Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Ijaaaaaaoooo!!! Vratih se sinoc sa 90-ih!!! Bilo je tako pozitivno!!! Hvala Maxu sto me je ubedio da dodjem i hvala najboljem drushtvu na svetu: Maxu, 3MAJu, bibili, dei i pretendress shto su tako pozitivni i ql i shto su imali snage da ckacu i da se glupiraju celo veche!!! TNX ljudi za josh jedno potpuno novo iskustvo za mene, bilo mi je fenomenalno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ijaaaaaaoooo!!! Vratih se sinoc sa 90-ih!!!

nisam te video sinoc huh.gifdry.gif ....

 

bilo je dobro sinoc samo sam ja bio uzasno umoran tako da sam sedeo zadnjih sat i po, i mislio na krevet icon_spava.gificon_evil.gif .....sad mi se tako spava da bih spavao 3 dana non-stop......a opet moram da izadjem veceras....obecao sam icon_mrtav.gif

 

elem u cetvrtak - LET THERE BE ROCK icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif .......can't wait.....SVI U KST icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako si proshao pored mene, kad si se pozdravio sa Dzeki. Toliko o tome...  no.gif

nisam ja tebe video sleep.gif ....u stvari nisam ni nju iz prve ali me ona cimnula s ledja icon_uhoh.gif......juce nije bio bas moj dan.....rekoh vec...spavalo mi se za medalju icon_spava.gif

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras dekoltei,i pravac kod DJ-a da trazimo pesmice icon_da.gif ...ma za mene se vec zna:da cujem Bon Jovi-a i ja sam na 77 nebu icon_smile.gif ...bas bih volela jer ga prosli put nisu pustili...

Dobila si cranberries-e i to jos sa najavom za specijalnog stalnog gosta! Sta hoces? Dj cak ni Maxu nije pustio Depeche mode... icon_smile.gif

Ali tako je moralo biti! icon_smile.gif

 

Ijaaaaaaoooo!!! Vratih se sinoc sa 90-ih!!! Bilo je tako pozitivno!!! Hvala Maxu sto me je ubedio da dodjem i hvala najboljem drushtvu na svetu: Maxu, 3MAJu, bibili, dei i pretendress shto su tako pozitivni i ql i shto su imali snage da ckacu i da se glupiraju celo veche!!! TNX ljudi za josh jedno potpuno novo iskustvo za mene, bilo mi je fenomenalno!!!

Sva sam se raznezila! wub.gif

Kako si bila u pocetku smorena mislila sam da ces vrlo brzo otici...

Da si ostala do kraja videla bi mene i Bibili kako plesemo i kako joj ja pevam beautiful Biljana of my soul! icon_smile.gif

 

Inace cak 4 pesme od prodigy-ja... Zagrevanje za koncert! icon_rockdevil.gif

I like it! biggrin.gif

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, ubedljivo najbolje vece posle Rokanja!!! Sinoc mi je bio prvi put da odem na 90-te i odusevljena sam! Ljudi su nikad bolji, veseli,pozitivni; muzika je bila do jaja. U klubu je bio mtv program. Na pocetku je bio neki r'n'b (Destenys child, 50 cent, black eyed peace,...),to je trajalo nekih pola sata a onda je krenuo neki haus i psihodelija! Pustao je Benny Bennasija, Global DJs, Faithless, Tomcraft, GMS, Astral Projection, Skazija,...!!! Dakle nikad jaca muzika! Svaka cast dju! Onda na kraju nekih 20ak minuta samo strani hip hop! Kst je bio prepun, cak puniji od petka.

Elem, 90-te Rulz! icon_rockdevil.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Queen of destruction:

jao pilicu nisi ne svesna koliko mi je drago sto si se tako dobro provela. mislim da smo se svi u pocetku uzentali da ces se smoriti i otici icon_mrgreen.gif ali onda si odjednom zivnula i bilo je skroz kul! bas steta sto nisi ostala do kraja!

 

@dea:

a sunce moje kako si mi pevala!!! biggrin.gif a tek sex bomb mhihi.gif

 

meni je bilo prelepo, stvarno sam se izvanredno provela, eto nas 1og oktobra opet provereno!!!

samo steta sto nije bila nijedna jedina pesma od Bon Jovia... al ajde nebitno, bilo je zato ludilo uz prodigy...

ha ha ha, mnogo smesna riba koja plese na bini i pritom diskretno bezi od lika koji se popeo icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif riba je retardirana icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

e da, jebozovni L :balavi: :balavi: :balavi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS. hvala Jackie Brown za neviđen doček  icon_redface.gif

Izgleda da je Jackie imala sinoc docek za svakoga! icon_smile.gif

 

@dea:

a sunce moje kako si mi pevala!!! biggrin.gif  a tek sex bomb  mhihi.gif

Jao na sex bomb sam zaboravila! icon_smile.gif

 

e da, jebozovni L :balavi: :balavi: :balavi:

Koji bre lik? icon_confused.gif

 

ha ha ha, mnogo smesna riba koja plese na bini i pritom diskretno bezi od lika koji se popeo icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif riba je retardirana icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

Max je na kraju morao da pobegne sa bine (na kojoj je sedeo) jer ga je sutirala! icon_smile.gif Smesna je za medalju. Tog lika sam upoznala malo pre nego sto se popeo na binu... Bio je mrtav pijan i pricao je nesto kako ima veselu narandzastu majicu i trazio je devojku sa narandzastom majicom! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.giforangelistening.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe,stalno izvikujete te 90-te...moracu stvarno jednom da dodjem al ovaj put odmorna i raspolozena da pokupim malo atmosfere...

Za koga je to Jackie imala docek...nesto musko? icon_twisted.gif to je moja skorpijica... icon_da.gif

I ljudovi sta nam je sa Moni,nit je ima na Yumu,nit se javlja na mob? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc kao i svaki put na 90-im DO JAJA!!!!Za ona 4 sata koliko smo bili presedela sam samo jednu ili dve pesme,vise nisam ni sigurna...Aj' nije bilo Lepog Jove (a ni Lepog Duje icon_smile.gif ) ali preziveh kada sam cula Cranberries-e i jos onu najavu koja me je totralno iznenadila...cak nisam sigurna ni da je za mene icon_confused.gif

 

@Queen of Destruction: malena bila si sjajna sinoc,tako si me iznenadila da nemam reci,eto vidis da i ti znas te fancy pesmice mhihi.gif

Edited by Pretendress

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...