Jump to content

Recommended Posts

Mislim da sam ti ostao duzan odgovor na ovaj post.

Prvo da kazem da nisam uspeo da primetim da si odgovorio na ovu temu..jednostavno tema o Skrewdriveru je "otisla"na drugu stranicu...

 

Jeste da se vise ne razmatra nista o njima ali ako mene pitas oni i nisu zasluzili da se bilo sta o njima i raspravlja. Jednostavno su bend koji je izbrukao svoju zemlju i sve Evropljane sa stavom koji su imali.

 

Mogu da budem i divljak i gospodin...zavisi od situacije

 

Vidim.

 

I dalje je ovo metal forum..a ljudi koji su NS takodje slusaju metal..to mozes videti po postovima o muzici..I nemoj da odredjues da li ce neko biti NS,komunista,anarhista,demokrata...Ima mnoo ljudi sa NS opredeljenjem?Super!Meni je drago zbog toga..Tebi ako ne valja..pa, ja ne znam sta treba da uradim..da odem sa foruma?Ne pada mi na pamet

 

Da znam da je ovo i dalje metal forum. I kao takav treba i da ostane a ne da bude B&H forum.

Ja necu nikome da odredjujem sta ce da bude i ne pada mi na pamet to da radim. Svako ima pravo na svoje misljenje, sve dok to ne ugrozava druge. Ali ono sto misle NS-ovci ugrozava sve one koji nisu kao oni i to mi smeta i protiv takvog misljenja cu se i boriti.

 

Pokazali smo vam kako smo vladali?Pa, pazi...Ostala je ideja covece..Iza Hitlera je ostala ideja koja nikada nece biti zaboravljena..Vreme NS nije proslo niti ce ikada proci..NS se prilagodjava vremenu i prostoru

 

Aj kazi zar nam niste pokazali kako vladate? I sad kad pogledamo kao ste vladali i sta ste sve radili kako ocekujes da vam opet damo da vladate? Ljudi su se mozda jednom prevarili ali dva puta nece. Suvise jako smo se onda opekli da bi vam opet verovali.

 

Ja sam ti vec nekoliko puta rekao..Moj kontinent je Evropa..Zelim da gledam normalne bele ljude, a ne degenerisane mesance..Neka se vrate u svoje zemlje i puste nas da napredujemo..Svoje teritorije neka pretvaraju u poligone za retardirane...

 

Izvini a zasto su mesanci retardirani?

 

Ne mozes sve da trpas i nismo svi isti..Sve se gleda na osnovu zasluga tj.zalaganja..Mali procenat belaca mrzi Jevreje?To je delimicno tacno..A da li si se pitao koliki je procenat Jevreja koji mrze belce..Dovoljno je da procitas Talmud pa ces videti koliko nas vole*ovo govrim u svoje ime..mozda ti nisi belac..ne znam to..).Tada ces shvatiti da ono sto ja pricam..da je to najblaze receno premaonome sto bih im uradio..

 

Trpam nas sve u siti kos JER JESMO SVI ISTI!!!

Sto se tice toga koliko Jevreji vole belce necu da komentarisem puno. Za svog zivota sam upoznao manji broj Jevreja i nijedan mi nikad nije napravio nijedan problem zbog kojeg bi trebao da ga mrzim ili bilo sta slicno. Prema meni su svi bili fer i sa svima kad se vidim uvek se sit ispricam. Prema tome ja nemam razloga da bilo zasto mrzim Jevreje.

 

To sto su radili Hitler, Ian..to je samo uvod..sledi glavni deo..i kako dolikuje..zakljucak sa zadovoljavajucim epilogom

 

A kad bi trebao da se desi taj glavni deo? Zanima me cisto da ne propustim nesto. Bilo bi lose da se u mojoj neposrednoj sredi desi tako nesto veliko a da nisam znao da se to desilo.

 

Srbija Srbima

Evropa Evropljanima

14/88

 

Pre sam te pitao sta znace ti brojevi i ti mi to nijednom nisi napisao. Odatle zakljucujem da ni ti sam ne znas nego si to negde video i sad ih koristis da bi izigravao neku facu ili sta vec. . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebiga onda...ja sam bio ubedjen da su clanovi likovi sa naslovne, mada sam pre toga zbog vokala mislio da je bar pevac crnac a ono belchuge...da, skinhead pokret nije nastao na Jamajci ali su prvi clanovi bili jamajcanski imigranti, crnci...i kao sto rekoh brzo su se pomesali sa belom omladinom...

 

"Ima u Njujorku jos jedan bend ciji je pevac Afro-Amerikanac.Zaboravio sam ime benda ali znam da su antirasisti ali u onom americko nacionalistickom fazonu i veoma su antired nastrojeni"

 

Mislim da znam o kom bendu pricas...pojavljuju se na "WW trib. to real Oi!" kompilaciji...izvesni (poznati) beogradski nacional-socijalista je na pitanje ortaka (anarho pankera icon_smile.gif) sta misli o njima rekao da su super, a kad mu je pomenuti panker rekao da je pevac crnac, rekao je "da bi bili super da im pevac nije camuga" icon_smile.gif.Mozda Awkward Thought?Ne mogu sad da se setim ali seticu se cim preslusam kompilaciju...javicu ti...

 

"I dan danas svaki tradskin smatra da su to osnovne i izvorne skinhed mizicke struje i za Oi, Strreetpunk i Hc/Oi ne mare uopste.Zbog toga sam te pitao sta ti smatras pod tim terminom tradskin"

 

Upravo to, da originalni Skinheadi slusaju Ska i Reggae, medjutim volim da slusam i Oi!(Cock Sparrer, 4 Skins, Los Fastidios, FFD...), Streetpunk, Punk (SLF, Clash i The Ruts uvek i u svako doba!), nekada sam voleo i HC, sad slabije...

 

I danas ima crnih Skinheada...mislim da u italijanskom bendu Four Flying Dicks svira par crnih skinsa ali nisam siguran....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam ti ostao duzan odgovor na ovaj post.

 

 

Jeste da se vise ne razmatra nista o njima ali ako mene pitas oni i nisu zasluzili da se bilo sta o njima i raspravlja. Jednostavno su bend koji je izbrukao svoju zemlju i sve Evropljane sa stavom koji su imali.

 

 

 

Vidim.

 

 

 

Da znam da je ovo i dalje metal forum. I kao takav treba i da ostane a ne da bude B&H forum.

Ja necu nikome da odredjujem sta ce da bude i ne pada mi na pamet to da radim. Svako ima pravo na svoje misljenje, sve dok to ne ugrozava druge. Ali ono sto misle NS-ovci ugrozava sve one koji nisu kao oni i to mi smeta i protiv takvog misljenja cu se i boriti.

 

 

 

Aj kazi zar nam niste pokazali kako vladate? I sad kad pogledamo kao ste vladali i sta ste sve radili kako ocekujes da vam opet damo da vladate? Ljudi su se mozda jednom prevarili ali dva puta nece. Suvise jako smo se onda opekli da bi vam opet verovali.

 

 

 

Izvini a zasto su mesanci retardirani?

 

 

 

Trpam nas sve u siti kos JER JESMO SVI ISTI!!!

Sto se tice toga koliko Jevreji vole belce necu da komentarisem puno. Za svog zivota sam upoznao manji broj Jevreja i nijedan mi nikad nije napravio nijedan problem zbog kojeg bi trebao da ga mrzim ili bilo sta slicno. Prema meni su svi bili fer i sa svima kad se vidim uvek se sit ispricam. Prema tome ja nemam razloga da bilo zasto mrzim Jevreje.

 

 

 

A kad bi trebao da se desi taj glavni deo? Zanima me cisto da ne propustim nesto. Bilo bi lose da se u mojoj neposrednoj sredi desi tako nesto veliko a da nisam znao da se to desilo.

 

 

 

Pre sam te pitao sta znace ti brojevi i ti mi to nijednom nisi napisao. Odatle zakljucujem da ni ti sam ne znas nego si to negde video i sad ih koristis da bi izigravao neku facu ili sta vec. . .

Izvini Galoa..u frci sam

 

samo da ti objasnim znacenje 14/88

stvarno nisam video da si me to pitao

voleo bih da mi prekopiras to..pa, da vidim..

 

14..predstavlja 14 reci koje govore o beloj rasi

88..heil hitler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam ti ostao duzan odgovor na ovaj post.

 

 

Jeste da se vise ne razmatra nista o njima ali ako mene pitas oni i nisu zasluzili da se bilo sta o njima i raspravlja. Jednostavno su bend koji je izbrukao svoju zemlju i sve Evropljane sa stavom koji su imali.

 

 

 

Vidim.

 

 

 

Da znam da je ovo i dalje metal forum. I kao takav treba i da ostane a ne da bude B&H forum.

Ja necu nikome da odredjujem sta ce da bude i ne pada mi na pamet to da radim. Svako ima pravo na svoje misljenje, sve dok to ne ugrozava druge. Ali ono sto misle NS-ovci ugrozava sve one koji nisu kao oni i to mi smeta i protiv takvog misljenja cu se i boriti.

 

 

 

Aj kazi zar nam niste pokazali kako vladate? I sad kad pogledamo kao ste vladali i sta ste sve radili kako ocekujes da vam opet damo da vladate? Ljudi su se mozda jednom prevarili ali dva puta nece. Suvise jako smo se onda opekli da bi vam opet verovali.

 

 

 

Izvini a zasto su mesanci retardirani?

 

 

 

Trpam nas sve u siti kos JER JESMO SVI ISTI!!!

Sto se tice toga koliko Jevreji vole belce necu da komentarisem puno. Za svog zivota sam upoznao manji broj Jevreja i nijedan mi nikad nije napravio nijedan problem zbog kojeg bi trebao da ga mrzim ili bilo sta slicno. Prema meni su svi bili fer i sa svima kad se vidim uvek se sit ispricam. Prema tome ja nemam razloga da bilo zasto mrzim Jevreje.

 

 

 

A kad bi trebao da se desi taj glavni deo? Zanima me cisto da ne propustim nesto. Bilo bi lose da se u mojoj neposrednoj sredi desi tako nesto veliko a da nisam znao da se to desilo.

 

 

 

Pre sam te pitao sta znace ti brojevi i ti mi to nijednom nisi napisao. Odatle zakljucujem da ni ti sam ne znas nego si to negde video i sad ih koristis da bi izigravao neku facu ili sta vec. . .

Galoa,

 

a kako su to Ian i Skrewdriver obrukali Evropu i Evropljane?Njihov stav nikada nije naskodio belomn coveku..ako si belac znas o cemu govorim

 

Kao sto se ti boris protiv NS-a..tako cu da se ja borim protiv vaseg AntiFa sranja..I boli me uvo ako ugrozavam druge..nek ugrozavaju oni mene..a ja cuy da se branim stavovima..Ja vidim da si ti umislio da je ovo B&H forum..skokni doi B&H foruma, pa ces videti kakav je...

 

O tome ko ce da vlada ne odlucujemo samo ti i ja vec vecina...Kako vecina odluci tako ce da bude...A koji je tvoj sistem?Jel ovaj postojeci?Serem se ja na ovakav sistem..Idi na temu o Ljoticu..pa pogledaj sta je jedan tip napisao o njemu i onima koji nisu Ns..tj, o onima koji su antirasisti..

 

Galoa, jel bi ti dao svoju cerku nekom camugi?Ovim pitanjem dobijas odgovor na pitanje zasto su mesanci retardirani

 

Nismo svi isti..Jeste da svi disemo isti vazduh,ali pogledaj primer jednog mandova i jednog belca...sve je receno

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Galoa,

 

a kako su to Ian i Skrewdriver obrukali Evropu i Evropljane?Njihov stav nikada nije naskodio belomn coveku..ako si belac znas o cemu govorim

 

Da znam o cemu govoris i njihov stav JESTE naskodijo i belom i svakom drugom coveku. Mozda nama nisu direktno naskodili ali svakako jesu.

 

Kao sto se ti boris protiv NS-a..tako cu da se ja borim protiv vaseg AntiFa sranja..I boli me uvo ako ugrozavam druge..nek ugrozavaju oni mene..a ja cuy da se branim stavovima..Ja vidim da si ti umislio da je ovo B&H forum..skokni doi B&H foruma, pa ces videti kakav je...

 

Skoknucu i tamo jedan dan, treba se boriti protiv as i na vasem terenu. A ovo jos nije postao ali preti da postane B&H forum, pogledaj bre sta vas je fasita na sve strane! Mozda sam se prosli put malo zaneo ali u svaom slucaju ovde vas ima ko da je B&H forum.

 

O tome ko ce da vlada ne odlucujemo samo ti i ja vec vecina...Kako vecina odluci tako ce da bude...A koji je tvoj sistem?Jel ovaj postojeci?Serem se ja na ovakav sistem..Idi na temu o Ljoticu..pa pogledaj sta je jedan tip napisao o njemu i onima koji nisu Ns..tj, o onima koji su antirasisti..

 

Gde je ta tema?

 

Galoa, jel bi ti dao svoju cerku nekom camugi?Ovim pitanjem dobijas odgovor na pitanje zasto su mesanci retardirani

 

Ove godine sam video dosta lepih i finih crnkinja tako da me nebi cudilo da joj mati bude crnkinja. A sto se tice potencijalnog zeta na tome je na njoj da odluci, ona ce ziveti sa njim a ne ja.

 

Nismo svi isti..Jeste da svi disemo isti vazduh,ali pogledaj primer jednog mandova i jednog belca...sve je receno

 

Izvini ali ja ne vidim da je bilo sto receno, a i napisano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako...

 

Navedi ti meni kako je ISD naskodio beloj rasi..da vidim i to...

 

Slobodno skokni..nista ti nece faliti..A da nas ima sve vise..Nisam ja kriv za to..Takva je situacija..kamo srece da nas je vise..Ako ti ovo lici na B&H forum, onda se osecaj ugodno

 

tema je na pod-forumu politika

 

Samo ti "ulepsavaj"svoj rod..zelim ti puno srece

 

ako ne vidis sta sam hteo da kaem..onda bolje da ti ne objasnjavam..ja mislim da sam bio jasan

 

Evropa Evropljanima

Srbija Srbima

14/88

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako...

 

Navedi ti meni kako je ISD naskodio beloj rasi..da vidim i to...

 

Kako je naskodio? Plasirajuci tu svoju idiotsku ideologiju.

 

Slobodno skokni..nista ti nece faliti..A da nas ima sve vise..Nisam ja kriv za to..Takva je situacija..kamo srece da nas je vise..Ako ti ovo lici na B&H forum, onda se osecaj ugodno

 

Skoknuo sam juce. Juce sam bio nesto sk. . . tako da mi je prijalo to sto sam bio tamo i imao prilike da se smejem budalastinama koje sam tamo procitao.

 

tema je na pod-forumu politika

 

Video sam danas. Kad malo proucim ostavljam post i za to.

 

Samo ti "ulepsavaj"svoj rod..zelim ti puno srece

 

Zahvaljujem se! I zelim ti isto!

 

ako ne vidis sta sam hteo da kaem..onda bolje da ti ne objasnjavam..ja mislim da sam bio jasan

 

Evropa Evropljanima

Srbija Srbima

14/88

 

Aj dobro nek ti bude ali i dalje nisi u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je naskodio? Plasirajuci tu svoju idiotsku ideologiju.

 

 

 

Skoknuo sam juce. Juce sam bio nesto sk. . . tako da mi je prijalo to sto sam bio tamo i imao prilike da se smejem budalastinama koje sam tamo procitao.

 

 

 

Video sam danas. Kad malo proucim ostavljam post i za to.

 

 

 

Zahvaljujem se! I zelim ti isto!

 

 

 

Aj dobro nek ti bude ali i dalje nisi u pravu.

Vidim da sve manje i manje ima rasprave..takodje vidim da nismo uspeli jedan drugom da dokazemo neke stvari..Pa, ok..Ti mislis da je ideologija koju je ISD plasirao idiotska..ja mislim suprotno, i mozemo kao mala deca da kontriramo jedan drugome bez ikakvog cilja..milsim da ovakva rasprava nikuda ne vodi...

 

toliko od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo cu reci...najjacha balada svih vremena...

 

He sat in a room, in a square the color of blood

He'd rule the whole world, if there was a way that he could

He'd sit and he'd stare at the minarets on top of the towers

For he was the beast, as he hatched his new plans to gain power

-

(chorus)

As the snow fell, covering the dreams and ideals

As the snow fell, freezing the blood and the wheels

As the snow fell, they had to keep warm for survival

As the snow fell, and defeated the beast's only rivals

-

They took the old roads, that Napoleon had taken before

They fought as the forces of light against the darkness in a holy war

One day they were looking out in the sunshine on the cornflowers

The next day they were freezing to death in the snow and the ice cold showers

-

Then came the deadly road back on the steppes of their retreat

The cold racked their bodies, but worse was the pain of defeat

And people who had hailed them once now turned and looked away

These people now knew that the beast was on his way

-

You finally came back to the borders of your Fatherland

Now enemies came, traitors everywhere at hand

Many people had fought and died, knowing that they had to win

And still it sickens my heart to see the picture of the Red flag in Berlin

-

 

sva rasno-nesvjesna goveda odjebite!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi se da se razumes...nema sta!

 

iskreno sumnjam da ces naci neki dostojan odgovor na kontrapitanja...

 

 

Inace, suvishe sam malo slushao stvari od Screwdriver-a, mada sam dosta upoznat u Ian-ov zivot i rad.

Najbolja je balada "The Snow Fell" ...samo ne znam sa kog je izdanja... icon_confused.gif

izdanje je White riders

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi argumenti!!!!!!Oma idem da slusam skrudrajver, ubediJo si me!!!! icon_smile.gif)))

 

A sto kao ne bi slusao Skrewdriver? Mozes da narucis od onog olosa iz

"red union-a" pukeface.gif (zasto li imam osjecaj da poznajes te barabe pukeface.gif ) narezace ti u pola cijene kad im kazes koliko si isti k'o i oni (ili si mozda jedan od njih)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko lupetanja pojedinih clanova foruma da se cudis i krstis.

 

Jel vama smeta sto je ovaj forum pun sa nacionalistima,fasistima i NS???Znam da je realnost surova, ali tako vam je to un realnom zivotu kada izadjete iz vase misije rupe i vidite stvarnost.

Vi cete bednici da sudite Skrewdriver kao bendu i da pisete o njemu sta je taj bend i koga je obrukao???Vi ste sramota za nas narod i nasu zemlju, a ne Skrewdriver koji je ponos nase Evrope i nase rase.

Ian Stuart kome niste ni za ispod noktiju, a ne da o njemu pisete i baljezgate.

Za Skrewdriver je cuo svet, a slusa ih na hilljdade i hilhade ljudi sirom sveta.Cinjenica da su postali legende sama govori za sebe.Sta reci o tirazu njihovih CD i ploca???Sta reci o Ian Stuartu kao velikom coveku koji je voleo svoju zemlju i svoj narod.Problem je u tome sto vi o njemu nista ne znate i nikad necete da znate jer vas mozak je suvise zaostao da primi bilo kakvu informaciju o tome koliko je Ian bio veliki covek.

Vas problem je sto se vama Skrewdriver ne svidja zboh svojih tekstova i svojih politickih stavova.To je vas problem.Sto se tice muzike i toga siguran sam da za Ian Stuarta moze da se kaze da je bio odlican muzicar to dokazuju njegovi projekti White diamond i Balade kao i Skrewdriver.

Stvarno bedno od nekih nazovi ih kao skinehadsa koji su kao neki SHARP da oni nama drze lekciju ko je Skrewdriver.

U ostalom koga briga sta vas dva tri pacova mislite o tome.Koga zabole za vase misljenje o Skrewdriver-u.

Heil Skrewdriver!Heil spirit of Ian Stuart!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko lupetanja pojedinih clanova foruma da se cudis i krstis.

 

Slazem se! Vi nazy-sti kad uhvatite u masinu. . . Toliko gluposti se ne moze cuti cak ni na mitingu SRS-a!

 

Jel vama smeta sto je ovaj forum pun sa nacionalistima,fasistima i NS???

 

DA!

 

Znam da je realnost surova, ali tako vam je to un realnom zivotu kada izadjete iz vase misije rupe i vidite stvarnost.

 

Malo si se presao. Ovo ti je virtualna stvarnost! A prava stvarnost je da vas nema puno samo se puno duvate i sl. pa zato izgleda da vas ima krsa.

 

Vi cete bednici da sudite Skrewdriver kao bendu i da pisete o njemu sta je taj bend i koga je obrukao???

 

Da upravo mi "bednici" jer ste vi toliko smanili svoje vidokruge da vise ne vidite nista dalje od svog nosa.

 

Vi ste sramota za nas narod i nasu zemlju, a ne Skrewdriver koji je ponos nase Evrope i nase rase.

 

Nismo MI NEGO VI! Vi koji nemate nimalo postovanja prema bilo kome osim prema vama samima! Vi ste SRAMOTA!

 

Ian Stuart kome niste ni za ispod noktiju, a ne da o njemu pisete i baljezgate.

Za Skrewdriver je cuo svet, a slusa ih na hilljdade i hilhade ljudi sirom sveta.Cinjenica da su postali legende sama govori za sebe.Sta reci o tirazu njihovih CD i ploca???Sta reci o Ian Stuartu kao velikom coveku koji je voleo svoju zemlju i svoj narod.Problem je u tome sto vi o njemu nista ne znate i nikad necete da znate jer vas mozak je suvise zaostao da primi bilo kakvu informaciju o tome koliko je Ian bio veliki covek.

 

Ja mislim da je pre tvoj mozak zaostao kad nije uspeo da primi informacije kao sto su stradanja TVOG naroda za vreme WWII i to ne od bilo koga nego bas od Hitlera!

A i taj tiraz nije nista posebno, pogledaj malo neke druge pa ces onda videti da nije nista posebno.

 

Vas problem je sto se vama Skrewdriver ne svidja zboh svojih tekstova i svojih politickih stavova.To je vas problem.Sto se tice muzike i toga siguran sam da za Ian Stuarta moze da se kaze da je bio odlican muzicar to dokazuju njegovi projekti White diamond i Balade kao i Skrewdriver.

 

Ian bio odlican muzicar?! icon_smile.gif Daj danas je 13.10. a ne prvi april.

 

Stvarno bedno od nekih nazovi ih kao skinehadsa koji su kao neki SHARP da oni nama drze lekciju ko je Skrewdriver.

U ostalom koga briga sta vas dva tri pacova mislite o tome.Koga zabole za vase misljenje o Skrewdriver-u.

Heil Skrewdriver!Heil spirit of Ian Stuart!

 

Ako neces da mi drzimo idi onda kod nekog privatnog nastavnika muzickog pa nek ti on onda kaze koliko je to nikakav bend u muzickom pogledu, a posle toga navrni i do nekog nastavnika knjizevnosti da ti on onda kaze koliko su mu tekstovi glupi a kad vec obilazis nastavnike navrni i do nekog ko se bavi politikom pa da ti on onda kaze koliko je glupa NS ideologija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes da pricas sve i svasta..ali nemoj da seres da ISD nije bio muzicar..Svako, ponavljam..svako..Ko je cuo balade Skrewdrivera bio je odusevljen...

I ja sam jedan od onih koji su ih culi pa nesmatram da su dobre ili bilo sta slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...