 

Momci su bili jako energicni, spremni da sve podele sa publikom koja se u zanosu probijala do prih redova kako bi jasno videla happening vikenda. Klinkice su sa ushicenjem pratile svaki Zokijev pokret na gitari i jedva cekale kraj pesme kako bi uskliknule: "Zoki, Zoki, Zoki!!!! AAAAAA :rockdevil: " ; dok su oni malo iskusniji i stariji, koji su zavrsili sa periodom "nesrecnog detinjstva" stajali sa strane i sve posmatrali iz nekog sasvim drugog ugla. Mora se priznati, bez lazne skromnosti, ili urodjene subjektivnosti, da se DNK napunio tek kada su Infest-ovci poceli da sviraju sto je vlasnika lokala nateralo da bez preteranog skrivanja protrlja dlanove jer se pivo samo tocili, i tocilo i tocilo. Sutka je urodila plodom, moralna podrska je bila jaka, odbljesci blica fotoaparata su se smenjivali svake sekunde, sve u svemu jedan veliki dogadjaj za sve njih i sve nas. Verovatno bi bilo i vise sveta da karta nije bila 120 dinara nego malo manje, ali verujem da pola ljudi koji su bili na svirci nisu ni kupili kartu...

POsebno mi je drago sto ce iz Jagodine da se probije jedan takav bend bez nekih veza i vezica, kao sto je slucaj sa ostalim "umetnicima" koji na takav nacin dolaze do snimljenog albuma.

Iako ne slusam tu vrstu muzike koju oni sviraju i stvarno je ne volim, znam da su sav trud ulozili u to, da istinski vole to sto rade, da nisu odvratne pozercine ("Death to posers!", jel tako bese, Zoki?) i da ce sve to da im se isplati (ne mislim novcano, vec onako, duhovno). I samo tako nastavite! Mozda pored vas i ja pocnem da slusham trash (ne znam kako se pise tacno, ne zamerite)

 

Pa koga ne mrzi citace ovo sto sam pisala.

Ljubim vas sve, narocito Zokija!!!!!!!!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bilo je super!Stillborn ima novog pevaca,zvuce odlicno!Iznanadjenje veceri!!!SLAVA GUGI!!!!

Wartex pokidase opasno sa obradama!!!

Hvala svima koji su bili na svirci,a posebno ljudima koji su dosli iz bg-a i ostalih mesta van Jagodine!!

poz za lady!

 

Bole...zar sumnjas u mene :pivopije:

 

POZDRAV

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ lady midnight

 

HaHaHa, veoma iscrpna recenzija koncerta za osobu koja je ceo dogadjaj "pratila" iz baste!

Jos kad se potsetimo tvojih ranijih izjava... ccc...

Ubi se, sto bi rek'o nas stari dobri Azal...

 

 

Pa vidis kako ja imam dobru moc zapazanja pa sve to vidim i iz baste i ni malo nisam pogresila u reportazi. A jos kad bi mi to sto imas rekao licno, bila bih ti vrlo zahvalna, onda bi me ubedio da si musko. Ova tema nije otvorena za prepucavanje dokonih i beskorisnih masa, vec ako imas nesto pametno da kazes Infest-ovcima sto bi usmerilo njihov dalji razvoj to uradis ovde. Vrlo si razborit................hhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaa :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Devojcice, smiri strasti...

 

Tvoja recenzija me je podsetila na jednu recenziju naseg "priznatog" metal novinara koji je koncert pratio potpuno pijan iza sanka, muvajuci dve ribe u isto vreme, u kojoj je maximalno ispljuvao koncert na osnovu izjava svog druga, koji uopste ne gotivi recenzirani bend, ali je tu bio jer je ulaznicu dobio dzabe.

Kod tebe je situacija obrnuta. Nisam imao nikakvu nameru da se raspravljam, ali ti si jednostavno preterala u svom opisu koncerta, i subjektivnost dovela do krajnjih granica.

Da se razumemo, meni je koncert bio sasvim ok, i sva tri benda su odlicno odradila posao, ali, sestro slatka, kao da si opisivala koncert Whitesnake-a ili Hammerfall-a, sa svim tim blicevima, uspaljenim devojcicama, hektolitrima piva... I to sve u jednom DNK. :rolleyes::confused:

O tvojoj subjektivnosti, neupucenosti i dvolicnosti smo vise puta citali na stranicama ovog foruma. Da li je potrebno podsecanje?

Ziva ti nama bila, samo sa malo vise objektivnosti! :pivopije:

Nema ljutis, razumes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Devojcice, smiri strasti...

 

Tvoja recenzija me je podsetila na jednu recenziju naseg "priznatog" metal novinara koji je koncert pratio potpuno pijan iza sanka, muvajuci dve ribe u isto vreme, u kojoj je maximalno ispljuvao koncert na osnovu izjava svog druga, koji uopste ne gotivi recenzirani bend, ali je tu bio jer je ulaznicu dobio dzabe.

Kod tebe je situacija obrnuta. Nisam imao nikakvu nameru da se raspravljam, ali ti si jednostavno preterala u svom opisu koncerta, i subjektivnost dovela do krajnjih granica.

Da se razumemo, meni je koncert bio sasvim ok, i sva tri benda su odlicno odradila posao, ali, sestro slatka, kao da si opisivala koncert Whitesnake-a ili Hammerfall-a, sa svim tim blicevima, uspaljenim devojcicama, hektolitrima piva... I to sve u jednom DNK. :rolleyes::confused:

O tvojoj subjektivnosti, neupucenosti i dvolicnosti smo vise puta citali na stranicama ovog foruma. Da li je potrebno podsecanje?

Ziva ti nama bila, samo sa malo vise objektivnosti! :pivopije:

Nema ljutis, razumes?

 

A ja se trudila da sve to lici na jednu veliku zajebanciju, a ispade ogromna polemika oko mog "izvestaja" sa koncerta. Naravno da nema ljutis, ali moram samo da ti skrenem paznju i tebi i ostalima koji procitaju ono moje piskaranje, da sam s namerom sve to tako naduvano ispisala, to mi i jeste bio cilj da lici na one isecke iz tracarskih casopisa SCANDAL i SVET, kontas??? Zar ti nije zvucalo suvise poeticno za jedan objektivan komentar o svirci; pa ko bi normalan u normalnim okolnostima takvim recnikom (kojim sam ja s namerom ispisala cuitavu "recenziju") govorio o svirci bilo koje vrste...??? Sve u svemu jedan zajebantski i neozbiljan komentar koji su svi na moju veliku zalost ozbiljno shvatili, ja sam sve sto je cinjenica (a cinjenica je da su klinke bile u prvim redovima, doduse nisu vristale ali verovatno su htele; da se video odbljesak jednog a ne gomile fotoaparata; i da je vecina naroda dosla zbog infesta) malo vise naduvala u stilu tracarskih novinara, ali jbg nije mi uspela misija....steta....

A mojoj dvolicnosti nemojnmo na netu, to je bolje, kao sto vec jednom rekoh usmeno i uzivo....

Poz!

 

Мало преувеличавања никад није згорег!

 

 

:da::da::da::da::da::da::da::da::da::da::da::da::da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...