Jump to content

Infest


Pagan Saviour

Recommended Posts

Oce i tata jednu 5XL majicu da vas reklamira al pod uslovom da ne stavljas neke obrnute krstache i pentagrame :)

Ех, сад, за тебе да праве посебне мајице. Видео си какав је лого сада.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd, da vam ostavim recenziju napokon:

 

INFEST

Christ Denial

Promo EP

Death/Thrash Metal

 

O Infestu smo imali priliku pričati pre dve godine, kada su se predstavili debi albumom, Anger Will Remain. I u pravu su bili, "bes je ostao", upravo tako zvuči i ovaj novi promo EP, sa tri pesme (Onward to Destroy, Back to the War i Christ Denial). I ovaj put su koristili usluge novobeogradskog studija Draft, i produkcijski su se već uhodali, tj. izvukli su upravo ono što jednom ovakvom sastavu treba - brutalni, beskompromisni death/thrash metal zvuk. Infest se kreće linijom koja spaja staru školu death i thrash metala, sa furioznom ritam sekcijom, thrashy solo deonicama i agresivnim, ali razumljivim growl vokalima; tu nema otkrivanja tople vode, jasno je šta je u pitanju, i kome je namenjeno. Isto tako ni mi nećemo pokušavati da izmišljamo epitete i poređenja, već ćemo držati palčeve momcima da nastave sa onim što vole i u budućnosti, i da to za početak potvrde najavljenim drugim full-lengthom (infestlegions.com, myspace.com/infestserbia).

Nebojša Lakić

 

:pivopije:

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice Vlado i za tebe majca sigurno!!!!Popicemo pivo cim dodjem!!!!a dolazim za koji dan!

 

 

 

Majce ce biti gotove pocetkom meseca.a svi zaineresovani, neka se jave!!!!

 

REGARDS

 

 

E super,kad dodjes samo mi pusti sms gde ste uvece i dolazim!Sinoc bilo super druzenje u Paracinu sa Borkom i ostalom metal/hc ekipom.Svirao Ritam Nereda a predgrupa bila Stillborn.

Hocu da kupim majicu da pomognem bar malo bend...

 

 

Ех, сад, за тебе да праве посебне мајице. Видео си какав је лого сада.

 

 

Cuo si sta kaze moje dete...bice majica...mada prolazi leto ali nosicemo je preko jakne :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se pridružim...

 

INFEST

Christ Denial (Promo)

Death Thrash Metal

(Self Release, 2008.)

 

promocd.jpg

 

Posle dva demo snimka i albuma prvenca, old skuleri iz Jagodine se vraćaju sa promo CD-om, koji verujem najavljuje sledeće izdanje. Bend je pretrpeo određene personalne promene i sada je na bubnjevima Zombi (Simargal, ex- The Stone, ex- May Result). Sledbenici old school death/thrash metala, nastavljaju putem koji su ucrtali od samog početka. Kroz 3 numere, koliko sadrži ovaj promo CD, prepliću se fenomenalni riffing (u duhu starog Destruction, Master, Holy Moses itd), odličan bubanj i fantastična „straight into face“ atmosfera. „Onward To Destroy“, „Back To The War“ i naslovna „Christ Denial“ vas ni po samim naslovima neće ostaviti ravnodušnim i ukazaće vam na to čime se ovaj bend ideološki bavi, tj šta prati ovu muziku. Posebno bih izdvojio dve stvari koje su me jako fascinirale na ovom promo izdanju, a to su produkcija i vokal. Produkcija je stvarno na vrhunskom nivou i drago mi je što i u tom delu izdanja ne podržavaju underground duh, jer verujem da bi to mnogo pokvarilo kompletan utisak koji stičeta posle slušanja. Vokal, iako je growl, jako je razumljiv, a pritom jako „besan“ i „oštar“. Ako je suditi po promo CD-u kakvo će izanje biti, ja jedva čekam da čujem drugi album! Support underground!

 

Marko Ristić (ocenu ostavljam kad novi broj izađe... :pivopije: )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Braco. vidimo se 29-tog!

Dodjite i budite deo paklene DEATHRASH ATMOSFERE!!!!

 

U poslednje vreme su ljubomorni i pateticni malogradjani pokusali da od nas i naseg sajta naprave sprdnju i cinili mnoge ruzne stvari kako bi osporili rad benda i pravili svakakve spletke,ne bi li ugrozili nas rad.Ali sve sto nas do sad nije ubilo, cini nas mnogo jacim,tako da ko god zeli da nam postavi nogu kako bi nas oborio...ustacemo sigurno,a posle cemo videti sta ga ceka!!!Najbolji nacin da svrgnemo blato koje su nam drugi bacali u lice je upravo 29-ti!!!!

DODJITE DA RAZBIJEMO SLJAM KOJI JE SVUDA OKO ONIH KOJI STVARNO ZELE DA SVIRAJU BEZ KOMPROMISA!!!!

 

 

Hvala svima koji su svih ovih godina uz nas ,a takodje i onima koji nas mrze,jer bez njih ne bismo bili gde smo sad....

 

DEATH TO POSERS!!!!

DEATH TO FUCKIN POSERS!!!!

DEATH TO ALL THOSE WHO DO NOT TRULY SUPPORT UNDERGROUND!!!!!!

 

REGARDS 666

 

Da si ti meni brate ziv i zdrav.Takvih degena ce biti uvek.Zbog cega?Pa najvise zato sto su ljubomorni na vas rad,vas uspeh,a koliko sam ja shvatio uspeh u ovoj vrsti muzike se ne meri po broju koncerata,"turneja",kuraca palaca vec mrznje koju ste uspeli da izrazite kroz svoj rad i slobodno mogu reci jos bolje pesme.Ko im jebe mater samo napred!

 

DEATH TO POSERS!!! HAIL CHAOS 666!!!

 

Btw doci cu ali na pola sata,cisto da podrzim.Jbga ispitni rok :(

Edited by SATAN-iz Batajnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLAVA BRATE!!!

 

 

Braco ,uskoro cemo poceti snimanje pesme HORDE za plocu i cd koji ce izaci u martu 2009,a radi se o TRIBUTE TO BOMBARDER!!!!

 

Ovaj legendarni bend ce pored Infesta,Kuge,Simargala ,podrzati strani i domaci bendovi koji cuvaju temelje undergrounda!!!

 

SLAVA666

 

 

 

 

 

P.S. VIDIMO SE VECERAS !!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLAVA BRACO!!!!

 

 

Pored najave mini turneje koju cemo odrzati u Makedoniji,Sloveniji i Italiji u oktobru i novembru,jos jedna veoma vazna stvar za Infest!!

 

Drugi album,koji cemo snimati po samom povratku sa tour-a ,izaci ce pod okriljem ZERO BUDGET PRODUCTION-a iz Ceske tokom 2009-te godine!!!

 

Verujte da je novi materijal stvarno pravi pravcati old school i siguran sam da nece dovesti u sumnju ljude koji su svih ovih godina uz nas a i onih koji ce tek cuti za nas posle ovog snimka!!!

 

Hvala svima na podrsci i iskrenom drugarstvu i prijateljstvu ukazanom tokom postojanja Infesta!!!

 

REGARDS666

 

Vandal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Данас сам на послу слушао демо. Знатан напредак у сваком смислу у односу на албум. Само цепајте и молио бих за само мало смисленије солаже (иако су и овакве далеко боље него на албуму).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Данас сам на послу слушао демо. Знатан напредак у сваком смислу у односу на албум. Само цепајте и молио бих за само мало смисленије солаже (иако су и овакве далеко боље него на албуму).

 

Rece covek koji ne voli Slejer... pa ne moze na ovakvu muziku Skolnikovska solaza... bre!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...