Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Meni se nije islo na domacicu. Stringsi su imali prednost! wub.gif savrseni su! biggrin.gif

Mislim da su oni novi ekv! icon_da.gif Predivni su! icon_da.gif

 

Majo, objasnicu ti sutra ko je demon, kada nista ne kapiras! icon_rolleyes.gif

 

Hocu bre domace balade vece i strane balade vece! icon_smile.gif

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

shvatila sam ko je demon icon_smile.gificon_smile.gif .....

 

da. hocu i ja.

ali ... stvarno ne znam shta bismo radili na toj vecheri.

ono ... .to bi bilo zlo za plakanje i plesanje.

 

Mislim volim ja da plesem...to je tako kul .kao u 5 razredu .

Dechaci biraju .. i tako siv pleshemo.

kenjam icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kenjas! icon_smile.gif

To bi bilo bas kul vece! Ali obavezno da bude odvojeno domace od stranog! OBAVEZNO!

Sta bi radili?

Njihali se i bedacili! icon_sad.gif I verovatno bih se ucirkala nikad gore da efekat bude bolje! icon_sad.gif

 

Sinoc na stringsima POTOP! icon_cry.gif Kako bedace! icon_cry.gif

 

Jel ti to u potpisu iz "Kako je propao r'n'r"?

aaaaaaaaaaaaa icon_cry.gif

 

Zeleni zub je borac protiv dosade! 233.gif Kako je Koja sladak u tom filmu! wub.gif

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas li mozda taj film?!?!?!?!?

i onaj jos neki koji si spominjala a ja sam zaboravila kako se zove moras da mi prosledis icon_mrgreen.gif

 

Naravno, da imam "Kako je propao R'n'R" i "Paket aranzman"! Idalje ne verujem da ih jos nisi gledala! Oba su mi na DVD-ju. icon_da.gif Prosledicu ti! icon_da.gif

 

U Paket aranzmanu jedan deo filma se zove Noc bez sna! icon_cry.gif I na pocetku pevaju Babe! icon_cry.gif

 

Majo, ako jos nisi pogledala treci deo - GLEDAJ! Najjaci je! icon_rockdevil.gif

I, zivota ti, ponesi mi sutra one moje diskove i onaj ako si mi narezala!

 

Bibi, da li si gledala dva sata kvalitetnog programa? Tu se pojavljuju (i sviraju) Riblja corba, Bajaga, Babe, Familija, DLM, Elektricni orgazam... Dacu ti i to ako nisi gledala! icon_da.gif

 

E, da KST! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dunja onda ti to meni sve lepo donesi u subotu kod irish icon_mrgreen.gifbiggreens.gif

 

Donosim ti! Samo da mi Maja sutra vrati Dva sata kvalitetnog programa koja stoje kod nje jos od nove godine! icon_rolleyes.gif

E, a kada utvrdis znanje iz ta tri kultna filma na red dolazi: Tajvanska kanasta (gde ima puno muzike iz 80ih i pominje se EKV icon_mrgreen.gif ), glavni junak je nezaposleni arhitekta! icon_smile.gif

Sto volim te nase filmove koji prikazuju BG i gde ima puno domaceg roka! biggrin.gif

Nego, jel ima neko Davitelja protiv davitelja? Jos mi on fali!

Koja i Idoli! 233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

glavni junak je nezaposleni arhitekta!

takva me sudbina ceka icon_smile.gif

 

dunja mnogo si ti opasna postala icon_smile.gifwub.gif

 

@maja: ako znas bilo sto je, mislim, najlepsa pesma ikad napisana... kad bi mi to negde pustili, stopala bih im ljubila icon_smile.gif

ali to tek nakon sto bih se oporavila od pesme icon_cry.gifwub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

no.gifno.gifno.gifno.gifno.gif

 

Daj, brate black eyed peas! neeeeeeeeeeeeeee! Znas da se lozim na nju! 233.gif Narezi kako znas i umes!

 

Dudi, eto sada sam Dudi! Kad god treba nesto nezakonito da se radi, svi mene zovu! no.gif

Lepo sam ti rekla da savatas neku fenserku koja studira i ne ide u KST da izvadi clansku i da ulazis na njenu!

Stvarno ne mogu vise da se patim oko falsifikovanja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dunja mnogo si ti opasna postala icon_smile.gifwub.gif

 

Postala? icon_confused.gif

A, juce si mi rekla kako sam postala fenserka koja slusa americki mtv rokic! icon_smile.gif Odluci se! icon_smile.gif

 

Mislim da dekolte Maji nikada nije predstavljao problem!

Jbt, nece joj traziti licnu zato sto joj nisu trazili nikad do sad! Uostalom i ti si imala clansku sa izmisljenim brojem licne! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ovako lepa je pesma ako znas bilo sto! Ali je jedan EKV! icon_da.gif

 

Majo, ne seri! icon_smile.gif Ja ti ovde resavam probleme, a tako! no.gif

Slepi i gluvi, vi sebicni ljudi. Sto pravite buku bez reda i smisla. Bez zasto i zato, za koga i kako. Bez pitanja koje bi mozda osusilo ponosni osmeh na licu bez suza, na licu sto nikada obraz okrenulo nije.

Vi nemi igraci svog obrednog plesa. Vi sretni u transu, u svetu sto postoji samo u glavama ljudi bez skrupula, ljudi bez milosti, ljudi bez secanja. Vi sto ne znate pljuskove zvuka, boje i mirisa... Vi ljudi bez pameti!

 

 

Unistismo temu! no.gificon_smile.gif

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam se kada cu ja ostati do fajronta.

Na Sveti Kurcovdan?a.ne, ni tada . icon_smile.gificon_cry.gif

Zasto ljudi nece da me slusaju?

Zelis da ostanes do fajronta? Moras lepo da objasnis svojim roditeljima koliko ti to znaci! I kraj! Mene moji od I godine ne ogranicavaju! Ali sam krv propisala dok to nisam dobila! Jos je meni gore jer sam jedinica! icon_da.gif

 

Idi sada narezuj mi cd, uci jebenu istoriju i popravi to! I izvadi ta dokumenta za vizu! Sutra idemo do agencije! icon_da.gif Jos manje od mesec dana do depeche-a! biggreens.gif

Ja odo' da ucim malo. Jebali smo kevu temi! no.gif Najgore smo! no.gif Stidim se! icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dunja vec slutim jos jedno kacenje izmedju tebe i mene oko azre i ekva tako da cu iskulirati icon_cool.gif

 

e da, postala si fenserka koja slusa mtv (ne cak ni rockic) koja je usput zla. opasna - u kontekstu zla. eto icon_mrgreen.gif

 

ma tema bi bila mrtva da nema nas, nikome se ne jebe za nju i moram da kazem da me nije sramota!!!!!!!

 

OCU VECE NOVOG TALAS!!!!!!!!!!!!

 

zelim te dok se vozimo kroz noc!!!!!!!!!

samo bubanj nek nosi me, i gitara nek svira, neka bubanj nosi me, da barem nikad ne prestane...

 

biggreens.gif

 

ako bude ista od one ski staze novi talas ce da se cuje do novog beograda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...