Jump to content

Boston


ZVERKO

Recommended Posts

Ne radi se samo o pevacu...textovi su ubedljivo jedan od najboljih...Inace ja se ne bavim pevanjem na koncertima niti jurim Lyrics na njihovim prezentacijama tako da....Stvarno je sve jako, jako, jako dobro...Stvarno su mi bedni komentari kad su oni u pitanju smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidis nisam ni znao da ce biti tako pozitivni komentari pogotovo od zenskog dela

a sto se tice pevaca ...stvarno fenomenalno peva ali za more then a feeling mu je trebalo 20 puta da je otpeva kako treba...

Ali kad bolje razmislim ono treba otpevati ...

Bar ja ne mogu jos uvek !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da te obavestim da Boston nema posebnog pevaca, nego pevaju svi ukljucujuci i bubnjara. Doduse mogu se izdvojiti Brad Delp (koji je otpevao prva tri albuma), ali on je u bendu takodje bio ritam gitarista, a uzivo i pijanista. Jedino mi se cini da Fran Cosmo nista nije svirao na albumu ali je uzivo svirao gitaru. Medjutim kao sto rekoh pevali su svi clanovi osim Tom Scholza koji je radio sve ostalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da te obavestim da Boston nema posebnog pevaca, nego pevaju svi ukljucujuci i bubnjara. Doduse mogu se izdvojiti Brad Delp (koji je otpevao prva tri albuma), ali on je u bendu takodje bio ritam gitarista, a uzivo i pijanista. Jedino mi se cini da Fran Cosmo nista nije svirao na albumu ali je uzivo svirao gitaru. Medjutim kao sto rekoh pevali su svi clanovi osim Tom Scholza koji je radio sve ostalo.

 

Da, znam da su skoro svi pevali (to im je jos jedan plus, zar ne?) Ali sam i mislio na Delpa. A cek, ko im dodje solo gitara na albumima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...
jedan od (po meni) najvecih bendova!!!!

 

 

da sam mogao da biram - nevinost bih izgubio uz 'more than a feeling'!!!! (a ne uz 'radi radio' od bjilog dugmeta... hehehehe)

Hahahahah ista prica, samo sto sam ja uz Riblju Corbu laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...