Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

LOTR треба да жали за Гардијанима, а не обратно!

 

Шалим се, не бих ја то никако повезивао. Врхунски филм и врхунски бенд. То што их донекле повезује тематика (бавили су се Гардијани и другим темама) није пресудно да се аутоматски прави нека паралела. LOTR саундтрак је одличан овакав какав је и ја филм не бих могао да замислим да је другачији. Не сумњам да би Ханси и екипа направили одличну ствар, али можда је и за Гардијане (па и за нас као фанове) боље што се то није реализовало.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da su uradili, verovatno bi postali mnoooogo popularniji... Ali ne verujem da bi to bilo dobro za njihov kvalitet... ono uzeli bi silnu lovu od filma i verovatno se ne bi cimali da stvaraju nove stvari... a mozda i ne...

 

Mozda ih pozovu da prave ziku za ovaj hobit sto se sada snima... bilo bi zanimljivo cuti jos njihovih stvari o LOTR tematici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moraju praviti nove pjesme. Šta fali da ustupe prava na Bard's Song ?

Tumooooroooouuuuuu vil tejk as aveeej, d fiiiir off tuuuudeeeeej

 

Pa ono ne fali nista, ali lepo bi bilo da naprave nesto novo :rockdevil:

 

The bardddds songs villllll rimejnnnnnnnnn dej olllllllll villllll rimejnnnnnnnn!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice, trebalo je samo da na soundtrack (koji je inace fenomenalan, Howard Shore je jebo mater svima), ubace Lord of the Rings akusticnu verziju i to je to ... mozda je ponovo snime samo za film u malo jacoj produkciji, ubace jos neke instrumente pozadinske i to je to. Ali nikako mi se ne bi uklopilo da oni rade ceo soundtrack za film. Mislim mozda bi i bilo dobro, ali sad kada sam vec cuo ST by Howard Shore, jebi ga, suvise je dobro da bi menjao. Ali da fali jedna njihova pesma u svemu tome ... onako da ide uz odjavnu spicu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOTR треба да жали за Гардијанима, а не обратно!

 

Шалим се, не бих ја то никако повезивао. Врхунски филм и врхунски бенд. То што их донекле повезује тематика (бавили су се Гардијани и другим темама) није пресудно да се аутоматски прави нека паралела. LOTR саундтрак је одличан овакав какав је и ја филм не бих могао да замислим да је другачији. Не сумњам да би Ханси и екипа направили одличну ствар, али можда је и за Гардијане (па и за нас као фанове) боље што се то није реализовало.

Saundtrek LOTR filmova je vrhunski, BG je vrhunski bend, al' sad da su LOTR filmovi vrhunski, e tu se ne bih slozio - moglo je to mnogo bolje, o filmovima kvari sliku "Povratak kralja" - koji je, po meni, uzasan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Jbg, ja spadam u one koji su procitali knjige mnogo pre nego sto su gledali filmove, pa im filmovi nisu nista posebno...

 

 

Ja takodje. Soundtrack za film je shit i to u losem smislu. Za dobar ST trebali su da angazuju Luku Turilija ili Blind Guardian. Malo bi mogao i Falconer da pripomogne sa nekim folk elementima i to je to. Ovako je gej kao sve ostalo iz Hollywood-a.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja takodje. Soundtrack za film je shit i to u losem smislu. Za dobar ST trebali su da angazuju Luku Turilija ili Blind Guardian. Malo bi mogao i Falconer da pripomogne sa nekim folk elementima i to je to. Ovako je gej kao sve ostalo iz Hollywood-a.

blurb_facepalm2_20090622.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Vi stvarno mislite da ste smesni sa tim forama. U nemogucnosti da bilo sta pametno kazete kao odgovor lepite slicice kao deca u predskolskom. Stvarno jadno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja se sećam još dok je film io u izradi bilo je već izašlo par intervjua sa Hansijem o tome kako će oni snimati muiku. Bilo je malo smešno jer su u tim intervjuima oni objašnjavali ko su i šta su-ko da niakd niko nije čuo za njih. Samo mesec dana kasnije Piter Džekson je promenio voju odluku. Znam i da su članovi benda trebali da se pojave u nekim scenama kao Hobitit, ali je sve to docije palo u vodu.

I zaista je istina da je Hansi bio u depresiji zbog toga, totalno je prestao da biše pesme u fazonu Tolkina, evo i do dan danas. Izgledalo je kao da je bend izgubio orjentaciju u trenutku.

A, da je Hansiju bilo krivo, i te kako je bilo. Čim je izašao film njega su omah intervjuisali u Rock Hardu nemačkom i pitali ga za ocenu filma. Ekstremno je popljuvao 'fellowship...' i dodao da je trebao da sedi u centralnoj loži negde na premijeri ovako je bio u nekoj malo kino-dvorani gde je neka baba stalno nešto komentarisala.

 

E, da bila je priča da su čak ova dvojica iz Summoninga trebala da glume u filmu i čak snime još neku muziku, ali se kasnije potvrdilo da to nije tačno.

Zanimljivo ni jedan ni drugi bend nisu zadovoljni filmom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нефест:

 

 

Сличица најбоље објашњава, више од милион речи.

 

Ал' 'ајде. Жалиш се на један феномелана саундтрек, који је толико добар да мени полази вода на уста када год га слушам. Проживљаваш филм док га слушаш, тотално износи емоције, нема тог Фолконера и Луке Турилија који би одрадио боље. А ти, ако ниси задовољан - па, нико те не тера да слушаш.

 

 

 

 

Pa ja se sećam još dok je film io u izradi bilo je već izašlo par intervjua sa Hansijem o tome kako će oni snimati muiku. Bilo je malo smešno jer su u tim intervjuima oni objašnjavali ko su i šta su-ko da niakd niko nije čuo za njih. Samo mesec dana kasnije Piter Džekson je promenio voju odluku. Znam i da su članovi benda trebali da se pojave u nekim scenama kao Hobitit, ali je sve to docije palo u vodu.

I zaista je istina da je Hansi bio u depresiji zbog toga, totalno je prestao da biše pesme u fazonu Tolkina, evo i do dan danas. Izgledalo je kao da je bend izgubio orjentaciju u trenutku.

A, da je Hansiju bilo krivo, i te kako je bilo. Čim je izašao film njega su omah intervjuisali u Rock Hardu nemačkom i pitali ga za ocenu filma. Ekstremno je popljuvao 'fellowship...' i dodao da je trebao da sedi u centralnoj loži negde na premijeri ovako je bio u nekoj malo kino-dvorani gde je neka baba stalno nešto komentarisala.

 

E, da bila je priča da su čak ova dvojica iz Summoninga trebala da glume u filmu i čak snime još neku muziku, ali se kasnije potvrdilo da to nije tačno.

Zanimljivo ni jedan ni drugi bend nisu zadovoljni filmom

 

 

Они би само покварили филм.

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, кога боли курац за то, битно је да Гардијани праве добру музику и даље, да је Господар најбољи филм икада и све је савршено овако како је, а те приче шта би било да је било, јебеш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Ма, кога боли курац за то, битно је да Гардијани праве добру музику и даље, да је Господар најбољи филм икада и све је савршено овако како је, а те приче шта би било да је било, јебеш.

 

 

Ma kakvi najbolji film? Glavni junak mi je lik smesniji od Hari Potera (ekstremno lici na istog). Mogli su da nadju normalne ljude da glume. Mogu to da uporedim samo sa kolicinom debilizma zbog novog Batman-a i James Bond-a. Shit na kub.

 

@Jaroslav

Ti kao znas da je bila sujeta u pitanju. Mozda se ljudima nije svideo film kao ni meni. Ja nisam imao nikakve uloge u svemu tome. Da nije mozda sujeta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

тим људима по дифолту Господар не може да буде лош филм. исто као што мени по дифолту ниједан албум Мејдена или Слејера није лош. исто као што за Мејдене 2007. иако није било ништа посебно, мени је било феноменално!

 

тако да код њих нема шта друго да буде него сујета.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi najbolji film? Glavni junak mi je lik smesniji od Hari Potera (ekstremno lici na istog). Mogli su da nadju normalne ljude da glume. Mogu to da uporedim samo sa kolicinom debilizma zbog novog Batman-a i James Bond-a. Shit na kub.

 

 

Заиста не бих знао шта да ти кажем на ово. И још нови Бетмен лош. Заиста немам речи ни одговора. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
тим људима по дифолту Господар не може да буде лош филм. исто као што мени по дифолту ниједан албум Мејдена или Слејера није лош. исто као што за Мејдене 2007. иако није било ништа посебно, мени је било феноменално!

 

тако да код њих нема шта друго да буде него сујета.

 

 

Ti njih znas toliko dobro? Ja bi rekao da su oni ljudi koji imaju ukus za dobro i lose. Ne moze se reci da je LOTR los film, ali nije ni nista specijalno. Mnogo bolji od Watchman-a, ali i losiji od Beastmastera koji je sniman pre sto godina. Jednostavno previse nasminkan i gej kao i muzika koja se uklapa u gej atmosferu. Trebala je da bude neka krljacina sa nekom zescom solazom samo da cepa dok bije metal o metal. Ovako jedva prelazna ocena. Na stranu to sto je toliko dugacak, a ne daje ti satisfakciju proporcionalnu potrosenom vremenu kao na primer sto je daje Storm of the century.

 

Заиста не бих знао шта да ти кажем на ово. И још нови Бетмен лош. Заиста немам речи ни одговора. :rolleyes:

 

 

Kako moze da mi bude dobar film kada betmena glumi lik koga ja da uvatim za nos ima da se srusi u nesvest? Ili Bonda glumi najruzniji glumac u istoriji. Bolji je za Kvazimoda!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...