Jump to content

Infest


Pagan Saviour

Recommended Posts

Nemojte da serete momci odlicno sviraju a kako zvuce uzivo imao se priliku da se uverim na zajednickoj svirci u Cacku kada su svi buljili u njih i pitali se da li je moguce da momci ovako sviraju.Samo napred.Pozdrav od Djola iz lItter Infection-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma momci stvarno ubijaju (to je ok)... ali ritam gitara :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ... Mislim bre jel ima neko predstavu kako se sta svira( nista licno ali .... :? ) Daj da budemo realni... Rezime:

Solo - Odlican

Ritam - Trulez

Vokal - Moze i bolje

Bass - OK

Bubnjevi - OK

Ja mislim da je to, to!

 

cheers

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK... Samo sam dao svoje misljenje. Mislim da rtam moze mnogo bolje da ide... Ipak to je Death/Thrash... Ali dobro, svako ce svoje braniti dok god se ne dokaze da se vecina lozi na nesto sto moze biti mnogo bolje... Mislim da ovaj EXORCIST ima prilicno interesantnih izjava... mada mislim i da ima nesto licno... Samo treba podrzavati neciji trud, ma kakav ishod, i koliki on bio... Ajd sad odoh da ne serem vise!

 

Poz! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za ritam je glupost!!!!sta coveku fali?soper sviraju svi iz benda!!pa sta ako ih znam!!jel se vi ne bi borili za bend koji poznajete?ali nije stvar u tome vec u kvalitet koji branite!!!!A ti Exeru ne seri vise!!!! laugh.gifbiggrin.gif:evil:

------------------------------------------------------------------

Let thrash flow!!!!

PS Zoki dobro obavlja svoj posao ritam gitariste!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa naravno uvek postoje razumi ljudi i drago mi je da si ti medju njima L A D...ja mislim da ce se za sting u naveliko na daleko cuti.....

ko zna mozda ukinu gitarijadu u zajecaru i pocne gitarijada iza stinga...

 

 

al cuo sam za neku novu halu alfa...to bi bila kruna njihove karijere....a mozda i raiders....... :twisted::twisted::twisted::evil::evil: :| :mrgreen::mrgreen::mrgreen:tongue.gif :? laugh.gifsad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja... Dobro ipak nije lose cuti nesto sto nema buducnost... Ja ovde kenjam (argumentovano) kako neke stvari nevaljaju, a svi ono kao: "E Ajde ne pisaj kretenu, ljudi su najbolji!!!". Mislim daj malo realnosti jebote! :twisted:

 

Nista, neko ce verovatno dodatno da pljuje na ovaj odgovor i zato necu vise da mrsim muda! :mrgreen:

 

Ajd!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za Irenu ,tj. Alister's Groupy, spasavacu i dalje glave vas metalaca iako me mnogi ovde nazivaju pozerom ali sta cu ipak nemam ja koncert iza stinga kako rekose ljudi ovde...

 

Slazem se sa clanom UnDeaD koji je rekao neke stvari ...interesantne...

 

L A D,sta mislish kakve su mogucnosti coveka bez teoretskog znanja koje je prethodno usvojio na jedan ili drugi nacin ,da napraavi nesto originalno i sto bi bilo vredno paznje...

 

Pozdrav Za Publiku Iza Stinga koja je toliko mnogobrojna da ce morati koncert da se preseli u alfu ili pak raiders...

Samo polako ima mesta za sve...

 

I savetujem da neki ovde prestanu sa opstrukcijom foruma jer ni sami nemaju pojma sta rade ovde...

 

 

ZDRAVO

Share this post


Link to post
Share on other sites

I josh nesto, mozda ja imam neshto licno protiv nekoga,ali nemam sigurno protiv celog benda,to bi bilo glupo.

Ali neka znaju pojedini da se sa nekim stvarima ne igra i da se od nekih kazni ne moze pobeci...samo je pitanje vremena...

 

Nego o tome necemo ovo je ipak diskusija ...

Od sada nastavljamo sa muzikom ,muzika je najbitnija stvar posle struje na planeti,ali da nema struje ne bi bilo ni metala ,zato zahvalimo nikoli tesli sto nam je pomogao da slushamo muziku ,zahvalimo majci tesli koja je donela na svet nikolu,sina struje,zahvalimo i bogu sto je izmislio tako savrsen nacin reprodukcije da bi mogla da se rodi teslina keva...iiiii....svima hvala sto ovo citaju i ukinite SMRT lonce jer je opasno po zivot i ukinite ZORDONA ,ali moracete onda i ALFU,moracete da ukinete i RENDZERE ili RAIDERE i sve i super...

AJD...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam mislio da je ovo metal grupa ali sam se malo prevario da ne kazem zajebo.ovo su bre mocni rendzeri.pa ljudi nisu normalni.zasto?pa gde jos u grupi imamo zordona, alfu ko jos fazi mozda onaj zlikovac Zed a koliko cujem vec imaju Balka i Skala..znaci trebaju im zenska pojacanja u vidu pink rengera a moze da dodje u obzir i zuti.eh njihova glavna numera je

GO GO POWER RANGERS(raiders)

 

pozdrav za sinjoritu tandarelu koja sve ovo razume....

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bas mi je drago sto gledate mocne rendzere!I ja sam ih gledao kada sam imao 5 godina! laugh.gif A to da metalci mogu da nose vodu EXERU,to je tacno,jer se ocito nije kupao vise godina !!!A to za sting!Pa to sto kazes da NISI POZER,a u zivotu nisi bio tamo na pivo,govori o tebi da si kreten!!!JER LJUDI<PA SVI METALCI TAMO IDU LETI JER JE PIVO NAJJEFTINIJE!!!!

A to da tamo dolaze propaliteti,zahvalice ti posebno jedna grupica metalaca!!!a ako nisi provalio upravo si i za ALISTER rekao da su propaliteti,jer su momci sa infestom i mnogobrojnim metalcima celog leta pili pivo!!A STING JE MESTO GDE SE SKUPLJAJU LJUDI ZELJNI METALA I LJUDI KOJI SE KUPAJU CESTO,pa eto sto nam ne trebas tamo!! laugh.gif A sto se tice RAIDERSA TO JE MESTO GDE SE PUSTA METAL I HARD ROCK,pa ako neko sere za to,ja neznam sta ce on ovde!

--------------------------------------------------------------

LET THE METAL FLOW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi je drago sto gledate mocne rendzere!i ja sam ih gledao kada sam imao 5 godina!!!A sto si rekao da metalci mogu da ti nose vodu,to si bio u pravu!Voda ti je stvarno potrebna jer se nisi kupao dugo,dugo!! laugh.gif Sto se tice STINGA I RAIDERSA to su mesta gde su zajedno sa infestom i alisterom metalci uvek pili pivo jer je tu najjeftinije!!!A to da tamo dolaze propaliteti,to ce posebno da ti zahvali jedna grupica metalaca!!!A ti EXWRU sto kazes da nisi pozer,to se vidi po tome sto nikada nisi ni prosao pored stinga!!!!,a kamoli pio pivo sa nama!! tamo dolaze ljudi zeljni metala i ljudi koji se kupaju,tako da i nema potrebe da dolazis tamo!!!

laugh.gif --------------------------------------------------------------

Kvalitet benda ce se videti u BG-u 26.marta,a da su losi da li bi ih alister pozvao na svirku!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako stvari stoje...monci pendzeri da ne kazem rengeri su bili deo mladosti ove grupe jer mi je neko sa sigurnoscu to reko.ali to nmije ni bitno, ovde smo da raspravljamo o muzici ali koliko ja vidim neki ljudi se medjusobno kolju.da bi neko mogao da zna metal i da se razume u njega mora imati vise od 20 god (cast izuzecima).isto tako onaj koji "peva metal" isto bi trebao da ima preko 20 god i da pored toga slusa i druge pravce slicne njemu.ako se skoncentrise samo na jedan pravac vremenom se zaglupi i nema napredovanja u sviranju tj izvodjenju.grupi bi trebao da se menja vokal, jedino ako pri izvodjenju ne bude bio neki titl na ekranu iznad njih gde bi publika morala da zna sta pevaju.sa druge strane ako su poklonici slayera i slicnih grupa( nije uvreda za fanove pomenutih) onda ih razumem ali bi trebali barem da pokusaju da budu barem malo brzi u sviranju.

toliko za sada...govorimo ovde o muzici...pozdrav i za deathtrol(neznam dal sam lepo napisao) i za njegovog exera posto se ljudi izgleda znaju...pozdrav naravno i za nymbosa... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

LJUDI, STVARNO PRETERASTE!!! Ovakve rasprave uopste ne treba da bude. Ponovo kazem: Alister je uradio FEAT. sa Infestom, a ne ceo snimak. Alister jeste pozvao Infest kao goste na svoj koncert i to iz dva glavna razloga: Infest je bend koji je iz dana u dan sve bolji i bolji (to mi najbolje znamo), a i verujemo u njih. Infest je bend koji je privukao prilicno paznje (sto dokazuje plasman u Demo Expressu), pa sto onda ne bi pruzili momcima priliku da ih narod cuje! Ja poznajem The_Exorcist-a i on mi je stvarno dobar prijatelj, i covek je u nekim stvarima stvarno u pravu, ali se tu moze osetiti i neka licna crta. Moj savet je njemu, a i svima drugima na ovom forumu (bilo da pljuju ili hvale Infest) da to razrese u cetiri (ili vise) oka, a ne da koriste Yumetal za nametanje nekih svojih licnih "stavova". Uzelo je i maha i uzimanje Alistera u usta (tastaturu). MOLIM VAS DA TO VISE NE CINITE! Mislim da sam stav mog benda jasno izneo! Na kraju bih zamolio @@, UnDeaD i deathroll da mi se privatnom porukom jave i predstave , stvarno me interesuje ko su te osobe. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...