Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

E, da, ja zaboravila da nemash net ovde...Jbg, ja htela da dovedem neke drugarice da ti pipnu dredoveuser posted imagemhihi.gif . Ovako, nishta icon_mrgreen.gif . E, da, maloletne su, ne brini icon_mrgreen.gif .

Nema problema, ugovoricemo drugi termin icon_da.gif

icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej ljudi jer zna neko kad ce biti gothic vece, i hoce li ga biti uopste? I kad ce opet biti metal vece, i da li ce raditi neko osim Slovenca?

icon_confused.gif

Pa evo prica ti je bila da ce Marko Miranovic (miljenik zenske populacije) poceti da pusta muziku kad basta bude otvorena...to ce starno biti dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

user posted imageuser posted image

 

 

PETAK 28.05.2004. * KST * DOOSHAN

 

Dusanov petak

 

 

SUBOTA 05.06.2004. * KST * POP HISTORY

 

Osamdesete DJ Team

 

 

SUBOTA 12.06.2004. * KST * THIS IS OUR MUSIC

 

Vece domace muzike

 

 

NEDELJA 13.06.2004.* KST * LET THERE BE ROCK

 

Hardrock & Heavy Metal 80-ih, DJ Team: Goxy & Mancha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej ljudi jer zna neko kad ce biti gothic vece, i hoce li ga biti uopste? I kad ce opet biti metal vece, i da li ce raditi neko osim Slovenca?

icon_confused.gif

Vrlo brzo. KST je dobio sedmodnevnu dozvolu od otvaranje baste (to je negde sredinom juna) pa ce doci do znatnog prosirenja programa, a naravno tu ce SIGURNO biti i Gothic & Electro...

 

Metal veceri rade trenutno 3 DJ-a. Slovenac radi dva peta u mesecu i Guitar Needle koji ce se verovatno vratiti na ponedeljak od otvaranja baste. Drgu Dj-evi su Dooshan i moja malenkost, i radimo preostala dva petka. Znaci - svaki petak u okviru drugog programa je metal night, a imas i Guitar Needle...

 

uzivaj icon_wink.gif ...

 

 

To je to..valjda biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

PETAK 28.05.2004. * KST * DOOSHAN

 

Dusanov petak

 

 

 

Jedva cekam!!! Nisam bila u kst-u jedno mesec dana bas zato sto sam cekala sutrasnji dan. Jupi icon_biggrin.gif

 

I da li neko zna da li ce smeti da se pusta trance petkom pred kraj? Nadam se da nisu zabranili... icon_sad.gif

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva cekam!!! Nisam bila u kst-u jedno mesec dana bas zato sto sam cekala sutrasnji dan. Jupi icon_biggrin.gif

 

I da li neko zna da li ce smeti da se pusta trance petkom pred kraj? Nadam se da nisu zabranili... icon_sad.gif

Ne moras da ocajavas, zaista nije tesko naci trance negde u gradu petkom uvece icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

[Cy_b_eR_S.T.A.R.] Posted on 26. 5. 2004, 23:28

Vrlo brzo. KST je dobio sedmodnevnu dozvolu od otvaranje baste (to je negde sredinom juna) pa ce doci do znatnog prosirenja programa, a naravno tu ce SIGURNO biti i Gothic & Electro...

 

Metal veceri rade trenutno 3 DJ-a. Slovenac radi dva peta u mesecu i Guitar Needle koji ce se verovatno vratiti na ponedeljak od otvaranja baste. Drgu Dj-evi su Dooshan i moja malenkost, i radimo preostala dva petka. Znaci - svaki petak u okviru drugog programa je metal night, a imas i Guitar Needle...

 

uzivaj  ...

 

 

To je to..valjda 

 

Jao bas lepo... Otvara se basta i vratice gothic! icon_biggrin.gif

Mislila sam na Guitar Needle, ali ako barem dva petka ne radi Slovenac bice super! Stvarno ne razumem zasto lik vrti jedne iste pesme... ok naucili smo ih napamet... Mozda mu niko nije skrenuo paznju... icon_uhoh.gif

 

I bas je dobro kada se pusta trance pred kraj!

Bane-jedna zelja od mene, pa ti na vreme ubaci to u listu...

S.U.N. Project-Out of my brain musik20.gif ili nesto od Mystice. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje za uputjenije... kada tje biti grunge veche o5 ?? ali molim vas bez korna i slichnog... plz

Ne seri da su drndali smrdljivi Korn na kvazi "GRANDZ" veceri???? auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu icon_mrtav.gificon_mrtav.gificon_mrtav.gif tc tc tc...

Kao shto sam i bio u pravu, evidentno je da je krajnje infantilno ocekivati da se na toj veceri chuje MLB, Melvinsi, Mudhoney, Green River ili neshto non mtv... Pa shta li se tu pushtalo majke ti? 500mil pesama Nirvane i po koji single Pearl Jama, sve sa kukuruzima i biskvitima?? icon_cry.gif Molim te reci mi, zelim cuti tuznu istinu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne seri da su drndali smrdljivi Korn na kvazi "GRANDZ" veceri???? auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :mrtav::mrtav::mrtav: tc tc tc...

Kao shto sam i bio u pravu, evidentno je da je krajnje infantilno ocekivati da se na toj veceri chuje MLB, Melvinsi, Mudhoney, Green River ili neshto non mtv... Pa shta li se tu pushtalo majke ti? 500mil pesama Nirvane i po koji single Pearl Jama, sve sa kukuruzima i biskvitima?? :cry: Molim te reci mi, zelim cuti tuznu istinu!

ahhaha, pa ovako, mother lb, melvins.... naravno nije bilo nishta od toga... na kraju nije bilo loshe, po dve tri od alice, pearl, audioslave, soundgarden, i hvala bogu, podosta nirvane, to je od onoga shto ja znam... druga strana medalje > bilo je i korn i system i rage atm... ne pitaj me ko je to pushtao, znam da sam se i ja iznenadio kad sam samo video da je mali klub prazan, i tek kasnije sam na pivo-pauzi video plakat da je tu grunge veche,... bilo je malo ljudi, nas 6-8, divota,... otju o5...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...