Jump to content

Infest


Pagan Saviour

Recommended Posts

Jedno je rasprava i diskutovanje o kvalitetima i manama benda, a drugo prepucavanje na ličnoj osnovi i pljuvanje po privatnom životu ljudi iz benda i ostali nebulozni odgovori!

 

Ili bi ti više voleo da ti stranica o tvom omiljenom bendu ima "puno" stranica prepunih gluposti i 20% vezanih o bendu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno je rasprava i diskutovanje o kvalitetima i manama benda, a drugo prepucavanje na ličnoj osnovi i pljuvanje po privatnom životu ljudi iz benda i ostali nebulozni odgovori!

 

Ili bi ti više voleo da ti stranica o tvom omiljenom bendu ima "puno" stranica prepunih gluposti i 20% vezanih o bendu?

to sam hte da dodam ali sam zaboravio! biggrin.gif I jos jedanput oni nisu moj omljen bend!ali daleko od toga da ne volim njihovu muziku!long live thrash!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invictuse, veruj mi da može da se stigne... sigurna sam u to štaviše...

E pa, ti meni veruj da NE MOZE!

 

Osim ako ti je moderisanje jedina stvar u zivotu, pa sedis danonocno na forumu i refreshujes stranicu svaki minut icon_smile.gif

 

Samo Warn, zabrana postova na nekoliko dana, a ako ni to ne pomogne, ban, i kraj price. Ne moze drugacije izgleda.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa... da mogu da budem moderator... videli bi kako bi Domaća Scena izgledala...

 

Slažem se da je nemoguće kada nadgledaš 3 ili 4 4uma ali zato treba da bude po jedna-dve (dve-tri za aktivnije 4ume)osobe za svaki forum i to je to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi sad pametno pricate. Ja vise necu da se svadjam, jer je inkvizitor bio moj prijatelj i ne zelim vise da ih gubim zbog nekog benda. Jeste da oni dobro sviraju i ja im zelim sve najbolje, ali nisu dostojni da se zbog njih svadjam sa ostalima. Veliki pozdrav svima ovde na ovoj temi. Svako ima svoje misljenje, i ima pravo da kaze da mu se ne svidja Infest.

p0z

 

ps ako se jos jednom pojavi deathroll, reci cu vam ko je to(za pocetak neko bi trebalo da zna da to nije Joker)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi sad pametno pricate. Ja vise necu da se svadjam, jer je inkvizitor bio moj prijatelj i ne zelim vise da ih gubim zbog nekog benda. Jeste da oni dobro sviraju i ja im zelim sve najbolje, ali nisu dostojni da se zbog njih svadjam sa ostalima. Veliki pozdrav svima ovde na ovoj temi. Svako ima svoje misljenje, i ima pravo da kaze da mu se ne svidja Infest.

p0z

 

ps ako se jos jednom pojavi deathroll, reci cu vam ko je to(za pocetak neko bi trebalo da zna da to nije Joker)

Ja znam ko je deathroll icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...