Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Da, nije svaki dan Badnji dan, ali ja se napih kao da je bio. :alkos:

Nikada nisam imala ovoliko crnih rupa. :)

 

Naletela sam ja na Milenu u wc-u i pitala je za Profu i ne secam se tacno price, znam da mi je rekla da ju je ispalio, ali nemam pojma zasto.

 

Idalje ne verujem da sam prisla najlepsoj ribi u kst-u. :) Koji sam ja lik. :) I mislim da joj ono nije sestra. Ona plava. Prelepo se oblaci i na fax dolazi lepo obucena za razliku od nekih. :)

 

Da li je bilo Girl just wanna have fun? Ne mogu da se setim uz koju sam se pesmu mnogo pogubila, cini mi se da je bila ta, ali nisam sigurna. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) to je bila ta pesma... vidis da se secas... p.s. vidi mi blog na msy, nisi ga komentirala :no:

 

Kako mislis to je bila ta pesma? Sta sam radila tad? :redface:

Jbt, nisam dva dana bila na netu, sad cu da vidim, a ti pogledaj moj personal statement ove na yumu. :D

 

Btw, dosao je onaj Bojan na ms. :) Sad me addovao. :)

 

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

bojan??? o ne :udri: :udri: :udri:

 

:) :) :) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o ima THE snimak

 

jbt, jadna jovanica, ubila sam je sa nemanjom :)

 

sta je personal statement...

??????????

 

ne znam sta si radila... tog dela se slabo secam... mislim da sam tad onu ribu sa cvikama tresnula... :) jbt, ne znammmmmmmmmmmm :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naletela sam ja na Milenu u wc-u i pitala je za Profu i ne secam se tacno price, znam da mi je rekla da ju je ispalio, ali nemam pojma zasto.

Ma super... Dogovorili smo se da odemo do Doma i probamo da nađemo karte za Rundeka, trebalo je da budemo tamo u 21h a ona me je zvala oko 22.30h od kuće (nisam otišao sam jer sam pretpostavljao da će tako nekako da ispadne). Onda smo se dogovorili da odemo na 80-te, posle 10 minuta sam se predomislio jer me to poprilično smara, javio joj da ipak neću da idem (pošto mi je već ranije rekla da ima s kim da ide mislio sam da je to kul), i to je to.

 

Hoće li biti neko okupljanje u subotu? Hoće li da ide Tea sa nama (još uvek mi ne odgovara na poruku)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Profa - Okup u subotu obavezno. Tea verovatno nema kredita. Daj da se dogovorimo na ekv temi. Fiki obavezno da ide! Zvacu i Plejga. Nisi mi poslao slike.

 

@Moni - videh pre dva sata kako nema pljuga :) :) :)

 

@Bibi - da dovuces sve aritetke. Puno da nas bude! :veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...