Jump to content

Infest


Pagan Saviour

Recommended Posts

Slusaj mali slusas metal verovatno godinu dve,i ti ces nesto da mi pricas.

A kao drugo tebi niko nista nije rekao nego lady midnight.A ti konju sto se ubacujes kad te niko nije zvao...A rekao sam da je rock za nju keva posto nije cula nista bolje...A sto se tice onog sto si pricao o kopiranju slayera,

ako ga brate i kopiraju.Slayer je grupa vredna kopiranja a ti sto nemas pojma sa zivotom sviras nesto ku...a ni sam ne znas sta si hteo time da kazes.

Before You See The Light

You Must Dieeeeee :evil: :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrza jedini di ti jos ostao slusaj doji danas u podrum za probu,

posto luka nam dobro sabotira ono sto radimo boli dupe njega za black

a djole i njega je pocelo boli dupe za black isto jedino ti mrza si ostao

i ja konj koji smo bili spremni nesto da radimo a ne da sabotiramo ili da radimo to preko muda :x :x :x :x :x :x :twisted: :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, batalite ovo sranje vise!!! Alister jeste pomogao Infestu, i uvek ce mu i pomagati! Igor jeste otpevao refren u jednoj njihovoj pesmi, Ivan jeste odsvirao bas na snimku (zbog toga sto je njihov basista u vojsci), ali pesma je samo FEAT. sa Alisterom! Shvatite da je bend izuzetno mlad i da ce od njih biti nesto MNOGO vise u buducnosti. Ako ce neko da zamrzi Alister zbog ovoga... Slobodno! Taj nas sigurno nikad nije ni voleo!

P.S. Pozdrav za sve Ujkine male!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga infest zasluzuje posle nekoga vremena da bude dobar bend koji nesto moze da uradi sa svojom muzikom i da doprinese nasoj muzici u zemlji da i mi pokazemo da smo jedna zemlja sa kojom se ne zajebava srbija!!!! :mrgreen::mrgreen::wink:biggrin.gif :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima koji nas hvale,a takodje i onima koji nas crne!Necemo vas izneveriti ,jer cemo ostati verni THRASH METAL-u!!!Ocekujte nas 20.-og marta u Prokuplju na DEMONIUM festu i 26-og u BG-u na solo koncertu grupe ALISTER u Domu Omladine.I jedna ispravka-nas bubnjar je Dule ,a ne Marko.Nadamo se da cemo se videti na jednom od koncerata !!!Pozdrav za grupe ALISTER i LITTER INFECTION od INFEST-a!!! i sve vas!!!

-------------------------------------------------

Pozdrav za naseg ujku Wolfija iz Alister-a!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima koji nas hvale,a takodje i onima koji nas crne!Necemo vas izneveriti ,jer cemo ostati verni THRASH METAL-u!!!Ocekujte nas 20.-og marta u Prokuplju na DEMONIUM festu i 26-og u BG-u na solo koncertu grupe ALISTER u Domu Omladine.I jedna ispravka-nas bubnjar je Dule ,a ne Marko.Nadamo se da cemo se videti na jednom od koncerata !!!Pozdrav za grupe ALISTER i LITTER INFECTION od INFEST-a!!! i sve vas!!!

-------------------------------------------------

Pozdrav za naseg ujku Wolfija iz Alister-a!!!!

 

Gde si zoki carino. :wink::wink::wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje je da se svi uvere u kvalitet i potencijal Infesta moci da dodju 26. marta i cuju ih uzivo i tek onda da prosude da li oni umeju ili ne umeju da sviraju... inace za sheola nisam se uvredila jer znam da poruka nije bila namenjena meni...ja znam da procenim sta je metal.. dovoljno ga dugo slusam biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovako ljudi ,posto ja vidim da je ova diskusija otisla mnogo dalje od komentarisanja kvaliteta muzike koju svira "INCEST",predlazem da prestanete da pokusavate da pokazete svoje klinacke sposobnosti na forumu,bla bla ja znam da sviram ovo ,ja znam da sviram ono.Dosta vishe toga...

Kao prvo Alister niko nije pokusao da ocrni jer ti momci stvarno znaju sve da sviraju ,imaju iskustva ,tehnike,dobre volje ,znanja i pozitivne energije.

Kao sto je Woolfie rekao Alister je INCESTU mnogo pomogao,i istina treba da se zna.Ali zasto posle toga da ne pogledate prave sposobnosti benda ,svi samo pominju neki trud i volju,a gde su tu poznavanje muzike i ispravna tehnika, nemoguce je postati kvalitetan bend ako bend nema kvalitet.

Verovatno ce svi posle ovoga da tupe neke gluposti i da psuju i da pokusavaju da iskazu svoje psovacke sposobnosti.

A sad konkretno objasnjenje mojh tvrdnji...

Slozicete se samnom da su u bendu uvek frontmeni pevac i gitarista ,

U infestu postoji solo gitarista David koji je ovladao tehnikom ali njegov inprovizovani solo ne ide dalje od maidenove solo deonice podignute ili spustene za jednu oktavu,sto se tice pevaca oni ga i nemaju sem ako stvarno neko ne smatra da Zordon ume da peva,a sto se tica njegovog sviranja jedna napomena ritam gitara se ne svira iz ramena nego iz zgloba ruke a pritom se ne promasuju tonovi i gresi,kad pricamo o Duletu i Anti ti momci me odusevljavaju jer svoj posao rade bash onako kako treba ,Anta svira bas onako kako je najidealnije da se svira za potrebe trash benda,Dule daje svoj maksimum i to je za pohvalu i najbolje kod njega je to sto on lupa bubnjeve tehnicki ispravno.

 

E sad Alisterova devojcice ,nemoj neosnovano da branish nesto u sta ni sama nisi sigurna vech pokusaj stvari da sagledash realno a ne SUBJEKTIVNO sto sam primetio da je sve veci nacin komentarisanja raznih stvari ovde.I nemoj da se pravish da si kraljica metala ako to nisi.

 

Sto se tice rock muzike,sta joj fali ,postoji i uvek je prisutan sukob misljenja i nemojte da favorizujete metal ,ja metal volim da cujem ali mi trenutno najvecu satisfakciju pruza rock kao i Lady Midnight i mnogim ljudima ovde koji to nece da priznaju.

 

Prijatan dan svima zeli EXORCIST

 

THE EXORCISM IS BACK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ih nisam slusao uzivo. Ono sto sam cuo na snimku je jednostavno, monotono i prilicno zamarajuce dok se slusa. Ali kad ih budem cuo u Prokuplju (nadam se da ce svirati tamo) imacu potpunu sliku onjima.

 

ps. Ne krijem da i ja mislim da ce imati lepu buducnost, ali takodje ne krijem da mi se ne svidjaju. Pogotovu vokal. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi momci jedu malu decu uzivo sviraju SLAYER-ovu pesmu South of Heaven u originalu. Ustvari sto ja ovo vama pricam uvericete se na DEMOniumu. Samo napred pozdrav od LITTER-a. 8) 8) 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, nisam mislio da budem toliko BRUTALAN... Samo hocu da kazem da neki ljudi trebaju da budu daleko potkovaniji idejama i znanjem o muzici da bi mogli da funkcionisu. Ja se javno izvinjavam za kurtone ali mi je mnogo prazno i monotono ono sto sam cuo na demou (iako sam do njega tesko stigao - Kragujevac). Tako da mora jos mnogo da se radi na finesi ritma i melodije da bi se doslo do krajnjeg cilja koji je u ovom slucaju, kopija vec pomenutog SLAYER-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...