Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Ma pusti nusquam-a, shiri dezinformacije :rolleyes::mhihi: .

obzirno da sam napustio polozhaj ministra za informacije tj. dezinformacije u agro-vladi, i sada sam ministar za nishta (zbog vetjih privilegija od pukog tracharenja), meni vishe nije dozvoljeno da shirim dezinformacije... ne mozhe mi niko nishta... toliko... :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E konacno malo dobre muzike u kstu. Svaka cast na emperoru, darkthroneu i satyriconu. Kako sam se samo izgubio. .

Ma da, bilo je prilično dobre muzike. Žalosno je bilo što su od death metala bili samo Deicide, Morbid A i Cannibali. Jedva je Miranović pustio i Monstrosity ''In dark purity'' na kraju a ono niko pojma nije imao šta je! Bruka! I čemu onda ovo što se pušta black i death? Ja sam očekivala bar Cross the styx a to nije pušteno jer se niko ne cima uz to i to niko ne zna! Pa jebem ti takve metalce. Svi se primaju da se mnogooo extremni i brutalni a kad se pusti nešto što je kvalitetnije ali malo poznato (npr Monstrosity) oni nemaju pojma šta je to! Posebna je bruka bila za Secrets. Ej, najpoznatija black pesma u kstu a samo se 3 ljudi cimalo dok su ostali stajali i pitali se šta je to. Žalosno! A kad su bili Cradle nisi mogao da prođeš od gužve! I zbog čega se onda organizuju takve večeri kada bi trebalo da se pušta malo extremnija mjuza kad nema ko da je sluša u kstu. Vidim svi su pričali da jedva čekaju petak da uživaju u black i death metalu, a ovamo skoro niko nije imao veze sa životom. no.gif

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, a kad su pustili marduk , svi zivi su pobegli odande glavom bez obzira. icon_mrgreen.gif Ali zato kad je bio Jihad bogami nisi prstom mogao da mrdnesh. ja sam hteo josh da ga pitam da pusti Nile, ali jebiga.

 

Nego koliko cesto ce da se odrzavaju ovakve veceri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, a kad su pustili marduk , svi zivi su pobegli odande glavom bez obzira. icon_mrgreen.gif Ali zato kad je bio Jihad bogami nisi prstom mogao da mrdnesh. ja sam hteo josh da ga pitam da pusti Nile, ali jebiga.

 

Nego koliko cesto ce da se odrzavaju ovakve veceri.

hahaha Jihad od opakih The Kovenant icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice pustanja black i death metala u KST-u (ili na nekim drugim mestima, za koje ja ne znam icon_smile.gif )... Pa, ljudi, valjda ste do sada skontali da nema 'leba od toga... Loshe ozvucenje cini svoje i cesto extreme raw black bendovi zvuce prilicno ocajno i/ili jednolicno, pa ljudi i ne mogu da prepoznaju pesme. Ista prica je i sa pesmama manje poznatih death bendova. Takva mjuza se, bre, slusa na koncertima i/ili kod kuce. Zato je KST dushu dao za komercijalnije varijante... Ko je rek'o 80s? biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista prica je i sa pesmama manje poznatih death bendova. Takva mjuza se, bre, slusa na koncertima i/ili kod kuce. Zato je KST dushu dao za komercijalnije varijante...

Nemoj da pricas no.gif , sta sad, oni koji slusaju npr Suffocation treba da se obese jer to NIKADA nece pustiti u glupom kstu. Poenta i jeste da se tamo pusta SVE sto podrazumeva i extremnu muziku (ne mislim na COF). Sad smo mi budale sto slusamo tu vrstu a vi ste pametni sto slusate komercijalu. Ma daj molim te... Ma kome ja ovo pricam uopste kad neki nikada nece shvatiti no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, bilo je prilično dobre muzike. Žalosno je bilo što su od death metala bili samo Deicide, Morbid A i Cannibali. Jedva je Miranović pustio i Monstrosity ''In dark purity'' na kraju a ono niko pojma nije imao šta je! Bruka! I čemu onda ovo što se pušta black i death? Ja sam očekivala bar Cross the styx a to nije pušteno jer se niko ne cima uz to i to niko ne zna! Pa jebem ti takve metalce. Svi se primaju da se mnogooo extremni i brutalni a kad se pusti nešto što je kvalitetnije ali malo poznato (npr Monstrosity) oni nemaju pojma šta je to! Posebna je bruka bila za Secrets. Ej, najpoznatija black pesma u kstu a samo se 3 ljudi cimalo dok su ostali stajali i pitali se šta je to. Žalosno! A kad su bili Cradle nisi mogao da prođeš od gužve! I zbog čega se onda organizuju takve večeri kada bi trebalo da se pušta malo extremnija mjuza kad nema ko da je sluša u kstu. Vidim svi su pričali da jedva čekaju petak da uživaju u black i death metalu, a ovamo skoro niko nije imao veze sa životom. no.gif

Pa sa jedne strane si u pravu ja sam nekada tako razmisljala ali dodjavola... ja sada dolazim tamo jednom godisnje zato sto je Smorenac smorio sa svojim istim repertuarom... inace cula sam da je ovaj petak bio do jaja i zao mi je sto me nije bilo ali avaj...

Zamisli barem pustaju black i death ali doom pustaju jednom godisnje (ne secam se kada su pustli Katatoniu, Anathemu... (sem na gothic-u?)

1) Poenta je da puste nesto kako bi se svi gubili i igrali a ne samo dvoje- troje

2) Ako puste nesto kao npr Monstouosity (jedan od mojih icon_biggrin.gif )... Hypnos takodjer npr nikada nisu pustili koliko ja znam niti ce... pa sta... ionako to retko ko slusa i zasto bi silili 100 ljudi da slusa ono sto dvoje hoce...

Ma sve ti je to isto kao kada odes na alternativu uvek isti repertoar...

ja sam Smorenca smarala da pusti Opeth pre dve godine a on nije hteo zato sto pesme dugo traju i malo ljudi slusa ja npr koja ih slusam oko tri godine dozivela sam da pre neki petak vidim pola kst-a kako se gubi uz Opeth a jednom kada je Moloch pre nekih godinu i nesto pustio gubili smo se samo nas petoro... pa ti vidi... znaci uvek ce pustati komercijalu...

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

2) Ako puste nesto kao npr Monstouosity (jedan od mojih icon_biggrin.gif )... Hypnos takodjer npr nikada nisu pustili koliko ja znam niti ce... pa sta... ionako

Hypnos je bio samo jednom. I to smo jedva namolili Dusana da nam pusti. I zamisli, samo ja i moja drugarica smo se cimali a kst je bio pun. Niko pojma nije imao. Tako i za Monstrosity. Ej, bila je njihova najpoznatija pesma In dark purity i samo ja, moja drugarica i Đekić smo se razvalili. Ostali su samo stajali. A bilo je brdo likova koji su nosili Deicide, Cannibale itd. Sve su to death metalci samo nikad nisu čuli za Hypnos i Monstrosity. Mogu misliti kako bi tek bilo da je pustio Vomitory i Luciferion. Svi bi se razbežali. Mene samo nervira što se SVI primaju da su neki black i death metalci (čast izuzecima, koji ne izlaze do duše u kst) a nemaju veze sa životom. To me samo iritira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djekic... gde mu je bio Nesha icon_smile.gificon_biggrin.gif Njega (Djekica) sto godina nisam videla... a pretpostavljam da znam ko si ti icon_wink.gif al ajd' nevermind...

Znas uvek ce biti onih koji ce se prviti kako su oni opaki i losi a u stvari nemaju vezu sa vezom... ali zato ja uzivam da se zajebavam na njihov racun... icon_twisted.gif Sta su btw pustili od Hypnosa mozda Burn the Angels...? Ne znam nisam bila dugo zaista...

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada ali pazi nikada im neveruj pogotovu Smorencu

Ovom prilikom skidam kapu DDT-u koji se uvek trudi da ispostuje zelje svakoga... za razliku od ovog navedenog... mada kada sam bila prosli put moram priznati da je Smorenac poceo da pusta mnogo bolji repertoar... bio je TO'N prvi put sam ih cula a da nije gothic...

Inace odusevilo me je kada su pustili Saturnus... takodje... inace odavno nisu pustali Satyricon mada pustili be Mother nOrth koja jeste jedna od najboljih ali ima i drugih ali avaj...

Inace donecu ja Hypnos sledeceg petka... u stvari kada bude bio DDT icon_biggrin.gif

Poz icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, bre, niko ne pishe kako je bilo u nedelju...hard rock i heavy...svi se poprimali na blacki i death...bash su tr00 icon_mrgreen.gif ...Elem, bilo svashta u nedelju kao i uvek kad pushta Slovenac....pomeshao, nije bilo samo heavy-a i hard rock-a...pushtao i Speulturu, Panteru, Therion, King Diamond, Kovenant....as usual...Hehe, pustio Pull The Plug...jej!! Jedva sam ga naterala icon_rockdevil.gif ...

 

Znachi, muzika standardna, moje drushtvance bilo raspolozeno i svi happy pivopije.gif .

Edited by genius

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dobro sta je bilo sa tim clanskim kartama? Ima li nesto od toga? Jel dovoljna samo licna karta i mrki pogled?

Sa clanskom kartom placas 20 din. manje za ulaz, a nekad udjes i besplatno (npr. na Metallica afterparty). To ti je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hypnos je bio samo jednom. I to smo jedva namolili Dusana da nam pusti. I zamisli, samo ja i moja drugarica smo se cimali a kst je bio pun. Niko pojma nije imao. Tako i za Monstrosity. Ej, bila je njihova najpoznatija pesma In dark purity i samo ja, moja drugarica i Đekić smo se razvalili. Ostali su samo stajali. A bilo je brdo likova koji su nosili Deicide, Cannibale itd. Sve su to death metalci samo nikad nisu čuli za Hypnos i Monstrosity. Mogu misliti kako bi tek bilo da je pustio Vomitory i Luciferion. Svi bi se razbežali. Mene samo nervira što se SVI primaju da su neki black i death metalci (čast izuzecima, koji ne izlaze do duše u kst) a nemaju veze sa životom. To me samo iritira.

Ma, ja mislim da bi trebalo da pusta samo underground tr00 i br00tal bendove, tako da se samo dvoje gube, a svi ostali da se stide zato sto ih nisu culi. Nego sta icon_da.gif

Nosili su majice CC, a ne Monstrosity. Sto onda moraju da prepoznaju Monstrosity? "Sramota" bi bilo da nisu CC prepoznali. Znaci, ko ne zna bar 40 death metal bendova, ne sme ni jednu death metal majicu da nosi? Lepo da znam za ubuduce icon_da.gif

 

Inace, kad hocu da uzivam uz muziku obicno se ne gubim. A i ne vidim kako da uzivam uz npr. Emperor (uzimam ga za primer posto je vrlo kompleksna muzika), koji preskace, a i to sto ne preskoci, ne cuje se od groznog ozvucenja. Ne ide bas. Opet, ne kazem da ga ne treba pustati nikada, ali eto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...