Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Dosla sam oko dva,tako da sam propustila veci deo veceri...Drugarica sa kojom je trebalo da se nadjem je bila smorena za sve pare,pa jos dodatno,tako da nije bas bio zagarantovan dobar provod...Dosla sam hiper,a spustila me je za sekund i navela da se utopim u blejacku smorenu sredinu....Sledeci put cu dobro razmisliti kako je drustvo raspolozeno,pa otici....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма синоћ `90 к`о `90,крдо технозе са блоковима квалитетне музике између.

 

Али да се надовежем на г`ђицу краљицу...

 

ЈЕБЕМ МУ МАТЕР ОВО ЈЕ ПРЕВАЗИШЛО СВЕ ГРАНИЦЕ КАД САМ СИНОЋ ИЗВАЛИО ДА СЕ ДВА ТИПА КРЉАЈУ НА СРЕД ПОДИЈУМА,МА У КУРАЦ,ГДЕ СВЕ ОВО ИДЕ!!!!!!

 

Мало ми је било чудно након ове српске нове године,али ово богме...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aukurac

 

icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

Jesi siguran Tarzane ? Ima tamo baš žnihru riba (mada istina ima valjanih, nešto me nema često u poslednje vreme tamo, ali ako je bilo puno koleginica ko što kažete, sigurno su vadile prosek icon_wink.gif ) , svako može da pogreši ... možda si pomešao

 

U kstu si do sad stvarno svašta mogao da vidiš, ali fegete no.gif

 

 

živeli

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma j****e vas 80-e, 90-e i sl.... icon_smile.gif U chetvrtak je LTBR!!!!! biggreens.gifbiggreens.gifbiggreens.gifbiggreens.gifbiggreens.gifbiggreens.gif

Cetvrtak 2. februar: Let There Be Rock

vece hard rock & heavy metal muzike 80ih

 

 

Uh... A u sredu je Rokanje, a u petak Dushan pushta mjuzu u hodniku (shto znachi Rokanje2 icon_smile.gif ), a ispitni rok vec pocheo... ph34r.gificon_mrtav.gif

 

Mada mi od srede ovo odgovara, pa se ide verovatno na sve! mhihi.gifbiggrin.gifbiggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cetvrtak 2. februar: Let There Be Rock

vece hard rock & heavy metal muzike 80ih

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifmusik19.gifmrred.gif

 

ili dolazis u kst nakon blaywatcha u uskoj beloj majchici

stvarno strasno......najgori sam.......kako to da uradim icon_rolleyes.gif ko jos nosi obicnu belu majcu dugih rukava icon_rolleyes.gif .......to vece u kst-u dobio sam komentare kao da sam......ne znam.....navukao kurton na glavu i izasao na ulicu icon_rolleyes.gif

 

stvarno ne mogu da verujem da nekome moze da smeta ako se neko slucajno obuce suprotno "tr00" "metal modi".......

 

u subotu na devedesetima nekoliko riba koje su bolje nego 99,99% riba koje redovno izlaze u kst obuklo mini suknjice jel su lepo gradjene imaju dobre noge sto je naravno skroz ok i odmah desetine zlih komentara i pogleda a devojke od kojih sam neke i znao skroz opustene znaju vecinu pesama i lepo djuskale i zajebavale se celu noc.....

 

ja na kst gledam kao na opusteno mesto gde je najbolja 'zika u gradu dzaba pivo i gde imam gomilu ortaka i zato tamo izlazim redovno......a ne kao na....ne znam.... neku rupu gde treba da se okupljaju "tr00" metalci i mracni gotichari koji su toliko "tr00" da nece da izlaze nigde drugde......

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako mozhe biti preneseno znachenje bitch maja biggrin.gif

 

 

@Andrej- nemo' se vredjash odma' bre mad.gif

Ja sam se samo malo zajebavala to za splavovoe..ali u susthini tipichan fenseraj me nervira kada vidim onako na goimili u kst-u...nema to veze sa troo-ocjom .. prosto bla...

 

Nema niko nishta protiv tvoje fancy majichice icon_razz.gif

a kondom nije losha ideja icon_smile.gif

Edited by VeronikaJeOdluchilaDaUmre

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bibili - jedva si docekala da okacis neku svoju sliku! icon_smile.gif Imas martinke i crni shal, odjebi metalko! violent.gif

I gle svi ti hvale avatar... A, ko je odgovoran za to? biggrin.gif

 

Sto se tice kondoma... Jel to nesto na moj racun? mad.gif

Ja sam htela da idem u ljubicastom kondomu iz jazasa, ali mi je bio veliki... icon_sad.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sarah_key: hvala icon_redface.gif

 

jedva si docekala da okacis neku svoju sliku

 

icon_da.gificon_redface.gificon_smile.gif

 

Imas martinke i crni shal, odjebi metalko

ali, ali.... icon_cry.gif

 

A, ko je odgovoran za to?

ti mi uvek sve dobro predlazes i nalazis wub.gif znas na sta mislim icon_wink.gif

 

dunja, je li ti bio veliki da stane u kondom, ili si htela nesto drugo da kazes? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti mi uvek sve dobro predlazes i nalazis wub.gif znas na sta mislim icon_wink.gif

 

Znam na sta mislis! wub.gif Najjaca sam! icon_rockdevil.gif

 

dunja, je li ti bio veliki da stane u kondom, ili si htela nesto drugo da kazes? icon_smile.gif

E, nemo' sad i ja da kacim svoje slike u tom kondomu!

Ja sam bila mnogo mala za taj kondom. Otvor za oci mi je bio kod vrata, a unutra su pored mene mogle da stanu jos dve osobe. I kako je sav od sundjera mnogo je vruce... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...