Jump to content

Aska


solicitor

Recommended Posts

Slučajno sam ovde u gomili muzike za koju i ne znam da imam nabasao na ovaj bend. Ne volim baš previše old fashion zvuk ali ovaj bend mi se jako sviđa. Imam samo album Avenger i taj je baš baš dobar.Pored njega imaju još tri albuma, Nine Tongues, Aska i Immortal. Nisam stručan toliko da ih uporedim sa nekim od bendova tog usmerenja, ali mislim da ljubitelji Helloweena, Grave Diggera i sličnih bendova mogu da uživaju uz ovaj bend. Ima nekih streotipa u zvuku ali ovo je po meni jako kvalitetan bend.

Ako neko ima ova preostala 3 albuma voljan sam za razmenu.

 

Više o bendu može se naći na http://www.askaband.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se nadam da ću u dogledno vreme nabaviti "Nine Tongues" koji mi je na listi stvari koje hoću da uzmem. Mislim da ostali teško mogu da se nabave jer ih je bend sam izdao i rasprodati su odavno. Znam samo da je "Avenger" odlična album. Bio sam se iznenadio kad sam ga čuo. Ti momci su svirlai u našoj blizini. Pre par godina su išli na turneju po američkim vojnim bazama širom Evrope i sveta, pa su bili i u Tuzli i u Bondstilu kod Uroševca. Bile su neke slike sa tih svirki na njihovom sajtu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 11 months later...
  • 1 year later...
Zaboravih da napomenem da su na skorašnjem rođendanu benda negde tamo u Teksasu bili prisutni braća Vini Pol i Dajmbeg Derel. Bile su i slike na sajtu, ako ih više nema.

Штета што више неће имати прилике да праве овакве акције.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А, то... :)

Ја сам мислио да мислиш ммузички. Иначе, не знам да ли је неко поемнуо ан теми, али тамо негде 2000. ови ликови су правили турнеју по америчким базама у Европи, где су, између осталог, свирали и у "Бондстилу" код Урошевцу. Мрски окупатори! :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

А, то... :)

Ја сам мислио да мислиш ммузички. Иначе, не знам да ли је неко поемнуо ан теми, али тамо негде 2000. ови ликови су правили турнеју по америчким базама у Европи, где су, између осталог, свирали и у "Бондстилу" код Урошевцу. Мрски окупатори! :mrtav:

 

 

 

Sta znaju Japanci ko je kome tu okupator

Ine super bend, i jeste ga tesko naci al ko ima ima :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...