Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

PAz ovako, FYI postoje diskovi (kompilacije) pod nazivom "Petak 1" ...do "Petak 4" koji se koriste za pustanje muzike u Basti leti ili Klubu zimi... Tako da uopste ne iznenadjuje sto su pesme potpuno iste. DJ dobija platu ni nema nameru da se cima, kad mu je vec sve na gotovo, a ne DJise iz entuzijazma, nego zato sto je placen. Sad koliko, ne znam tacno, ali njemu je valjda to dovoljno da presedi celo vece i pusta iste diskove icon_mrgreen.gif

 

Drugo, ja imam 27 ali stalno otkrivam nove bendove, i zaista volim da cujem i nesto staro sto dugo nisam slusao, gde god da odem, ali MRZIM REPETICIJU. RUTINA UBIJA!!!

 

Zasto za neke ljude od 50-ak godina kazu da su "matore prdonje", a za neke (istih godina) da su puni mladalackog duha? Zato, jer ovi prvi stalno motaju istu zvaku (pricu, radnje, akcije, muziku, sta god) koju su motali sa 25, a ovi potonji se trude da budu kreativni i unose inovacije u svoj zivot, i zivote ljiznjih, na razne nacine.

 

Sto se Slovenca i Davida tiche - imaju obezbedjenu platu, tako da STO DA SE CIMAJU. To je isti razlog zasto ponedeljkom nikad (ili jako retko) neko drugi ne pusta muziku (jer bi onda taj neko morao biti placen).

 

David je jos tu-i-tamo flexibilan, tj. nije svaki put 100% isti a ispuni i po koju zelju, a Slovenac - sta reci, iako coveka znamo vec 100 godina, a poklonili smo mu i x diskova/kompilacija neke muzike koju bi BAR PONEKAD mogao da pusti, on se drzi jednog te istog.

 

Jedino Dushan DDT , i Bane, kad pustaju petkom, puste nesto s tih diskova (a i koliko se secam tamo jos uvek stoje i neke Banetove kompilacije). A ako neko od "privremenih" DJ-eva, znaci tih sto pustaju petkom metal i sl. pokusaju da eksperimentishu previshe od standradnog ponedeljak klishea, dobiju packe od Slovenca, tako da nemojte njih kriviti preterano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A shto se Mouse J-a tiche, tj Mishe, on je apsolutno ok lik. Njemu ljudi traze sve to shto si naveo pobogu! On pusti nekada neshto od Rage-a shto nije Killing i znash shta bude? Qrac bude! Dodju likovi i zajashu prozor:" A kada ce Killing?!?!" ... stavi se na njegovu poziciju. Kako bi i menjao domaci repertoar kada se ne prave nove stvari poput Goblina its? A i ako se prave nemaju taj "kultni" status ... i novi album brejkersa niko ni ne jebe ni dva posto jer nisu kao pre 20 godina. A ako proba da progura neshto novo tipa X-centar dobije paju od publike! Pa ljudi nije u redu ... Slovenac ima svu slobodu da promeni shta god pozeli na ponedeljku ali nece. A kst-e zivi od petka. Toliko ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

petak , petak biggreens.gif

i ko pushta muziku sutra?

.......slazem se , naravno ,da je bedak shto stariji DJevi odradjuju svoj posao tako shto pushtaju gotove kompilacije.....mene to strashno nervira na Gothic nightu,najgore je to shto sam ne berzi videla par diskova koji se zovu 'Gothic night KST'...i shta to znachi ,da je posao DJ chisto fizichki rad ubacivanja i izbacivanja kompilacija u player....nije ni chudo shto vishe nema atmosfere na pojedinim nightovima

ps.podrshka mladim DJ nadama , josh ako moze manje black-a icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A shto se Mouse J-a tiche, tj Mishe, on je apsolutno ok lik. Njemu ljudi traze sve to shto si naveo pobogu! On pusti nekada neshto od Rage-a shto nije Killing i znash shta bude? Qrac bude! Dodju likovi i zajashu prozor:" A kada ce Killing?!?!" ... stavi se na njegovu poziciju. Kako bi i menjao domaci repertoar kada se ne prave nove stvari poput Goblina its? A i ako se prave nemaju taj "kultni" status ... i novi album brejkersa niko ni ne jebe ni dva posto jer nisu kao pre 20 godina. A ako proba da progura neshto novo tipa X-centar dobije paju od publike! Pa ljudi nije u redu ... Slovenac ima svu slobodu da promeni shta god pozeli na ponedeljku ali nece. A kst-e zivi od petka. Toliko ...

 

Ziva istina, icon_da.gif DDT pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

PAz ovako, FYI postoje diskovi (kompilacije) pod nazivom "Petak 1" ...do "Petak 4" koji se koriste za pustanje muzike u Basti leti ili Klubu zimi... Tako da uopste ne iznenadjuje sto su pesme potpuno iste. DJ dobija platu ni nema nameru da se cima, kad mu je vec sve na gotovo, a ne DJise iz entuzijazma, nego zato sto je placen. Sad koliko, ne znam tacno, ali njemu je valjda to dovoljno da presedi celo vece i pusta iste diskove icon_mrgreen.gif

 

Drugo, ja imam 27 ali stalno otkrivam nove bendove, i zaista volim da cujem i nesto staro sto dugo nisam slusao, gde god da odem, ali MRZIM REPETICIJU. RUTINA UBIJA!!!

 

Slazem se sa tobom da im trebaju novine icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naazlost, leto je proslo, pa tako i prilika da se od Ponedeljak napravi onakav kakav je bio pre godinu, 2 ,3 ... kada je bashta bila puna skoro kao petkom. No ako se stvari drasticno promene nabolje, mogla bi situacija da se popravi i inace, ali kako razbiti skepticizam kod publike koja je "otpisala" ponedeljak u KSTu kao mesto gde se moze dobro provesti?

Nekad sam u KST dolazio trezan, i popio po 2 piva cisto zbog zedji i i ispustenog znoja , ali u poslednjih godinu-2 tamo ne mogu uci trezan - jednom sam ushao i smorio se ko zec,,,,

 

 

Upravo slušam: Astaroth - Pagan Rites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam juce posle duze vremena bio u KST-u petkom i bilo je dosta dobro...Pivo, rakija i slicne stvari su ucinile svoje tako da... icon_mrgreen.gif Pozdrav svim dobrim ljudima koje sam video juce, da ih ne nabrajam sad, valjda ce procitati ovo pa ce se prepoznati.

 

Sve najbolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PUSTILI SU ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON ZYKLON

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije stvar u tome, meni je super i u poljskom wcu kad sam pijana ili sa extremno dobrim drustvom, kst bi trebao da bude dobar i sam po sebi. A ne da se smorim ko niko, ako je drustvo malo tunjavo.

KST, ako se zanemari prostor, uglavnom nije los sam po sebi...ali to treba uslovno shvatiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije stvar u tome, meni je super i u poljskom wcu kad sam pijana ili sa extremno dobrim drustvom, kst bi trebao da bude dobar i sam po sebi. A ne da se smorim ko niko, ako je drustvo malo tunjavo.

My point exactly. KST bi trebalo da je mesto gde ponekad mozete otici i sami, ili u ne preterano biranom drustvu, i trezni, i da vam bude OK jer je muzika dovoljno zanimljiva i raznovrsna, i generalno atmosfera medju ljudima pozitivna (sto je dosta uslovljeno muzikom)

 

@Denethor - Videh Marka u DJ kabini, da li je on neke veze imao s tim ? icon_mrgreen.gif

 

 

Upravo slušam: Emperor - Thus Spake the Nightspirit

Share this post


Link to post
Share on other sites

ladno su u petak u basti pustili "take me out"-franz ferdinand

 

jos kad pi poceli da pustaju morrissey-a, strokes-e, white stripes-e...

a u klubu anathema-u

 

p.s. vece 80-ih rulz

nazalost nisam siguran da cu moci da dodjem u subotu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...