Jump to content

Infest


Pagan Saviour

Recommended Posts

Зоки је горе мислиод а каже да ма шта да се десило увек диже главу и наставља даље. Нико осим њега и није остао из оригиналне или било које друге поставе. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зоки је горе мислиод а каже да ма шта да се десило увек диже главу и наставља даље. Нико осим њега и није остао из оригиналне или било које друге поставе. ;)

 

To i jeste njegov bend,jos kad je bio u osnovnoj skoli pricao je da hoce da ima bend kad poraste.A znao je i da dodje na vrata i trazi kasetu Iron Maiden da "malo slusa".Taj mali Zoki izraste u pravog velikog zlikovca! :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

momci do jaja atmosfera beshe u apatinu! ko shto je blazha rekao oni nisu ni morali svirati :lol: slushao sam vas prvi put nie loshe zvuchalo,nadam se da cete svirati o5 u blizini sombora potrebno nam je takvih svirki! SLAVA!

Edited by dimmu_

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је претеча Инфеста. Слушао сам тада једну песму, Зоран послао мојој тадашњој девојци која се мува овде по форуму, а тада је писала за Рок Експрес. Дошло то у моје руке, ступио у контакт с њим и остало је историја. А била та песма смејурија у поређењу са овим сада.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto je ne doradite malo, pa odsvirate ponekad?

 

 

 

HAHAHA!!Dobro pitanje!

Da znas da me je dosta ljudi teralo da sviramo tu stvar,ali uvek sam nekako bio skeptican prema tom periodu dok sam radio Dogmu...

Sada je definicija naseg sviranja dosta idejno ozbiljnija nego iz tog perioda,tako da mislim da se ne bi bas najbolje konceptualno uklopila u sadasnju pricu...

 

 

Kroz mesec dana cemo,najverovatnije, poceti snimanje novog materijala,na kome ce se naci 4 ili 6 pesama ,ok kojih je jedna na srpskom jeziku i zove se 'KRSTU JE KRAJ!!!'

 

 

Postavicemo neku od pesama za download na nasem sajtu,koji bi trebao biti update-van za dan ili dva...

Ceo sajt je uradio Inomatanas,tako da mozete videti koliko covek zna i koliko je jaka zelja nekih ljudi da se nasa scena prikaze svetu na najbolji moguci nacin,tj na nacin koji zasluzuje!!!

 

 

 

SUPPORT SERBIAN UNDERGROUND SCENE!!!666

 

 

DEATH TO POSERS!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kroz mesec dana cemo,najverovatnije, poceti snimanje novog materijala,na kome ce se naci 4 ili 6 pesama ,ok kojih je jedna na srpskom jeziku i zove se 'KRSTU JE KRAJ!!!'

Превише се дружиш с Козељником, баш си упао у тај антихришћански фазон.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, не смета мени то у принципу, али сам ја принципијелно против религије, не само хришћанства. А искрено ме је то сморило још давно код свих блек бендова. Не мора сад да се прелива и овде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si za ovo "principijelno protiv religije", i ja sam protiv krsta bio on normalan ili obrnut, a kod ovih sto slave obrnut kapiram da je to samo jedan od nacina da se opljuje normalan, jebem li ga, nije ni bitno. Zoki surite po svome i jebe vam se, uspevalo je do sada, uspevace i dalje! SLAVA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si za ovo "principijelno protiv religije", i ja sam protiv krsta bio on normalan ili obrnut, a kod ovih sto slave obrnut kapiram da je to samo jedan od nacina da se opljuje normalan, jebem li ga, nije ni bitno.

Исто срање, друго паковање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...