Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

bandovi sa pretezno zenskom stalnom publikom. to samo po sebi nije ni dobro ni lose, jednostavno jeste (egzistencijalizam u teoriji i praksi)

 

@gwydion

 

jel mozes da mi narezes iste? kad cemo da se menjamo?

 

@mai

 

nisam uspeo da kupim and love said no, nista nije radilo kad sam dosao do peste. proslavljali ulazak u eu. nadam se da cu imati vise srece sledeci put...

biggrin.gif heehhe.pa da. sto se tice tih bendova(ovde nikog ne prozivam)zenske osobe privuku pevaci i njihov fizicki izgled mada ne u svim slucajevima.ja ekv i doorse voli zahvaljujuci caletu i maminoj naj ortakini.ekv je najbolji bend yu rocka po meni mada retko ko kapira sta je pisac hteo da kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

EKV jedino mogu da uporedim sa Doorsima po harizmaticnosti lidera... po poentama u pesmama i po izvesnoj "tragediji" koja karakterise jedne i druge... volim HIM ali moram d apriznam da je ova konstatacija prilicno bljak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

EKV jedino mogu da uporedim sa Doorsima po harizmaticnosti lidera... po poentama u pesmama i po izvesnoj "tragediji" koja karakterise jedne i druge... volim HIM ali moram d apriznam da je ova konstatacija prilicno bljak!

icon_smile.gif ma ja nisam rekla da su oni isti.oni nemaju veze.doorsi i ekv su jako razliciti ali i slicni u neku ruku.ja sam samo rekla da su se devojke primele na morisona i milana ali nisam rekla da su oni slicni himu.daleko je him miljama od njih. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne radi se ovde o slicnosti bandova, nego o slicnosti manije za tim bandovima. pogledas sa psiholoske strane i pratis reakcije ljudi. reakcije na sve navedene bandove (sa glavninom zenske publike) su jako slicne. ista je manija. to je paralela, bez ikakvog cilja za povlacenje paralele u tekstovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne radi se ovde o slicnosti bandova, nego o slicnosti manije za tim bandovima. pogledas sa psiholoske strane i pratis reakcije ljudi. reakcije na sve navedene bandove (sa glavninom zenske publike) su jako slicne. ista je manija. to je paralela, bez ikakvog cilja za povlacenje paralele u tekstovima.

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh, dobro pitanje...

ovako, ako ga gledamo s perspektive onoga sto danas jedan privlacan muskarac treba da prestavlja, ne ispunjava ama bas nikakve uslove (Ville), a opet dobro izgleda. laugh.gifbiggrin.gif ako je iko ukacio sta sam ovime htela da kazem, shvatice zasto je nama, zenskama, Ville privlacan. icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuuuuu, vidi me sto se tresem.... icon_smile.gificon_smile.gif

icon_smile.gif PA i treba da se treses, ja sam opasan baja, i faca, ne valja da se kacis samnom.... icon_mrgreen.gif

 

wallbash.gifevotigana.gifmusik19.gifmrred.gifpivopije.gif

 

 

A stav mu je " izgledam ko gay, zato sto je to in "

 

Ali cinjenica je da to uspeva, stvarno su napravili trademark...

Pre neki dan sam video devojku koja izgleda SKROZ FANCY....

I rekose mi sta slusa.... Amadeus Bend, Cecu, & Him ( i RnB ) kao moderne smo...

S jedne strane, to je kao dobro, jer te klikne onda ne mogu da seru nesto tima " jao metal to je odvratno" al kad mi neko kaze HIM he gothic, sa jako teskim pesmama, mislim......

 

Inace da, verovatno zato sto je 100% totalno suporotno od onoga sto se smatra privlacnim, zato se i loze na njega.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako mislis da je balkanac agrarac san svake zene samo zato sto ima tesku ruku, moze da popije brdo piva i ima stav "budi dobra zenicu te, ne varaj me prebicu te" san svake zene, nije ni cudo sto se ono malo samosvesnih riba loze na tipa koji za promenu zadovoljava estetske i delimicno intelektualne kriterijume. tip fino izgleda i zraci pojavom, idealan je da bi se ribe lozile na njega. to ti je trip da pored njega riba moze da svrsi, a da je on ne dodirne... ako ne kontate o cemu pricam, poslusajte djevojcice kojima mirise koza od zabranjenog pusenja i vidite na kakve se tipove loze (fine) ribe. pa ville ispunjava deo tih kriterijuma, a u drugom delu je susta suprotnost, sto je opet zanimljivo ribama. ono sto mi nije jasno, sto ribe spopadaju likove koji makar po necemu PODSECAJU na ville-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako mislis da je balkanac agrarac san svake zene samo zato sto ima tesku ruku, moze da popije brdo piva i ima stav "budi dobra zenicu te, ne varaj me prebicu te" san svake zene, nije ni cudo sto se ono ...

Odgovor na to pitanje je jednostavan. One su mlade. One nisu 'samosvesne' (kako si ti to rekao).

One 'pripadaju necem drugom'. To sto pripadaju necem drugom znaci da im se 'svidjaju' drugaciji

tipovi. Ville je drugaciji. Trazi surogat VilleTa po svaku cenu, bez obzira na ono sto si spomenuo -

intelektualne kriterijume. Muski ili zenske koje se trude da izgledaju kao njihovi idoli su previse

mladi da bi imali sopstveni stav, stil, svest - ili najcesce nemaju dovoljno mozga za licne afinitete.

Glupo je biti po svaku cenu originalan, dobro je imati nesto sto je stvar licnog izbora. Sa druge

strane je normalno sto se ljudi koji nemaju 'svoje ja' lepe za ljude koji imaju neki svoj stav. Imati

stav je i stvar samopouzdanja - the biggest turn on - ne samo za ribe, vec i za tipove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako mislis da je balkanac agrarac san svake zene samo zato sto ima tesku ruku, moze da popije brdo piva i ima stav "budi dobra zenicu te, ne varaj me prebicu te" san svake zene, nije ni cudo sto se ono malo samosvesnih riba loze na tipa koji za promenu zadovoljava estetske i delimicno intelektualne kriterijume. tip fino izgleda i zraci pojavom, idealan je da bi se ribe lozile na njega. to ti je trip da pored njega riba moze da svrsi, a da je on ne dodirne... ako ne kontate o cemu pricam, poslusajte djevojcice kojima mirise koza od zabranjenog pusenja i vidite na kakve se tipove loze (fine) ribe. pa ville ispunjava deo tih kriterijuma, a u drugom delu je susta suprotnost, sto je opet zanimljivo ribama. ono sto mi nije jasno, sto ribe spopadaju likove koji makar po necemu PODSECAJU na ville-a...

Da li si u opste svestan koliko je ovo pateticno icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako mislis da je balkanac agrarac san svake zene samo zato sto ima tesku ruku, moze da popije brdo piva i ima stav "budi dobra zenicu te, ne varaj me prebicu te" san svake zene, nije ni cudo sto se ono malo samosvesnih riba loze na tipa koji za promenu zadovoljava estetske i delimicno intelektualne kriterijume. tip fino izgleda i zraci pojavom, idealan je da bi se ribe lozile na njega. to ti je trip da pored njega riba moze da svrsi, a da je on ne dodirne... ako ne kontate o cemu pricam, poslusajte djevojcice kojima mirise koza od zabranjenog pusenja i vidite na kakve se tipove loze (fine) ribe. pa ville ispunjava deo tih kriterijuma, a u drugom delu je susta suprotnost, sto je opet zanimljivo ribama. ono sto mi nije jasno, sto ribe spopadaju likove koji makar po necemu PODSECAJU na ville-a...

ma koliko god da pateticno bilo, slazem se.

istina je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...