Jump to content

Infest


Pagan Saviour

Recommended Posts

Jao bre face,dokle ces vise da smaras sa tim internetom!jebo te Kragujevac i taj matematicki fax!Ali da li ste znali da mi je face pokazivao matematiku i ja sam dobio 2!zato face kad dodjes bitice pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

I PUSTITE FACE-a NA MIRU!!! laugh.gif

poz za moju dragu KRTNI i @@(de da se bre pisu tabovi,si lud,daj mi na pp adresu pa cu ti kulturno poslati postom! pa posle musik19.gif

a face ajde dolazi da se pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif pa ondak pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej face,jebiga sta da ti kazem kad ides na jebeni matematicki!Ajd zovi me kad vidis post a probu smo imali juce,pa za nekih nedelju dana kad dule dodje iz sela! laugh.gif

ajd budi pozdravljen!

poz svima! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

A za sledecu svirku kojhas ce definitivno biti>>

sviracemo na hitu,ne ove nego sledece nedelje,najverovartnije sa Alisterom i Stillbornom!A onda se vidimo! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad jedna velika poiruku za dragu mi COURTNEY!Rekao sam da ce poruka biti velika,ali da bi stvar bila velika na mora biti glomazna!Pa cu samo reci TOCAK!Sta bi smo mi bez tocka? biggrin.gif

salim se,

veliki poz za COURTNEY!

ajd zvacu te posle!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad jedna velika poiruku za dragu mi COURTNEY!Rekao sam da ce poruka biti velika,ali da bi stvar bila velika na mora biti glomazna!Pa cu samo reci TOCAK!Sta bi smo mi bez tocka? biggrin.gif

salim se,

veliki poz za COURTNEY!

ajd zvacu te posle!

pivopije.gif

I zvao je wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej face,jebiga sta da ti kazem kad ides na jebeni matematicki!Ajd zovi me kad vidis post a probu smo imali juce,pa za nekih nedelju dana kad dule dodje iz sela! laugh.gif

ajd budi pozdravljen!

poz svima! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

A za sledecu svirku kojhas ce definitivno biti>>

sviracemo na hitu,ne ove nego sledece nedelje,najverovartnije sa Alisterom i Stillbornom!A onda se vidimo! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

E bale skupljaj pare z Metallicu,pozajmi od nekog i teraj kevu

da ti posalje.Nista ti ne obecavam ali mislim da cu

moci da ti dam 500 kinti.

Ajde bale da idemo da poginemo. icon_rockdevil.gif

I probaj da nagovoris Duleta.

POZ icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad jedna velika poiruku za dragu mi COURTNEY!Rekao sam da ce poruka biti velika,ali da bi stvar bila velika na mora biti glomazna!Pa cu samo reci TOCAK!Sta bi smo mi bez tocka? biggrin.gif

salim se,

veliki poz za COURTNEY!

ajd zvacu te posle!

pivopije.gif

kako se vade fleke za on KRTNI!jao mile!to jest jao krtni! mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif (moja dva omiljena smajlija)!

 

 

 

 

i ovaj naravno evotigana.gifevotigana.gifevotigana.gif (ne vezano sa ovom porukom!)nego eto tek tako! mhihi.gifpivopije.gifevotigana.gif

Edited by @@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...