Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Ma Bane za predsednika icon_smile.gif

Ne znam bas no.gif ...Je l' on bio predsednik razreda u osnovnoj? Ako jeste, onda moze da bude konkurent Karicu, u drugom slucaju...jok icon_mrgreen.gif .

 

Elem, cuh neke glasine da se u " hodniku" pustao grundge u petak!! Svasta!!!!!! Zna li neko koNJ je dosao na tu ideju i koNj je pustao muziku??? Hvala Bogu, pa nisam otisla icon_da.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, cuh neke glasine da se u " hodniku" pustao grundge u petak!! Svasta!!!!!! Zna li neko koNJ je dosao na tu ideju i koNj je pustao muziku??? Hvala Bogu, pa nisam otisla icon_da.gif .

nazalost to je istina no.gif

Ja sam bio, ali sreca je sto podelih flasu absinth-a sa ortakom, te se nisam toliko smorio.E, a kako su ljudi smrdeli u petak! to nije bilo humano, pogotovo zene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nazalost to je istina no.gif

Ja sam bio, ali sreca je sto podelih flasu absinth-a sa ortakom, te se nisam toliko smorio.E, a kako su ljudi smrdeli u petak! to nije bilo humano, pogotovo zene.

Eeee, to je zato sto ja nisam bila...inace bi bilo mirisno icon_mrgreen.gif , ovako svi su izvisili...elem, sreca te nisi bio u neku nedelju u KST-u, sad skoro...neki tip je sirio miomirise belog luka oko sebe a i sire...provalila sam koji je...BTW, ovaj je stvarno smrdeo a ne figurativno. Elem, znaci bio je smor. Stvarno, ko je dosao na tu glupavu ideju da se pusta grandz??? Ja, Boze ludaka!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW, ovaj je stvarno smrdeo a ne figurativno. Stvarno, ko je dosao na tu glupavu ideju da se pusta grandz???

Pa i ovi su stvarno smrdeli.Svi su skakali uz klasicne petak hitiche, oznojili se,i smrdeli kao volovi.U wc-u je bilo najsvezije.

A sto se tice grunge-a, stvarno nemam pojma ko je to organizovao.Kada sam 2-3 puta tamo upao, nije bilo vise od 10-15 ljudi.

Da, jebote totalno sam zaboravio! U kst-u nema vise teskih alkoholnih picha!!!

icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif Samo pivo i vino wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ovi su stvarno smrdeli.Svi su skakali uz klasicne petak hitiche, oznojili se,i smrdeli kao volovi.U wc-u je bilo najsvezije.

A sto se tice grunge-a, stvarno nemam pojma ko je to organizovao.Kada sam 2-3 puta tamo upao, nije bilo vise od 10-15 ljudi.

Da, jebote totalno sam zaboravio! U kst-u nema vise teskih alkoholnih picha!!!

icon_cry.gif  icon_cry.gif  icon_cry.gif  icon_cry.gif Samo pivo i vino  wallbash.gif

U jebote...ova danasnja omladina stvarno preteruje. Zato retko kad ulazim u Klub petkom..."hodnik" je bio sasvim dobar. icon_da.gif Stvarno su gadni onako znojavi i kvazi srecni sto cuju Azru pukeface.gif...

 

 

Ma dobro, sto se tice alkohola...ali, Slovenac i Bane vratite se sve vam je oprosteno!!! icon_mrgreen.gif

 

Skoro sve mhihi.gif .

 

BTW, ako je Slovenac pustao grandz, na lomacu, ne treba nam!!! icon_twisted.gif U stvari bilo ko da je pustao grandz u petak na lomachu!!! icon_twisted.gif

Edited by genius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...