Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Ja ovu temu obicno ne otvaram jer o HIMu nemam ni pozitivno ni negativno misljenje ali.....

 

 

.....nema nista bolje nego pustiti Dont Fear the Reaper (znam da je obrada) i

balaviti se i vatati sa devojkom......

 

 

.......za to cu im vecno biti zahvalan..........

 

 

 

C`mon Babe Dont Fear The Reaper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko je rek'o da ja mrzim HIM? icon_confused.gif Odakle vam to??? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Mada dolazim u "glupe" situacije zbog njega...

 

Mada, ipak, u zadnje vreme da sve vishe slucsham... Shto potvrdjuje chinjenica da tek od skor blejim na ovoj temi... icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif

 

A ako neshto "mrzim" (zashto bih sad' iscitirao Horned Goda iz Dawn?) u vezi HIMa to su obrade...

Edited by Ol' Scratch

Share this post


Link to post
Share on other sites

@join me: da li je nesto od onoga sto je napisao komercijala ili ne, u to ne ulazim jer mi do toga uopste nije stalo .. kazem samo da ne verujem da je planirao da neka pesma bude komercijalna .. (citirala sam te samo zato sto me je tvoj post podstakao da to kazem.. ne zato sto tvrdim nesto suprotno orangelistening.gif )

 

@loodee kood: atomska bomba=komercijala ... hmm .. jeste komercijala opasna .. ali sumnjam da bilo koja pesma HIM-a u tom smislu jeste icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras sam video neku verziju spota za pesmu "Join me" koju do sad nikad nisam ni video. Rekao bih da je novije produkcije sta vise mislim da je to najnoviji spot (led i neka zaledjena cica, znaci opet neko smrzavanje kao i u prethodnoj verziji samo je ovo bolje odradjeno), pesma je ista. Ne znam o cemu se radi. Moguce je da hoce da namlate pare na pesmama na kojima su to vec uradili sve u cilju bolje promocije ovog "The best of" sto je izasao. Spot je skroz ok, samo je Vile ko neka riba ali ovaj put je preterao cak u jednom momentu salje poljubac pukeface.gif pretera ga co'ek! wallbash.gificon_uhoh.gifpukeface.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

'vako...

DS&BH bi bio fenomenalan album da su upotrebljeni alter verzije... (salt in our wounds - thulsa doom, lose you toniht - caravan, beautifull - rock) i da se izbace sranja tipa please don't let it go, close to the flame, don't close your heart...

a LM je vise nego uspesan eksperiment definicije zvuka.

Slazem se sa ovom konstatacijom! Mada realno to bi bilo pogubno po bend jer su te verzije daleko manje komercijalnije a ruku na srce taj album je bio samo da se privuku i fanovi pop-rock muzike icon_rolleyes.gif

Pogotovo mi se svidja "Salt in our Wounds (thulsa doom)" nisam prepoznao pesmu, stvarno je doomasticna icon_mrgreen.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras sam video neku verziju spota za pesmu "Join me" koju do sad nikad nisam ni video. Rekao bih da je novije produkcije sta vise mislim da je to najnoviji spot (led i neka zaledjena cica, znaci opet neko smrzavanje kao i u prethodnoj verziji samo je ovo volje odradjeno), pesma je ista. Ne znam o cemu se radi. Moguce je da hoce da namlate pare na pesmama na kojima su to vec uradili sve u cilju bolje promocije ovog The best of... sto je izasao. Spot je skroz ok, samo je Vile ko neka riba ali ovaj put je preterao cak u jednom momentu salje poljubac pukeface.gif pretera ga co'ek! wallbash.gificon_uhoh.gifpukeface.gif

To ti je verzija za U.S. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da....to je sve staro. nista nije za U.S. ili slicno.

ledena verzija je bila prva, posle je, zbog filma jer je Join Me In Death (tj. ja icon_wink.gif ) bila glavna tema, zato je i na osnovu tog filma uradjen video.

odlicne su verzije. obe.

Koji je film u pitanju?

 

I kad smo vec kod toga, koliko postoji verzija spota za Wicked Game?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...