Jump to content

HeterA


eretron

Recommended Posts

Necu da sviram sa Heterom...mislim da sam po tom pitanju bio vrlo jasan violent.gifviolent.gifviolent.gif

Ako tako bude ima da nas sve dignem u vazduh pa kud koji mili moji...

Inace kada ce da bude svirka koja je trebala da bude oko 10. aprila...

to je pitanje za Macana icon_frown.gif

... Decko ... moras da shvatis ... da ces svirati Sa Heterom .... a posle kada budes shvatio koliko ce ti to promeniti zivot ... bices nam zahvalan !!!!

 

 

ETO TAKO !!!! A SAD KAKO KAZE PAMETNA DEVOJKA >>> JAKNU I KOD LEKARA !!!

 

 

 

Poz ...

 

 

Macan

 

 

P.S. E da svirka ... ne znam ... javicemo vam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusaj ti Macane...nemoj da ti ja dodjem na svirku i da odsviram...jel jasno... icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Ti i Biljana se udruzili protiv mene...lekovi kazes...kada ja budem zavrsio sa vama ima da...e, ne mogu vise da serem... pukeface.gifpukeface.gif

A sto se tice apoteke...tu vec necu da idem jer sasvim lepo jedem i kod kuce...jeste posna hrana ali i to je bolje nego mnogo nista icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Pozdrav za Macana...a tebi cu Biljana krvi da se napijem na probi...naravno kada prodje post... mrred.gifmrred.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macane,Macane...ccc......kakve su to prisile,a? icon_smile.gif

 

Inace-suska se da uskoro izdajete album...da li vasa verna publika(kao npr mua icon_mrgreen.gif ),sme da se nada tako pametnom i lepom potezu.......znam i za koga se suska al ne bih o tome do potvrde ovog prvog dela informacije.........sem naravno ako nije tajna....

 

Mislite o tome...... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako ... Borisa mora neko da menja ... posto je doticni u bolnici !!!! A mi u sredu tj. 21. 04. 2004 sviramo na finalu onog demo masters turnira .... a kada Boris ozdravi , sve ce biti po starom !!!

 

 

Hvala svima na pohvalama .... to za izdavaca cemo reci ... cim bude 100% gotova stvar .... za sada vam mozemo reci da sve ide u najboljem redu ....

 

 

P.S. Theory Of Chaos ... Disk sam ja licno poslao pre 2 dana ... ocekuj ga !!!!

 

 

 

POz svima i jos jednom hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozerchina (pozdrav Dushanu! biggrin.gif ) je propevala...

Ok ste bili sinoc, mada je zvuk bio malo "mutan". Klavijature su se cule, a onda na momente iskljucivale. Isto se desavalo i sa solo gitarom (Macan?) koja se ili cula preglasno ili bila stishana do minimuma.Poispadali ste u par navrata...

Anyway, gay je ok! icon_smile.gif Shalim se!

Pozdrva svima! musik20.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam ... sve ... jako je tesko bilo svirati ... bez monitora ... sve je bilo ogradjeno tako da bubnjara niko nije cuo ... tonac je pojacavao i stisavao klavijature ... isto je i bilo sa gitarama ... a produzni na kojem su bile ukljucene klavijature je bio sjeban ... pa su se zato iskljucivale !!! Ali i mi smo se pogubili ,.. i tako kad se sve saabere ... ocaj zivi !!!!

 

 

 

Aj pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa realno, momci jesu maximalno gotivni, ali imaju još dosta da uče i da prelaze. Za njih imam samo reči hvale i očekujem da sa albumom urade nešto veoma veoma dobro i zapaženo, jer su nesumnjivo jedan od kvalitetnijih bendova ovde, čim su se ohrabrili da snime album i treba da služe kao uzor starijim bendovima koji nisu još ništa snimili...

 

Sve najbolje momci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...