Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

Da, moji su PRSovi koje sam dobiJo u kompenzaciji, kada je moj deda prodao "Moskvu" - delom su ga isplatili u luksuznim instrumentima... icon_da.gificon_wink.gif

 

Grad ili hotel? icon_uhoh.gif

 

A ti si lud (vise nego "kud"), sa onom tvojom djitrom ako ne sviras u grand shou nisi nish' uradio. Video sam danas, neki baja fura isto to icon_smile.gificon_smile.gif

 

Nadjite negde sliku djitre koju svira Adam Jones, ili onaj peder iz 69 eyes, e to je Les Pol icon_da.gificon_cool.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam mislio da mu smirglam vrat jebote icon_smile.gif ...vec telo...nema sanse ono da se ocisti...sva je nekako masna...probao sam sa svim mogucim sredstvima i ribao sam je jedno 4-5 sati i samo sam je malo ocistio...

Topla voda+sapun? Ne razumem se u ciscenje gitara, ali ovo bi mast moralo da skine icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da probash, ukoliko nisi sredstvo za ciscenje i poliranje gitara?

Ispada da reklamiram Marica, ali imash u njihovoj radnji.

 

Ja sam imao isti problem sa svojom prvom gitarom..... naslage i naslage prljavshtine, mislio sam da joj nema spasa, ali ovo bash radio posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grad ili hotel? icon_uhoh.gif

 

A ti si lud (vise nego "kud"), sa onom tvojom djitrom ako ne sviras u grand shou nisi nish' uradio. Video sam danas, neki baja fura isto to icon_smile.gificon_smile.gif

Grad, naravno!

 

Za Grajnd Show je Gibson ES335, ja jos uvek nisam na tom nivou. Ali zato me mozete gledati svakog ponedeljka od 21.00 na RTS 1 u emisiji "Jedna pesma - jedna zelja"... Ocekujem komentare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idemo redom...probao sam sledece kombinacije icon_smile.gif

 

1. Sapun, voda, magicna krpa...uspeo sam malo da skinem

2. Razna Pronto sredstva za ciscenje drvenarije...jos malo sam uspeo da je ocistim

3. Razne cetke i slicno...ni makac icon_smile.gif

4. Sva moja sredstva za ciscenje gitare...ni makac icon_smile.gif

5. Sva darijusova sredstva za ciscenje gitare...opet ni makac icon_smile.gif

 

Stvar je u tome sto je znoj izjebao forbu skroz tako da je nemoguce u potpunosti ocistiti gitaru...hardware sam lepo ocistio pastom za zube a darijus je sredio fretboard...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

I ne treba da mi verujes posle 7 piva icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Zajebavao sam se naravno...doduse Les Paul uskoro odlazi...nije to gitara za mene...zvuk je perfektan, ali otprilike sve drugo nije ni za kurac i totalno, ali totalno me odbija icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

A sto se tice JS-a...nema teoretske sanse da se onaj Rainforest nabavi...ja sam bre jedva nasao slike...lepsu gitaru skoro nisam video...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego...bacite pogled na ovo...

 

http://cgi.ebay.com/IBANEZ-JS-6-JOE-SATRIA...1QQcmdZViewItem

 

Uclanio sam se i postavio sam liku nekoliko pitanja u vezi gitare...u kakvom su stanju pragovi ima li vecih ogrebotina i sl.

Pa ako mi se budu svideli odgovori mozda cu da licitiram...

A inace ovo je mozda i najbolji JS dosad napravljen icon_da.gif ...ja bih mu najverovatnije stavio dva Pearly Gates-a i napravio od njega jos vecu babarogu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Mr. Satriani-a, heh....ne izgleda losHe, previsHe obicHna,

mislim da je moja Ibanezka ipak bolja! icon_smile.gif A plus ye8ote za tih 1500 dojcHi

mogu ladno kupiti whole bloody drum set or 2 pairs of elect. guitars! icon_rolleyes.gif

 

@Jel BRE Marty jel ti kolektujesH gitare il'!? icon_rockdevil.gif

Edited by Hellenoranotos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebavao sam se naravno...doduse Les Paul uskoro odlazi...nije to gitara za mene...zvuk je perfektan, ali otprilike sve drugo nije ni za kurac i totalno, ali totalno me odbija icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

A sto se tice JS-a...nema teoretske sanse da se onaj Rainforest nabavi...ja sam bre jedva nasao slike...lepsu gitaru skoro nisam video...

odbija te zato sto si shaban... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

 

tvoj js je lepsi od ovog... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga nisam naviko' da mi gitara prekida krvotok dok sviram icon_smile.gif ...razmazenko icon_smile.gif

 

A i nije samo stvar u tome...hocu bre da kupim onog JS-a od mahagonije!

 

Ma Rainforest je najlepsi finis ikada! ...kako li tek izgleda uzivo...

a jel si razmisljo o tome da kastumizujes svog js-a...???

 

druga boja npr.???

 

slobodan sam da predlozim onu srebrnu varijantu... mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...