Jump to content

Infest


Pagan Saviour

Recommended Posts

A znaci steva pop je veliki gnjavator.Pa sto ne rekoste ranije!E pa dragi moji,taj VELIKI je najveci protivnik metala!On je lik koji pljuje metalce i samo jede govna svima iza ledja kako su satanisti i te fore.Sa ingvijem nema veze a najtvrdje sto slusa je lokalni pop tako da nemam vise reci!

pozdrav svima

0-------------------------------------------------0

death to posers icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaa,ovo je do jaja! icon_smile.gif Hvala vam puno,dugo se nisam ovako slatko smejala icon_smile.gif Veliki Inkvizitore,uz tebe sam covece,nista tako zlo dugo nisam videla icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Kako je lepo biti glup,a? icon_wink.gif

 

 

 

Nista,srecno na finalu,ne sumnjam u vas,samo mi je strasno krivo sto necu biti tamo icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta za demo finala,ali sta sad da se radi...vec sam rekla da mi izbor pesama nije bio najsrecniji i zvucali ste malo losije nego inace (mada vas nisam mnogo puta ni gledala,sta kazes Zorane,kakav lazni fan icon_smile.gif ),ali boze moj,ima vremena,jos ste mladi... icon_wink.gif

 

uuuuh,ocu li ja ikada cuti ove dve nove pesme?! no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad cu da vam ispricam jednu tuznu pricu o jednom jadnom coveku koji se preziva sibinovic... Kada se radio, njegovi roditelji su bili puni ssrece, jer ipak sta ce te, nisu oni ljudi krivi sto su kreteni, ali kakop iver ne pada daleko od klade, mozemo predpostaviti da ni sibinovic nije bolji, ali polako... njegovi roditelji su ubrzo shvatili da je prilikom razvitka sibinovica u stomaku doslo do hormonskog poremecaja i da je otpoceo proces prelazka iz muskog u zenski pol, ali kako nije bilo dovoljno vremena, jadni nas sibinovic je ostao zaglavljen na granici izmedju polova, tako da je on nesto se se u nauci naziva hemofrodit... i tako je mali sibinovic rasao, izmedju dva zivota, bilo mu je tesko da se uklpoi, sa nikom se nije druzio, imao je svoje igracke od kojih se nije odvajao sve do srednje skole, gde je postao lokalna vreca za izivljavanje i pedercic. Sibinovicu je bilo dosta tesko, maltretirali su ga svakim danom, cak se pricao da je popusio par komada, i onda je rasio da vise ne moze i postao je metalac...jadno...ima tu jos da se prica, ali o tom po tom...

 

P.S. Jedini razlog zasto nisam teo da bijem sibinovica kada me je presreo pre neko vece je sto mi ga je bilo zao, jer sam ga i ja dosta u srednjoj gazio, ali nisam video ove njegove poruke, al sad da kazem, prozivam svakog pedera iz infesta i sto se druxze sa njima na ferku, ajde picke da vas vidim, ali u svakom slucaju sledeci ce dobiti batine , a u petak dolazim iz bg

srecni dobitnici ce biti

1.zoran majmun

2.lukic majmun

3. sibinovic kreatura

4. i neki pedercic sto ga zovu dzoker, pa tako viudimo se u petak

Tebi mora da je mnogo lepo... icon_smile.gifno.gif

 

Dobronamerni savet--> wallbash.gif

 

Ranije je za ovakve ljude postojao ban... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro stevo, i da ja sam sibinovic(da se pokazem). Prvo, ne znam sta te diraju moji roditelji, vidi se da si seljak. Drugo, kad smo se videli i rekao sam ti ko sam nisi mi nista rekao osim da kuliram, a hteo sam sa tobom da ispadnem fer. Trece to u srednjoj skoli, nismo bili u odeljenju, nismo se ni vidjali, osim na cao cao. Ali necu da se pravdam ni tebi niti bilo kome. Rekao si da ce krv da padne pa ce da vidimo cija. mozda necu u petak biti tu pa ce da se vidimo nekad.

Pozdrav svima koji su za Infest, i ne samo onima koji se druze sa njima nego i onima koji vole da to slusaju. Momci su stvarno cool i ne vidim zasto se bilo ko sa njima kaci, ali kao sto si reko stevo otom potom. Stvarno se razmisljam da li da idem na robiju zbog tebe. Ali nema veze, vidimo se uskoro.

p0z 233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo bih zamolio moderatore da inkvizitor popije ban!SIRI MRZNJU! PRETI! ako oce da se bije nema frke i ako je stariji 15 godina meni nije problem!a ja sam danilo i 90 sam godiste!toliko o tome da nemam muda! by the way upoznaces ti njih malo bolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde očigledno moderatori ne rade svoj posao... Zaista sramota za 4um kakve moderatore imaju. Kapiram da nemaju vremena ili nešto tome slično, ali umesto da postuju na teme bolje bi bilo da brišu, a ne ovako da dozvoljavaju klincima od 14 godina da se izdr*avaju...

 

Patetično...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...