Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

haha.....moglo je da bude i gore :mhihi: ......

 

elem.....koncert Nena Belana definitivno nije otkazan......malopre sam zvao dom omladine....

 

valjda ce bar nesto da naprave od ksta-a za ovih par dana.......mada ne verujem.....

 

u subotu Corba pa na 90te....extra :muzicar:

 

sto se piva tice.....vec neko vreme ga ne pijem u kst-u ali probao sam ove limenke mb-a.....najgore pivo ikad....a popust je jer im istice rok trajanja :da: .......toceno staro jelen je bilo dobro.....ovaj novi mb koji se vise i ne toci zbog limenki nije tako los bio......najgore pivo je ubedljivo u holidayu i u starom HoF-u.....to je katastrofa prava....a belo vino u kst-u je ono najgore......najsocijalnije......smederevka mislim......mene je nerviralo sto su barmeni jedno vreme bas bezobrazno poceli da krate toceno :violent: .......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je za divno cudo bilo super u petak. Verovatno jer je bila dobra ekipa. I opet gubljenje uz Samar. :wub:

 

A, sinoc je bilo super s obzirom koliko me 90e smaraju jer ranije nisam propustala. Samo ona guzva. :no: To mogu samo pijana da podnesem. :)

 

Neki lik Moni i meni - Sta vi ste kao morlane, a izlazite u kst? :) :) :)

Kako sam se samo histericno smejala. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam bio trezan, verovatno bih popizdeo :)

 

Hah, tako je meni bilo prosle subote. Dolazim trezna, histerisem na guzvu i govorim kako moram odmah da se napijem jer ne mogu da smislim ljude. :)

 

Sinoc ako je bilo 10 treznih dusa. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U petak sam posle 4 i vise godina otisao u KST. Promenilo se nije mnogo ali me je zacudilo ono cudo u malom hodniku gde se pusta neki cudni elektro ili koja je to vec vrsta muzike. Dok sam izlazio ranije na istom mestu se pustao thrash, posle par sati isli bi black i death. Ne mogu da se pohvalim da pratim svetske muzicke trendove ali ono je bilo stvarno nesto konfuzno... Narocito par ljudi koje sam video nasminkane i u suknjama a pritom fizionomija odgovara muskom polu... Koja je ono vrsta muzike, kakvi su ono bendovi ili kako se to vec naziva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...