Jump to content

Recommended Posts

Pa,dobro ,bre ,nasta ovo lici?Sta ce HATEBREED u NU METALU?

Ko god ga je tu stavio je teska budaletina ili u zivotu nije cuo nesto od njih!!!

Alo,ljudi,pa nijedan album ne vuce na taj,kako vi zovete,NU fazon.Oni jesu nova struja Hc-a,ali to nema veze sa ovim sto vi nazivate NU!!!

Ne znam da li uopste  vredi raspravljati sa vama kad je pitanje koliko vas i uopste slusa ovu muziku!!!

Ako je neko zaista u tome,a znam sigurno za jednog,onda moram da se slozim da 100demons stvarno j#bu keve!!!Inace,ima tu jos mnogo njih,kao sto su moji miljenici EARTH CRISIS,pa SICK OF IT ALL,MADBALL,PRO-PAIN...itd.

Inace,preporucujem GRIMLOCK i BLOODSTAIN...tako da ko zeli neka nabavi,nece se pokajati!!!

 

P.S.Jednog dana ce svi ti luzeri koji misle da tako puno znaju o svemu ,pa samo pljuju,da pojedu A PRODUCT FROM THEIR ANAL CUNT kad shvate da su grupe kao sto je EARTH CRISIS neverovatno bile znacajna na HC polju i da nije bilo njih , tesko da bismo danas nesto mogli da nazovemo HARD CORE-om!!!

 

user posted image

Ja sa otvorio, imas problema? Znam da nije NU, ali nema HC forum za sada......

Mnogo rano sudis o ljudima.... no.gifno.gif

Uzgred, Madball je pish zivi... icon_rolleyes.gif Za ostale nikad cuo..

Dalje, mislio sam da ce mod ili da premesti ovu temu, ili zakljuca.... ali nema nijednog...... no.gif

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

bella_lugossi, nap "politicki" forum se formira vec 2 godine, znacci daj bar godinu dana za formiranje hc-a. Tesko. Zato moramo biti zadovoljni i nu forumom sto je izdrzao ... koliko toliko icon_cool.gif

 

Ivane, ziveli! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,dobro ,bre ,nasta ovo lici?Sta ce HATEBREED u NU METALU?

Ko god ga je tu stavio je teska budaletina ili u zivotu nije cuo nesto od njih!!!

Alo,ljudi,pa nijedan album ne vuce na taj,kako vi zovete,NU fazon.Oni jesu nova struja Hc-a,ali to nema veze sa ovim sto vi nazivate NU!!!

Ne znam da li uopste  vredi raspravljati sa vama kad je pitanje koliko vas i uopste slusa ovu muziku!!!

Ako je neko zaista u tome,a znam sigurno za jednog,onda moram da se slozim da 100demons stvarno j#bu keve!!!Inace,ima tu jos mnogo njih,kao sto su moji miljenici EARTH CRISIS,pa SICK OF IT ALL,MADBALL,PRO-PAIN...itd.

Inace,preporucujem GRIMLOCK i BLOODSTAIN...tako da ko zeli neka nabavi,nece se pokajati!!!

 

P.S.Jednog dana ce svi ti luzeri koji misle da tako puno znaju o svemu ,pa samo pljuju,da pojedu A PRODUCT FROM THEIR ANAL CUNT kad shvate da su grupe kao sto je EARTH CRISIS neverovatno bile znacajna na HC polju i da nije bilo njih , tesko da bismo danas nesto mogli da nazovemo HARD CORE-om!!!

 

user posted image

decko ti ili si mnogo glup ili si STVARNO glup !!! znaci sramota...earth crises hard core ?!?!? znaci ne verujem..vecu glupost nisam cuo majke mi...jedno je kada je nesto hc a drugo je kada postoje primese istoga ko kada bi rekli da je killswitch HC ...cccc.....tja...ali to su ti napaljeni klinci... (bez uvrede obicnim klincima) icon_da.gif ipak tu treba jos mleka da se pije da bi se jednog dana dao jedan NORMALAN opis/zahtev/komentar necega....sramota...BTW preporucujem AD MLEKO ... to sam ja pio kada sam bio mali... ono kravica i stuff icon_da.gif

Edited by deftonerrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

earth crisis JESTE HARDCORE i to onaj najmilitantniji streight edge hardcore!

nek ne lupa gluposti ovaj pre mene...

da da ja lupam... a ti si juce poceo da slusas earth crises...neki ortak ti rekao da je to hc...i ti se nalozio ... e moje dete...kazem ja da se vratis ti malo na mlekce..a ? pa onda preslusas jos neke albume od ec-a + poslusas malo hc bendove pa ces onda MOZDA videti razliku jel ? a ne ovako da seres ...cisto da bi kao ispadao pametan...jer veruj mi ... postizes samo kontraefekat icon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cccc....decki,shvatices jednoga dana koliko si jadan(a,mozda i ne)!!!

Ajde,malo,za promenu sto serinjas gde stignes,prelistaj malo pravopis, i srpski i engleski,pa se vrati!

Inace,gospodine Deftonerrrr,ovakvu budalastinu probaj da ne iznosis negde javno,u nepoznatom drustvu,neko bi mogao da te iznapuca!!!Ovo je friendly advice!

No,ne zelim da se raspravljam sa tobom jer bi mogao jos vise da se zaj##es,pa bi ispao jos jadniji,pa cu malo da tr uputim:

Dakle,kao sto rece momak kome si ,takodje, solio pamet,zivotni stav Earth Crisis-a-sloboda ljudi,zastita zivotinja,zivot bez droge,alkohola,duvana,pronalazenje sopstvenog JA i njegovo predstavljanje u okvirima morala koji oni pokusavaju da prikazu populaciji kao ono najbolje-

predstavljalo je glavnu karakteristiku i cilj tzv.militantnog STRAIGHT EDGE (SXE)

pokreta tokom '90.godina koji su izrazavali kroz,vec posojecu, HARD CORE muziku.Ideja sxe-a je vec bila u zacetku na hc sceni,a njeni ideolozi bili su VEGAN REICH,STATEMENT i RAID.Dakle,EC su u potpunosti podrzali tu ideologiju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cccc....decki,shvatices jednoga dana koliko si jadan(a,mozda i ne)!!!

Ajde,malo,za promenu sto serinjas gde stignes,prelistaj malo pravopis, i srpski i engleski,pa se vrati!

Inace,gospodine Deftonerrrr,ovakvu budalastinu probaj da ne iznosis negde javno,u nepoznatom drustvu,neko bi mogao da te iznapuca!!!Ovo je friendly advice!

No,ne zelim da se raspravljam sa tobom jer bi mogao jos vise da se zaj##es,pa bi ispao jos jadniji,pa cu malo da te uputim:

Dakle,kao sto rece momak kome si ,takodje, solio pamet,zivotni stav Earth Crisis-a-sloboda ljudi,zastita zivotinja,zivot bez droge,alkohola,duvana,pronalazenje sopstvenog JA i njegovo predstavljanje u okvirima morala koji oni pokusavaju da prikazu populaciji kao ono najbolje-

predstavljalo je glavnu karakteristiku i cilj tzv.militantnog STRAIGHT EDGE (SXE)

pokreta tokom '90.godina koji su izrazavali kroz,vec posojecu, HARD CORE muziku.Ideja sxe-a je vec bila u zacetku na hc sceni,a njeni ideolozi bili su VEGAN REICH,STATEMENT i RAID.Dakle,EC su u potpunosti podrzali tu ideologiju

i postarali se da svi razumeju njeno znacenje,normalno kroz albume.Izdavanje njihovih EP-eva (ALL OUT WAR,FIRESTORM-'95) podstaklo je mnoge hc grupe da krenu njihovim stopama.Fenomen EARTH CRISIS prosirio se po Americi,a ubrzo i Evropi sa njihovim prvim albumom iz '95.-DESTROY THE MACHINES.

Njihov znacaj je i dan -danas veliki jer su dali svetu veoma lepu pouku!Time su se izdvojili od sirovijih hc stavova.Mogu slobodno da istaknem da je sa njima i grupama koje su otpocele borbu pre njih ( npr.MINOR THREAT) poceo da se razvija PRAVI,ISKRENI,POUCNI HARD CORE!!!

Njihova zaostavstina izgleda ovako:

Pored pomenutih imamo sledece...

1)side project PATH OF RESISTANCE (Karl Buechner-Vocals, D.J. Rose-Vocals, Kris Weichmann-Vocals, Scott Crouse-Guitar, Ian Edwards-Guitar, Shane Durgee-Bass, Mike Riccardi)

2)Gomorrah's Season Ends-'96

3)Breed The Killers-'98

4)The Oath That Keeps Me Free (live)-'98

5)Slither-'00

6)Last Of The Sane-'01

Nakon njihovog rastanka,Karl,zajedno sa IAN & ERIK EDWARDS,osniva EMO CORE grupu pod nazivom FREYA.Aktuelni album je AS THE LAST LIGHT DRAINS

Eto,to bi bilo to...

Sledeci put razmisli malo pre nego sto ovako nesto lupis!!!

P.S.Pij to tvoje mleko...ili predji na nesto drugo posto ti ocigledno ne pomaze icon_smile.gif

 

EARTH CRISIS WILL NEVER DIE!!!! evotigana.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sa otvorio, imas problema? Znam da nije NU, ali nema HC forum za sada......

Mnogo rano sudis o ljudima.... no.gifno.gif

Uzgred, Madball je pish zivi... rolleyes.gif Za ostale nikad cuo..

Dalje, mislio sam da ce mod ili da premesti ovu temu, ili zakljuca.... ali nema nijednog...... no.gif

 

Ok...izvinjavam se!Preterano burno reagujem!!!

No,mogao si da HATEBREED stavis u NEMETAL muziku...vidim da su tamo STRIFE i 25 TA LIFE!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok...izvinjavam se!Preterano burno reagujem!!!

No,mogao si da HATEBREED stavis u NEMETAL muziku...vidim da su tamo STRIFE i 25 TA LIFE!

Ali, mislim da se svi slazu da je ovo 'mozda' najblize.. Nemetal forum zvuci totalno off, posto nije za Hard Rock, a nema nista blize tome, tako da........ neka stoji ovde dok se ne otvori HC forum (sto mislim da se nece desiti, barem ne u skorije vreme)! icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cccc....decki,shvatices jednoga dana koliko si jadan(a,mozda i ne)!!!

Ajde,malo,za promenu sto serinjas gde stignes,prelistaj malo pravopis, i srpski i engleski,pa se vrati!

Inace,gospodine Deftonerrrr,ovakvu budalastinu probaj da ne iznosis negde javno,u nepoznatom drustvu,neko bi mogao da te iznapuca!!!Ovo je friendly advice!

No,ne zelim da se raspravljam sa tobom jer bi mogao jos vise da se zaj##es,pa bi ispao jos jadniji,pa cu malo da tr uputim:

Dakle,kao sto rece momak kome si ,takodje, solio pamet,zivotni stav Earth Crisis-a-sloboda ljudi,zastita zivotinja,zivot bez droge,alkohola,duvana,pronalazenje sopstvenog JA i njegovo predstavljanje u okvirima morala koji oni pokusavaju da prikazu populaciji kao ono najbolje-

predstavljalo je glavnu karakteristiku i cilj tzv.militantnog STRAIGHT EDGE (SXE)

pokreta tokom '90.godina koji su izrazavali kroz,vec posojecu, HARD CORE muziku.Ideja sxe-a je vec bila u zacetku na hc sceni,a njeni ideolozi bili su VEGAN REICH,STATEMENT i RAID.Dakle,EC su u potpunosti podrzali tu ideologiju

znas sta je jadno ...to sto nosis nick od pesme deftonsa koja je fenomenalna...za razliku od tebe... btw gde si pokupio informacije ... kucao si u guglu hc ?! ccccc..... btw pogledaj svoju licnu kartu (ako je uopste imas )i shvatices koliko si jos mali (uvek postoji 1% da mozda i gresim sto se tice toga)... btw...sto se tice pravopisa svakome se desi da neki put pogresi crises-crisi... ipak ja ovo postojujem u 5 ujutru.. a smara me da editujem postove ... znaci to je isto kao da sam ti rekao da si ruzan i debeo... na tom je nivou ali ajde...ako ne mozes nista pametnije da smislis prihvatam i ovu uvredu icon_da.gif ... sto se mene tice...mozemo i dalje da se vredjamo koliko god nam moderatori (ne)dozvoljavaju...nije frka... samo ispadaces sve gluplji i gluplji u drustvu... mada ako tebi to ne smeta...nece ni meni...icon_da.gif

 

Ugred evo ti malo obrazuj se ...mozda i shvatis ... da je ec hc koliko i metal... mozda i manje...

 

This US metal-hardcore band helped to revitalise the genre in the early 90s with their strident political message and an aggressive blend of hardcore and metal, an approach which continues to win new converts. The band was formed by Karl Buechner (vocals) after he graduated from high school in Syracuse, New York in 1989. By 1992 a stable line-up had been established with the addition of Scott Crouse (guitar), Kris Weichman (guitar), Ian Edwards (bass) and Dennis Merrick (drums). Their 1992 debut for the Conviction label, "All Out War", was well received and after strong live showings they signed to Victory Records. "Firestorm", a reissue of "All Out War' and their 1995 debut Destroy The Machines brought the band to the notice of the mass media, resulting in features on CNN, CBS and in The New York Times. Their ideologically charged lyrics, concerning environmental activism, animal liberation and straight edge principles, coupled with their electrifying live shows and fervent sound continued to be a potent mix, helping Destroy The Machines to become one of Victory's biggest selling releases. Gomorrah's Season Ends furthered their reputation, and with their profile growing they performed at the inaugural Ozzfest. They also performed a sell-out show in April at the Whisky A-Go-Go in Los Angeles with label-mates Strife and Snapcase, captured on The California Takeover ... Live. Their final release for Victory, 1998"s The Oath That Keeps Me Free, was a collection of rare and live tracks, including a crushing cover version of Cream's "Sunshine Of Your Love". Shortly afterwards, Weichman was replaced by Ian Edward's brother Eric. In an attempt to convey their message to as many people as possible the band moved to Roadrunner in 1998. Despite a high volume of sales for that year's Breed The Killers and successful tours with Sepultura, Fear Factory and GWAR, Roadrunner dropped the band and they returned to Victory. In 1999, they played in front of 200,000 people in Colombia. The following year's Slither was considered a breakthrough album, with Buechner emerging as a more potent vocalist than previously expected while the album's more diverse and eclectic style, though still intense and powerful, gave them a more potent weapon with which to spread their message. The charismatic Buechner has also spoken for the US congress on youth issues.

 

nadam se da necu morati da ti prevodim crveni deo texta....nadji recnik ... ili ne znam idi samoubij se...

 

i da za kraj...posto jos vidim da nisi naucio da razlikujes hc i metal... pocni od pocetka... tipa slusaj mejdene i biohazard...pa se koncentrisi na razlike ok ? musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je ipak tema o Hatebreed,stoga,ja cu se bar drzati  nje.Ako zelis i dalje da jedes govna,nema problema.Kad te sretnem,nastavicemo,uzivo!

Ostajem pri svom stavu!!!

 

e moj klinac... TO se zove zatucanost...ali ne boj se necu da te nacinjem...

i da nazalost deftones je zakon bend....ali boze moj ... i glupim ljudima je dozvoljeno da ih slusaju...icon_da.gif... samo mi nije jasno zasto si toliko glup... jel to zato sto te teraju da budes glup ili te to pali ? cak sam ti i podebljao crvenim slovima sta treba samo da procitas i shvatis a ti opet nista... ccc no.gif ..btw kada TI budes doziveo ovoliko duboku starost kao i ja...i budes slusao barem 1/5 od onoga sto ja budem slusao...tek onda mozemo da se upoznamo jer ne zelim da trosim zivot na debile...a ovo kucam jer vezbam kucanje icon_da.gif...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deftonerrr, s ovih par postova o Earth Crisis-u si me stvarno zabrinuo!!! icon_confused.gificon_sad.gif

 

Prvo si poceo da ih poredis sa Killswitch Engage...boze me sacuvaj...

 

...a onda konstantno tvrdis da su metal....ne verujem...

 

Da budem kratak....

 

Imamo (npr.):

 

Hard Core-Punk tj. HC-Punk, ciji naziv sve govori,

 

a isto tako postoji i Metal-Hard Core tj. Hard Core-Metal, koji je ustvari "metalizirani" HC kako ga ustvari jedan moj ortak naziva koji zna o HC-u vise nego ti i ja i Zipa i DDT zajedno.

Pa ako je nesto takvog pravca, jasno je ko dan da je to H jebeni C, sa mozda malo ili malo vise metal prizvuka....kako god to je Hard Core (HC). Toliko o tome. Ti dalje tvrdi sta oces, ali ako nastavis ovako, mogu da ti kazem da gresis.

 

A sad nevezano za ovu temu.

 

Primetio sam da strasno volis da omalovazavas ljude i to po bilo kojoj osnovi, a po gotovo se oslanjas na godine...kao "ma ti si klinac sta ti znas...idi pij mleko i sta ti ja znam"...

Pokusaj bar malo da budes tolerantniji i solidarniji sa drugima, a ne samo da opovrgavas svaku tudju rec...pomocice ti u zivotu....

...e sad ako zelis da budes neki "H8ER" ti izvoli, ali mislim da ti bas i ne pristaje.

 

No hard filings. pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primetio sam da strasno volis da omalovazavas ljude i to po bilo kojoj osnovi, a po gotovo se oslanjas na godine...kao "ma ti si klinac sta ti znas...idi pij mleko i sta ti ja znam"...

Pokusaj bar malo da budes tolerantniji i solidarniji sa drugima, a ne samo da opovrgavas svaku tudju rec...pomocice ti u zivotu....

...e sad ako zelis da budes neki "H8ER" ti izvoli, ali mislim da ti bas i ne pristaje.

 

No hard filings. pivopije.gif

Nikola...druze...icon_da.gif... znaci... tvoj jedini problem jeste to sto si upravo napisao ! ti vise slusas tvog drugara koji "zna" mnogo vise o hcu nego ceo forum...da ti nije ortak mozda pevac SOIA-a ? a uzgred EC nije metalizirani hc nego metal sa hc primesama... a ti ocigledno nisi dovoljno kompetentan sto se tice EC da pricas o tome...preslusaj malo pa ces sam provaliti......znaci pokusaj malo vise sam da slusas nego sto slusas drugare koji slusaju muziku... icon_da.gif... i da nikola nastavicu da napusavam klince debile kojima se nacrta sve zdravo na gotovo a oni teraju svoj kurac icon_da.gif jednostavno ... nisam ni ja najpametniji sto se nekih pravaca tice i stuff... ali neces upoznati skoro lika/ove koji slusa/ju raznovrsniju muziku od "mene zipa ddta" tako da opet kada pricas sa takvim ljudima pricas sa malo vise muzickog postovanja zar ne ? a ako ce mi tvoji saveti pomoci u zivotu...idem odmah da se ubijem ok ? icon_da.gif

 

No hard filings. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Makso ... c,c,c ... ala si isterao do kraja. Tvrdoglavost -> wallbash.gif = to se ceni mhihi.gif ... samo maaaaalo stisaj intezitet u "raspravama".

Koliko ja znam,tvrdoglavost je mana!Istrajnost je ono sto se ceni,bar u jednom normalnom pozitivnom drustvu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...