Jump to content

HeterA


eretron

Recommended Posts

....ajde i ja da vidim taj omot..kad svi kazu da je perverzija.....

ko o chemu prica-Urosh o omotu..RECITE MU DA UMUKNE=)))))

shala mala......

ja vas luka snimam veceras na 202ojci,pa tjemo svi zajedno da se slushamo..a u nedelju se vidimo,ako bog da....(mada tebe gledam svaki bozji dan..... rolleyes.gifrolleyes.gif ) hihihi

ajdeee da vam je sa sretjom i izdavanje tog PRVOG albuma,i da zaradite mnooogo para jer tju onda ja da budem bogata!!:)))))

p00z orangelistening.gif

E necu ja ici ... icon_cry.gificon_cry.gif ... snimacu ih u ja ... pa cemo da ih prozivamo ... ionako su retardirani !!! heheh

 

 

Aj pa se vidimo onda danas , sutra ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

....ajdeee da vam je sa sretjom i izdavanje tog PRVOG albuma,i da zaradite mnooogo para jer tju onda ja da budem bogata!!:)))))

p00z  orangelistening.gif

TIPICAN PRIMER KAKO LJUDI ZELE DA SE OBOGATE NA TUDJ RACUN.

 

TO STO SI MI SESTRA, NE ZNACI DA SAM GLUP KAO STO JESAM, NI PAMETAN KAO STO NISAM PA DA SVE PARE POTROSIM NA TEBE. DOBICES SVE DO POSLEDNJEG EVRA(?!) IZ NAVEDENIH RAZLOGA.

 

khhkhk

 

KO RAZUME SHVATICE

Share this post


Link to post
Share on other sites

TIPICAN PRIMER KAKO LJUDI ZELE DA SE OBOGATE NA TUDJ RACUN.

 

TO STO SI MI SESTRA, NE ZNACI DA SAM GLUP KAO STO JESAM, NI PAMETAN KAO STO NISAM PA DA SVE PARE POTROSIM NA TEBE. DOBICES SVE DO POSLEDNJEG EVRA(?!) IZ NAVEDENIH RAZLOGA.

 

khhkhk

 

KO RAZUME SHVATICE

AHAHHAHAHA.......strahota!!

mrred.gifmhihi.gif

Naravno da ces mi dati sve!!! .....ja tebi platjam karte za eyesburn a ti da mi ne udelis barem kojih 100,200 hiljada......ZAISTA NIJE U REDU=)))

huh....

bedak looka sto nisi bio da te cujemo,mi obicni smrtnici kraj radija:))

hihihih...al dobro bitno je da je ona riba pomesala tebe i urosa,PA SVI PRIMETE KOLIKO se druzite i koliko ne mozete jedan bez drugoga eeee.....sta tjes,takav je zivot:Ppppp

..ajde vidimo se kad se 'ova' STIPSA iscima do naseg velegrada bezanije,da nas poseti... pa i u nedelju se vidimo najverovatnije.....aj

p00z musik20.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

AHAHHAHAHA.......strahota!!

mrred.gifmhihi.gif

Naravno da ces mi dati sve!!! .....ja tebi platjam karte za eyesburn a ti da mi ne udelis barem kojih 100,200 hiljada......ZAISTA NIJE U REDU=)))

huh....

bedak looka sto nisi bio da te cujemo,mi obicni smrtnici kraj radija:))

hihihih...al dobro bitno je da je ona riba pomesala tebe i urosa,PA SVI PRIMETE KOLIKO se druzite i koliko ne mozete jedan bez drugoga eeee.....sta tjes,takav je zivot:Ppppp

..ajde vidimo se kad se 'ova' STIPSA iscima do naseg velegrada bezanije,da nas poseti... pa i u nedelju se vidimo najverovatnije.....aj

p00z musik20.gif

Ej ... on ne moze bez mene ... a ne ja bez njega ... to je jako bitno !!! Nego bre reci mi koji sam ja clan porodice .... ocu da znam .. .da mogu da se hvalim !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podrska za 700 jura!!! Lazo Nadji Mi Poso!!! Blow Job 4 U !!!

hihihhiihhi ph34r.gif ti pusis-nebitno koja je suma u pitanju (BUUUUUAHAHAHAAH!)

kad si ...to sto si..ne bih javno..=)

hum hum...ko to svira na trguu bweeeee....rekle mi moje drugarice METALKe da obavezno dolaze!!!

more money for u!! without a blow job...And that is a sucssess!!!

I AM MEAAAAAN! smoke_break.gif

i takooooooo.....ja zavrsavam skolu za dve nedelje i najsrecnija sam na svetuuuuuuuu uu u u u !!

a i pookla malo..da se primetiti.

Sto se tice Luko tebe,razmatraj to sa Uroshem ..pa cu videti da se slozimo:)))

p000z

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisi poslao disk. mad.gif

Poslao sam ... ako ti ne stigne za 7 dana ... onda smo mi najjadniji bend na svetu ... i svima pricaj kako ispaljujemo za promoe ... ali tek za 7 dana !!!!

 

 

 

Poz jos jednom ... i sorry zbog nesporazuma !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...