Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

No, u svakom slucaju, radim u petak, u klubu - Metal ... svakojaki. Aj' videcu da bude nestandarno. To naravno znachi razocharenje na generalnom nivou ali dobro ... ponesite mi shta zelite da chujete i videcu da bude uslisheno. Imajte razumevanja ako ne bude. Znajte da sam se ziv pokidao. Svaki put gubim godinu dana zivota. Mislim da mi je ostalo josh 3-4 godine. Hvala. Vidimo se. icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto , nece chovek pivo , ima ko 'oce icon_mrgreen.gif

evo ,ja mogu doneti Kamelot ili Demons & Wizards , uvek sam mislila da ih malo pushtate a bash su za przenje oba benda icon_smile.gif

mada,imam abivalenten odnos prema ispunjavanju zelja , ipak i kad pushtate nechije omiljene bendove treba pustiti neshto od tog benda shto moze i ostala raja da slusha a ne da zbrishe u hodnik...

...i na kraju , shto ti DDT ili Moloch ne dovedete Slovenca ovde na forum da vidi chovek shta raja 'oce da slusha a shta nece........

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, u svakom slucaju, radim u petak, u klubu - Metal ... svakojaki. Aj' videcu da bude nestandarno. To naravno znachi razocharenje na generalnom nivou ali dobro ... ponesite mi shta zelite da chujete i videcu da bude uslisheno. Imajte razumevanja ako ne bude. Znajte da sam se ziv pokidao. Svaki put gubim godinu dana zivota. Mislim da mi je ostalo josh 3-4 godine. Hvala. Vidimo se. icon_cool.gif

MA tebi svaka chas', ali ... znas i sam kako je... icon_rolleyes.gif

Posto se u petak najverovatnije ne vidjamo, nek vam je sa srecom...

 

btw. meni je bilo bolje kad je metal bio u hodniku, tj. kad bashta nije radila - nemam pojma zasto icon_mrgreen.gif

 

 

Upravo slušam: Koldbrann - Phlegethons Bredder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali hodnika vishe nece biti ... stavili su katanac na hodnik, odnosno fakultet je stavio katanac. Kada pocinje veche u kst-u, hodnik ide "pod kljuch". Tako ce i ostati nakon bashte. Nece biti vishe duplog programa ... "metalci" su osudjeni da biraju izmedju alternative i Slovenca. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali hodnika vishe nece biti ... stavili su katanac na hodnik, odnosno fakultet je stavio katanac. Kada pocinje veche u kst-u, hodnik ide "pod kljuch". Tako ce i ostati nakon bashte. Nece biti vishe duplog programa ... "metalci" su osudjeni da biraju izmedju alternative i Slovenca. no.gif

Jebeni fakultet... Znaci sve sam blizi tome da u KST vise i ne odlazim... Mada petkom ionako niko ne dolazi zbog muzike, al' opet bez metala je nekako shit...

 

 

Upravo slušam: Koldbrann - Kaosmanifest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali hodnika vishe nece biti ... stavili su katanac na hodnik, odnosno fakultet je stavio katanac. Kada pocinje veche u kst-u, hodnik ide "pod kljuch". Tako ce i ostati nakon bashte. Nece biti vishe duplog programa ... "metalci" su osudjeni da biraju izmedju alternative i Slovenca. no.gif

Cekaj nije mi jasno sta se desava ostaje samo basta a ide jesen hm.... nije mi jasno icon_confused.gificon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...