Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

dajte bre him je shit nejveci...i nemojte odma da me napadate ko da sam vam ubila rod-rodjeni...jednostavno ne volim him...imaju jednu dobru pesmu...ono...shi'll be right here in my arms...i tako dalj...ostalo je bruka loshe...ali svako ima pravo na svoje mislhljenje,vi ga volite ako ocete ali ja...brrr...meni je nekako ljigav taj ville...

 

biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte bre him je shit nejveci...i nemojte odma da me napadate ko da sam vam ubila rod-rodjeni...jednostavno ne volim him...imaju jednu dobru pesmu...ono...shi'll be right here in my arms...i tako dalj...ostalo je bruka loshe...ali svako ima pravo na svoje mislhljenje,vi ga volite ako ocete ali ja...brrr...meni je nekako ljigav taj ville...

 

-nejeveci

-shi

-dalj

-mislhljenje

-idt. (evo sad sam zbog tebe i ja poceo...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte bre him je shit nejveci...i nemojte odma da me napadate ko da sam vam ubila rod-rodjeni...jednostavno ne volim him...imaju jednu dobru pesmu...ono...shi'll be right here in my arms...i tako dalj...ostalo je bruka loshe...ali svako ima pravo na svoje mislhljenje,vi ga volite ako ocete ali ja...brrr...meni je nekako ljigav taj ville...

 

a, devojko, sta ti slusas? posto ti ne pise u profilu pa osim nepismenosti i antitalenta za argumentovanu raspravu nemam za sta da te prozivam. help me!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte bre him je shit nejveci...i nemojte odma da me napadate ko da sam vam ubila rod-rodjeni...jednostavno ne volim him...imaju jednu dobru pesmu...ono...shi'll be right here in my arms...i tako dalj...ostalo je bruka loshe...ali svako ima pravo na svoje mislhljenje,vi ga volite ako ocete ali ja...brrr...meni je nekako ljigav taj ville...

 

 

 

hm...a argumenti su... čekam....

nemaš ih znači? ?

a ok then ... :roll: tongue.gif:mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

varijanta a: HIM je klasicni predstavnik finskog gothic metala.

varijanta b: HIM je love metal, koji je derivat gothic metala.

u svakom slucaju je gothic inspired. da li je gothic ili nije, i don't care. vazno da je meni dobar za uvo.

 

sto se cestitanja ville-ovog rodjendana tice, molim vas da to ne radite ovde, nego na www.heartagram.com

 

varjanta a: erm, cak i ako zanemarimo problematiku koncepta 'gothic metal' muzike, HIM to nije.

 

varjanta b: love metal nije derivat gothic metala. Ne znam kako si ovo tacno povezao, ali kvazi-satanisticki simboli i pateticno-ljubavni tekst ne cine gothic. U stvari, striktno gledano, gothic se ne bavi eksplicitno ljubavnim tematikama (u smislu izjavljivanja neumiruce ljubavi ka objkektu nezdreavih opsesija, itd.).

 

Da napomenem da ovo nema nikakve veze sa mojim licnim ukusom, vec pricam o opstim konceptima. Mogu da prihvatim da neko, iz meni nepoznatih razloga, voli da slusa HIM. Ne mogu da prihvatim tako blesavo razbacivanje terminima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

love metal je nastao iz gothic metala. sentenced, paradise lost, type 0 negative, donekle tiamat su gothic metal. i to je uticalo na na love metal. da li si procitao te "kvazi ljubavne" tekstove?

opet znam da ces poceti temu o povrsnosti metala i kako gothic metal nije gothic, i opet sve u krug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vec smo razmenili mislenje o tome i rekao sam ti da su obe varijante prihvatljive. love metal je argument koji se (obavezno) poteze u raspravama gothic ili nije gothic. uostalom, i sam valo je rekao da je hiili-jev trip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle taj love metal je vezan iskljucivo za finsku?

ne. ima i bandova van finske koji sviraju love metal. kao kad bi swedish death metal bio vezan samo za svedsku. primer ne-finskih love bandova su CKY (ex HC punk band) USA, OverDream iz italije, moonspell ima jedan tipican love album (darkness and hope) i uticaje hiili-jevih eksperimenata sa zvukom na sin/pecado, paradise lost na poslednjem albumu hvata neki takav feeling, i kod nas u okruzenju: enmessara i embryo (hrvatska), a sprema se i kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu prilicno inspirativni i pruzaju dobru osnovu za nadogradnju svog tripa. tajna njihovog prenosa energije je sto jos uvek svoje koncerte emotivno dozivljavaju, to za njih nije tezga. ville posebno. nigde neces naci dva ista snimka sa koncerta. na nekim cak zvuce neprepoznatljivo razlicito.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako... prvo, ne vredjajte lilly jer je ne znate! ni ona ne vredja vas!

dalje... lestate.. molim te... zar mislis da zasluzujes taj nick?!

ona je rekla da joj se ne svidja him i neka devojka (ne znam nick) ju je napala sto "prosipa mudrost" sa tako malo postova... haha ocigledno ti je draga ovo prvi forum.. eventualno drugi... :roll: pa STA ako ima tako malo postova?? zar ona svoj stav ne sme da iznese?? stvarno vas ljudi ne shvatam .. preveliki ste triperi.. metal postaje MODA i mnogo njih pocinje da ga slusa jer to postaje.. eeeh sad.. odma zamisljam sledece postove "ahaha ti makice, koja si 89 ces da mi pricas ko je skoro poceo da slusa metal" ha-ha! ja metal slusam otkad znam za sebe! prvi bend-metallica! ja sam na zeppelinima i metallici odrasla.. (i NE! ne kazem da su zeppelini metal!)- zasto sam ovo rekla... zato sto mi je ovo shesti forum! i na svakom mi je makar po neko rekao da ne serem jer sam tako "mlada" ... izvinite, zar ja onda jer sam 89 nemam pravo na misljenje? na stav?

inace, ni ja ne volim him ali zato necu da vredjam onoga ko ga slusa! stvar izbora! ni taj koji ga voli ne voli nesto sto vi slusate... pomirite se sa tim..

a da... i sto ima gresaka u kucanju! hehe ljudi.. ocigledno ni vi nemate nekih atributa u ovoj diskusiji koje biste pokazali pa se vadite na to sto ima greske u kucanju... i hajte bre.. pa nema svako vremena da po 4 sata bleji na netu i pise leeeepe uredne duge postove... ajd jos trazite da pise i velika slova na pocetku recenice!!

 

veliki pozdrav

 

makica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...