Jump to content

Infest


Pagan Saviour

Recommended Posts

U ovoj pesmi postoji ono cega nije bilo na albumu, album je odlican refreni, rifovi itd.. sve je bilo na mestu, ali ova pesma stvarno ima nesto sto je infest popelo na novi nivo! plus poboljsan vokal! :pivopije: svaka cast!!

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da vam se dopadaju nove stvari...Nadam se da ce ista reakcija biti i sa daljim radom,jer nove pesme imaju stvarno imaju dosta novog u sebi,naravno bez gubitka oldschool duha!

 

 

Album cemo snimati u oktobru kada zavrsimo mini evropsku turneju koju radimo sa bendom Simargal,ali o tome cu nesto vise cim zavrsimo ceo tour list....

 

 

HAILS666

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha nije zoki beogradjanin niti ce ikada biti!!!

 

 

JAGODINA KREW TILL DEATH!!!!!

 

INFEST JE JAGODINSKI BEND!!!!!!!

 

 

 

HAIL JAGODINSKO PIVO!!!!

Prodao nsi se hahahahaha

da dodjes na preobrazaj u Ts hahahahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

SLAVA BRACO!!!

 

Na nasoj my space stranici postavljena je jos jedna nova pesma sa novog promosa...Po njoj je promo dobio ime, tako da preslusajte pa recite vase misljenje...

 

 

MY WARRIORS SCREAM FOR ME...DEATHRASH METAL VICTORY 666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavrseno je 7 pesama od 8 koje ce se naci na drugom albumu 'Onward To Destroy" . koji ce se snimati posle mini turneje u oktobru..a do tada cemo ,najverovatnije, odrzati jos nekoliko koncerata u Beogradu i jos nekim gradovima Srbije.kako bi ljudi culi sta ih ocekuje na drugom albumu..a do tada..

 

BEST REGARDS

 

HORNS UP666

 

P.S. Poslusajte novu stvar na my space-u....

 

 

666

Share this post


Link to post
Share on other sites

29.08.2008. living room SKC

 

INFEST-promocija novih pesama

 

KUGA-thrash horde

 

BOGAMBER-Tuzla thrash attack(postava Toxic Death-a)

 

POCETAK 20h

UPAD 200 dinara

 

 

 

 

SUPPORT UNDERGROUND MADNESS!!!!

 

REGARDS666

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

Braco. vidimo se 29-tog!

Dodjite i budite deo paklene DEATHRASH ATMOSFERE!!!!

 

U poslednje vreme su ljubomorni i pateticni malogradjani pokusali da od nas i naseg sajta naprave sprdnju i cinili mnoge ruzne stvari kako bi osporili rad benda i pravili svakakve spletke,ne bi li ugrozili nas rad.Ali sve sto nas do sad nije ubilo, cini nas mnogo jacim,tako da ko god zeli da nam postavi nogu kako bi nas oborio...ustacemo sigurno,a posle cemo videti sta ga ceka!!!Najbolji nacin da svrgnemo blato koje su nam drugi bacali u lice je upravo 29-ti!!!!

DODJITE DA RAZBIJEMO SLJAM KOJI JE SVUDA OKO ONIH KOJI STVARNO ZELE DA SVIRAJU BEZ KOMPROMISA!!!!

 

 

Hvala svima koji su svih ovih godina uz nas ,a takodje i onima koji nas mrze,jer bez njih ne bismo bili gde smo sad....

 

DEATH TO POSERS!!!!

DEATH TO FUCKIN POSERS!!!!

DEATH TO ALL THOSE WHO DO NOT TRULY SUPPORT UNDERGROUND!!!!!!

 

REGARDS 666

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam prvo upeco smudjica,al kad st vi otsli osto sam ja do 2 ujutro ,dok je bilo glisti i olova a posle i fileta bacao sam to a posle i varalicu ,i posle 7 pokidane opsovo sam majku onij jebenim sajlama ispod vode i majmunima koji su se nesto pijani drali sa broda pored i aj u kurac,otiso kuci -peske..

 

ujutro idem da probam na varalicu na savi u kraju:)

 

111

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

BRACO< JOS SEST DANA!!!PA KRVOPROLICE!!!!

 

 

SINOC ME JE DOSTA NJIH PITALO STA JE SA MAJCAMA SA NOVIM LOGOM I MOTIVIMA SA PROMO SNIMKA...

 

BICE OD SLEDECEG MESECA PUSTENE U PRODAJU, A JA CU VAM SIGURNO JAVITI CIM BUDU GOTOVE!!!

 

BEST REGARDS666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodje leto a ti ne dodje kuci nijedanput da posedimo na skveru ili u parku kao nekad i popijemo koju bombu...

Oce i tata jednu 5XL majicu da vas reklamira al pod uslovom da ne stavljas neke obrnute krstache i pentagrame :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...