Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

То су Гардијани. Албум на сваке 4 године, ал зато поставља стандарде који дефинишу правац наредних година, све до новог БГ албума :rockdevil:

amin

 

Jea, bice dobar album, bez sumnje. :da:

da :rockdevil:

 

ako bude ko Twist In The Myth, ja ih vise ne slusam. (ne kazem da je los album)

napusti diskusiju

Share this post


Link to post
Share on other sites

shvatite vec jednom da jedno te isto ne moze sto puta da se pravi i da postaje dosadno

i bas znam da stari fanovi kazu da je odlican album

 

Sta, sve ih poznajes? :) Naravno da ne moze da se pravi jedno te isto, nisam to ni rekao, ali razlika u stilu i razlika u kvalitetu su dve razlicite kategorije.

I da, i ja sam prestao da slusam Guardian-e zakljucno sa "Twist"-om. Volim stare stvari ali ovo novo mi je jednostavno jadno u poredjenju sa starim. Ne zato sto je drugi stil, sa time nemam problema, rekoh vec, nego zato sto je, naprosto, lose. MENI, ponavljam, kao i Farisu i zato ne mozes nikoga da optuzujes za "blasfemiju" zbog iznosenja licnog stava. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta, sve ih poznajes? :) Naravno da ne moze da se pravi jedno te isto, nisam to ni rekao, ali razlika u stilu i razlika u kvalitetu su dve razlicite kategorije.

I da, i ja sam prestao da slusam Guardian-e zakljucno sa "Twist"-om. Volim stare stvari ali ovo novo mi je jednostavno jadno u poredjenju sa starim. Ne zato sto je drugi stil, sa time nemam problema, rekoh vec, nego zato sto je, naprosto, lose. MENI, ponavljam, kao i Farisu i zato ne mozes nikoga da optuzujes za "blasfemiju" zbog iznosenja licnog stava. ;)

blasfemija

bices spankovan :) :) :)

shvatam nego se sprdam malo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

''A Twist...'' je bez sumnje najslabiji album Guardiana, ne kažem da nije kvalitetan, ali ni jedna od pesma ne poseduje neki poseban trademark,kakav je bio slučaj sa mnogim ranijim numerama. Prvi put kad sam čuo ''Twist'' negde u decembru 2006. godine, uopšte mi se nije svideo, ni posle 20 slušanja. Jedine pesme koje su me prodrmale bile su ''Fly'', ''Skalds'' i ''Edge'', sve ostalo...lepo je upakovano, odsvirano, ali nije to Blind Guardian. A ''Another Stranger Me'' je definitvno prva pesma Guardiana koja mi je skroz odvratna. Totalna glupost...i onda još i spot.

 

Rip off izdavanje EP-ija ''Another stranger...'' neću ni da komentarišem...jednostavno: ''Nuclear Blast''.

 

 

Sama pesma ''Sacred'' je okej, ali to što pričaju da je novi album ''100% Blind Guardian'' treba uzeti sa rezervom, jer tako su pričali i za ''Twist''. Sačekaću taj kraj 2010. kupiti original, pa ću čuti. Ako su pesme u štimu stvari ''Sacred'', ok, ali ta priča da se vraćaju korenima, ne pije vodu...bend koji je napravio toliki progres od 1984. do danas, nema šanse da se vraća da pravi nešto nalik ''tales...'' ili ''follow'' albumima.

 

Nadam se samo da novi album neće doneti previše eksperimentisanja. ''A Night at the Opera'' mi je nekako bio vrhunac te njihove progresije i eksperimentisanja sa orkestracijama, i svim ostalim, tako da nisam mislio da će preterivati sa eksperimentisanjem na sledećem album, i kad sam nabavio single ''fly'', pomislio sam, super, album će da razbija, a ono...onako...zato i sad kazem, ''sacred'' obećavajuće zvuči, ali za ''100% blind guardian'' treba čuti ceo album.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...