Jump to content

Post-rock


Recommended Posts

i ja bolje stojim sa melodijom, ali probaj sa

jer muzika me pokrece i okrece, blah blah...i ritam lomi korake kroz oblake?!...ooooooo, lalala, neka ime se moje cuje...ooooo......uh, zaboravio sam vise..

 

pozdravi mi cigu! on je konza! odoh do ovog velegrada:!

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

za neslusammetal: Draconic, sviramo sympho black metal..skroz lame.

sviramo druge nedelje Marta u DOmu, ono sranje hit nedelje 202..i tako to.

 

 

to BodyRemover:

 

nova anathema je stvarno odlicna!!!!

 

ponekad zvuci kao Radiohead sa metal distorzijom...prve dve pesme narocito!

 

HAAAAAAR!!!!!

 

Kakva si ti fegetlija ides idole da gledas......ponesi I <3 CIGAN poster obavezno!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

malisha ima da smorish sve zive teme samo tako... ako ocesh da harmonizirash hormone, imash svachiji ICQ-u broj i izvoli...

aaaaaa watha hell? izgubio sam volju da kenjam dalje...

ako bog da para, odoh ja na Ekspolzije u Budimpeshtu, pa dan odmora i KFC-a, samo da bi sledeceg dana video jOpeth... jebesh FEST... uzecu na divx-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

yo mali lameru!

 

treba mi sve od Redhead Blonde!!

 

imam samo 3 pesme na kompilaciji...i odlicni su... biggrin.gifa:

 

Jednom sam rekao OutOfLameru da skida...skinuo jednu pesmu..rekao da je gej mjuza i prestao da skida.... :ne:

 

za to mu nikad necu oprostiti....

 

idem ja u zeleznik da se napijem ko bulja.

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

shto bi rekao jedan mnogo cool baja (chuce se koji, a Azla moze da pogodi) "Gay is OK!"... samo :evil: sutra malo al dobro sad...

RedheadBlonde je bre gay i mnogo su pozitivni... to me naj nervira... to je gay! gay, jolly, gay! :x

treba tebi zLazo Lazarus... em ti je, u neku ruku imenjak, em mu je mjuza totalno unique... gitara, efekti, odlichan text, drone vox, dosta experimenata i nich od pozitivnih misli, a kamoli nota i zvukova...

Lazarus - Songs For An Unborn Sun biggrin.gifa:

''be majku majstoru... label u kome su i Explozije... nachi art work na CD-u bolestan i dobar kao crveni krst!

Share this post


Link to post
Share on other sites

[

quote="Body[guard.Mikica]Remover"]stigao mi novi blonde redhead. misery is a butterfly.

 

mnogo je dobro!

 

gudacha, neparnih ritmova, nekih cudnih (mozda makedonskih) uticaja u melodijama...

jel' 7/8? smile.gif

 

mrzelo me da chitam vashe prethodne postove ,chisto da prijavim da mi je ovakav zvuk prilichno drag (ranije sam se strashno przila na alternativu ,svirala sam gitaru cheshjlem za Barbiku i uz to pushtala zvuke fena i usisivacha, smile.gif ).Zainteresovala sam se za post-rock zvuk preko par emisija na Politici (Hell is 'round the corner... etc).....sad neshto i ne slusham bendove iz dotichnog pravca niti sam u toku s novijim izdanjima (zainteresovali su me jedino Interpol )ali ranije su me odushevljavali Mercury rev ,My bloody Valentine,Slint ,Mogwai,Bonnie Prince Billy.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Windy & Carl je duo sastavljen od Carl Hultgren-a, gitariste, i Windy Weber-a, basiste... oni su iz grada Dearborn,Michigan i kako sami kazu predstavljaju space-rock band... interesantno je da je jedno vreme sa njima radila curuca na perkusijama i bubnjevima koja se zove Brenda Markovic... slichni bendovi: Labradford, Hounted House, Flying Saucer Attack...

malko diskografije nije na odmet:

1994 Portal

1996 Drawing of Sound

1998 Depths

2001 Consciousness

(nije sve shto su odradili vec samo bitnija izdanja s nznakom da je poslednji album ubedljivo najbolji... trenutno su pod okriljem pomenutog labela Kranky>go kranky go!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, da, Idol report zaboravih.

 

Cigo ide dalje!

Meni je to najbitnije!

 

Debela prosla opet, a bas se izdrkava, pocinjem da mislim da je namestaljka, debeli lik iz dezele isto ostao, potpuno nezasluzeno.

 

Svi Indjijci su zvizdali debeloj!!!

 

Mala iz Leskovca je bila najbolja stvarno, i puno je slatka uzivo, dodje ti da je usvojis laugh.gif

 

Gay koji je prvi pevao pesmu od Bojana Marovicja je bio dno isto. Lik koji je pevao Bijelo Dugme je odlicno pevao ali na kraju svake reci koja se zavrsava samoglasnikom tako nesto cudno zavija da je vrh glupo.

 

Navijachi su bili dosta losiji nego prethodne dve nedellje.

Po gradu videh posle, sve ribe brdo loshe.

 

Ispala ona iz nisha sto ima noge kao Roberto Carlos. Iskreno, losa je bila.

 

I tako...

 

Idol.

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akademija, Rajiceva 10

petak, 20. februar, 23-04h

 

INDIE-GO!

alter- indie- & brit-pop

 

I ovog petka u malom klubu Akademije INDIE-GO! vece:

Tanja, Dexter & Malisha pustaju najvece hitove stare i

nove alternativne pop muzike - od Smiths, Teenage Fanclub

i Pulp, preko Super Furry Animals, Weezer i Dandy Warhols,

do Strokes, Hot Hot Heat i Thrills...

 

Proslonedeljna guzva opravdava reputaciju jedine

alternativne gitarske veceri u Beogradu i zato se i ovaj

put fenomenalno provedite uz vasu omiljenu muziku...

 

Veliki klub: Rokenroler (DJ Danijel).

 

Ulaznice kostaju 100 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebalo je prosle nedelje da idem, ali sam bio odsutan...sutra cu, najverovatnije, svratiti...

 

sto se ulaznice tice, drugarica iz zga mi kaze da takve svirke ne idu preko 5 evra...raspitace mi se danas, pa mi javlja tacnu cenu, ali to je otprilike to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...