Jump to content

Infest


Pagan Saviour

Recommended Posts

SLAVA BRACO!!!!

Evo jos malo i eto ga albun!

Pisao bih jos ali moram na voz!

Potrudicu se da pokazemo makedoncima(TREZNI) od cega smo skovani!

DEATHRASH METAL ATTACK!!!!!

 

 

SLAVA SVIMA KOJI SU UZ NAS!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daklen... Klub Castro-Skoplje! 20.04.2007

INFEST

EMBRYOTOMY

SERPENTINE FIRE

 

 

Stigli smo oko 7 ujutru i odmah su nas na stanici cekali Kate(Legenda!!!!) i Lidija...

Posto su nas odveli kod Mikija(Basiste Embryotomy-a),otisli su po velike kolicine dragocene Skopske tecnosti :pivopije: !!!!

moram napomenuti da su Makedonci veoma veliki domacini i gostoprimstvo je na najjacem nivou!!!

odmah nakon dorucka i piva smo legli da spavamo da bi se odmorili i sacekali mikija da dodje sa posla!

Oko 6 smo otisli na tonsku i cim sam video miksetu,razglas i pojacala...sve mi je bilo jasno!!!!!

Zvuk je jebo kevu!!!!

Prvi su bili S.P i momci me podsecaju na Exodus i Tankard!!!!Old school thrash kakav je i nas Space Eater!Posle nekoliko svojih stvari opalili su Tornado of Souls(Megadeth Cover) i opasno podgrejali masu!

Zatim na binu iuzlazi vec dokazana uigrana ekipa i atmosfera vec pocinje da se kuva!EMBRYOTOMY su jos jednom pokidali sve ispred sebe!!!Sa prvim blast bitom smo Andrija i ja polomili i noge i ruke!!!Svirali su svojih 8 pesama i ni jedan trenutak nisu dopustili publici da se odmara!!!!Za kraj je Zile najavio jedan Deicide Cover,gde smo mu,opet,Andrija i ja oteli mikrofon i pevali KILL THE CHRISTIANS!!!!!Sta cu...bilo je jace od mene..

Cim smo namestili zvuk i sve sto jer bilo potrebno,poceli smo sa Mind Control i odmah sam video da uopste nije zajebancija!!!Sutka je bila,da ne preterujem,skoro,non stop!!!Svaka pesma je bila ispracena sa masovnom podrskom i najjacom deliricno razbijackom atmosferom!!!!

Pored nasih 9 pesama i 4 covera i posle skoro sat vremena svirke,nije bilo predaje ljudi!Cak i na poslednjim pesmama,zadnjim atomima snage su krsili i lomili sve pred sobom!!!

Zeleo bih da se zahvalim u ime benda svim ljudima iz Skoplja koji su nas ispostovali do maximuma i iskupovali nam onolika piva za vreme,kao i posle svirke!!!

Moram da napomenem da smo bili trezni i svirku odrtadili na najbolji nacin na koji umemo sto se odrazili bas kako smo ocekivali!

Posle svirke smo zapalili u park i sakali skopsko do 6 ujutru sa gomilom ljudi koji dosta znaju o nasoj sceni i neznam sta vise da pisem,jer sam jos uvek pod utiscima i prosto mi i milion reci nisu dovoljne da opisem dozivljaj....tako da je ovo u nekim kratkim crtama kompletan opis svirke!

 

Jos jednom da napomenem da su EMBRYOTOMY legende kakve se retko srecu!!!!

 

SLAVA BRACI!!!!!

 

 

Hvala svima koji su makar u mislima bili uz nas,dok smo bili u Skoplju!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Морали су да буду трезни, јер кад се напију распадну се најгоре.

 

Зоран Хавајац, побогу, како не знаш?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako stoje stvari...

Uskoro ocekujte album Infesta pod okriljem TERROR BLAST-a iz Makedonije!!!!

 

Cim bude pusteno u stampu,javicu vam,a do tad...strpite se malko i uskoro...eto ga u Srbiji!!!!

 

Hvala svima na podrsci!!!!

 

SLAVA UNDERGROUND

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice studijskog dela solo gitare,tu su pomogli Kozeljnik i Demonetras,a sto se tice live nastupa...trebala bi uskoro neka kombinacija da upali,ali otom potom!!!

 

AVE METAL

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...