Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Срећом сам,игром случаја,избег`о гужву у суботу иначе би опет нека несрећница платила цену(тј. била израчена).

 

Зато среда+домаћица+довољно простора за губљење=лудило!!!

 

Шта је било курац у петак,цело вече сам био у "малом" клубу тако да нисам у току?

Share this post


Link to post
Share on other sites

i da ubace tu negde pilote i fit

moras to da mi narezes.....sjebo mi se hard pre nedelju-dve imao sam milijardu stvari koje nisam imao po diskovima na njemu a pogotovo domaci rock.........ubicu se icon_mrtav.gif

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jel sad u sredu domacica? nesto se kroz maglu secam da je pricao DJ......i sta ima ove nedelje uopste?

Sreda 22. februar: Domaćica

veče domace muzike

dj's Goran-Che & Luke Selecta

 

Četvrtak 23. februar: Gothic Night

dj Stevie

 

Petak 24. februar: Can't Stop The Rock

veče alternativne muzike

dj Mouse J

 

Subota 25. februar: Devedesete

dj's Mouse J & Duca

 

 

Kada smo vec kod veceri. E, ovako ja za pocetetak zelim vece EKV-a! STO PRE! Potrebno mi je! icon_da.gif

E, a od nepostojecih veceri - vece QUEEN-a, vece Riblje corbe, Filma i Idola (zajedno), mogu i Piloti sa njima. icon_da.gif

Vece U2-a, koje sam propustila... icon_sad.gif

Vece cranberries-a i dire straitsa! icon_da.gif

 

Ah... biggrin.gif

 

@Maja - vece domacih balada! icon_cry.gif Jbt! Zamisli to - Shal od svile, Anestezija, Noc bez sna, Jedino moje, Rekla je, Nebeska tema, Cuvam noc od budnih, Docicu ti u snovima, Tonemo, Pijan, Sve jos mirise na nju, Jesen u meni, Ako trazis nekoga, Brod od papira, Da te bogdo ne volim, Kad zaboravis juli, Kao ptica na mom dlanu...aaaaaaaaaaaa icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

I sve ostale koje sam zaboravila! icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dunja: vece cranberriesa je bilo sa u2 icon_razz.gif

violent.gifviolent.gifviolent.gif

 

To je bilo vece U2-a na kome su pustili dve ipo pesme cranberriesa tako da to nije to! icon_da.gif

Uostalom JA ove godine slusam U2 uzivo! Oni su mi iskreno trenutno na prvom mestu! Zajebali su i whitesnake! icon_da.gif

 

I naravno da si sve pogodila kada ne izbijas iz kst-a (danju)...

 

Ovo ce biti prve 90e posle koje propustam posle 9 meseci! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad smo vec krenuli, ja hocu veche azre, kerbera, bon jovia, powera i skid rowa. eto icon_mrgreen.gif

i da ubace tu negde pilote i fit icon_mrgreen.gif

 

@moni: mislim da znam na koga mislis icon_wink.gif

jedva cekam da vas vidim u sredu wub.gif

koja tuga, ove maja nista ne kapira icon_razz.gif

bibi razumemo se icon_wink.gif

 

e da, ja hocu vece ekv-a i novog talasa. a mogao bi i neki punk, da zvanicno isecem vene kada bude bilo hladno pivo , pijan i dobri prijatelji icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Moni - sada kada sam malo razmislila dopada mi se tvoj demon. Mislim meni se nikad ne bi dopao, ali mi je dopada sto je drugaciji, a to se ceni! icon_da.gif

Ti si moj majstor za poljupce... icon_smile.gif

 

Jedva cekam da izadje yellow cab da vidim sta ce biti one cetvrte subote u mesecu. To vece me trenutno jedino zanima! icon_da.gif

Skocicu do neba ako bude ekv! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

HOCUUUUUUUUU KERBEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

HOCUUUUUUUUU KERBEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHOCUUUUUUUUU KERBEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHOCUUUUUUUUU KERBEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHOCUUUUUUUUU KERBEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHOCUUUUUUUUU KERBEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHOCUUUUUUUUU KERBEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHOCUUUUUUUUU KERBEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHOCUUUUUUUUU KERBEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHOCUUUUUUUUU KERBEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHOCUUUUUUUUU KERBEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHOCUUUUUUUUU KERBEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHOCUUUUUUUUU KERBEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

I DOMACI KVALITETAN ROCK/PUNK da budeeeeeeeee

ALI NAJVISE KERBERI I CORBA icon_smile.gif))

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf bilo mnogo dobro na domacici.....samo opet nista od balada na kraju.....samo neki Vampiri........

 

nista bez balade - nighta.................moracemo snazno da agitujemo........i mene za DJ-a mhihi.gifmusik19.gif

 

 

aaaaaaaaa........... icon_frown.gif

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...