Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Ahahahha him je gej.

Shto volim ovako mudre konstatacije.

Pa shta i ako je peder? Ovo je slobodna zemlja... Bitna je muzika, a ne njegovo sexualno opredeljenje...

 

Hehehehehe sada sam se opet setila one legendarne rechenice: "CoF je naj gej sranje koje sam u zhivotu chuo. Ti pederi su takvi fegeti da je to gej"

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahha him je gej.

Shto volim ovako mudre konstatacije.

Pa shta i ako je peder? Ovo je slobodna zemlja... Bitna je muzika, a ne njegovo sexualno opredeljenje...

 

Hehehehehe sada sam se opet setila one legendarne rechenice: "CoF je naj gej sranje koje sam u zhivotu chuo. Ti pederi su takvi fegeti da je to gej"

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

a i muzika mu je malo pederasta.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da 'HIM je gej' konstatacija treba da se preformulise u 'him je orijentisan na

zensku publiku tako sto propagira gej imidz', a to nije dobro jer usmerava zensku

populaciju ispod 18 godina starosti dalje od nas pedofila! Nema tu nicega loseg,

isto radi i Placebo, devojcice se loze, nasminkani smo. Sto rece Solicitor: "u stanju

sam da razdvojim svoje misljenje o coveku koji svira od muzike koju svira" - tako da

na kraju ostaje uz gej imidz frontmena i niz sladunjavih hitica sa guza textovima

koji su sasvim prigodni za dane kada pada kisica a vama se smucilo da slusate ozbiljnu

muziku...

HIM je skracenica od Hevija Ima Malo...

"Ja volim HIM" moze da se kaze jedino ako ste devojka ili peder jer, ne zaboravimo, u

bukvalnom prevodu sa srpsko-engleskog na cist srpski to znaci: "Ja volim njega".

 

U narednom broju recenzije "HIM kao fenomen koji rastuce zaokuplja paznju zenske

populacije" cemo cuti vise o problemima sa kojima se savremeni pedofil susrece u

svakodnevnom zivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam rekao 1000 puta i ponovicu jos jednom...

Uvek cu otici na njihov koncert sa VEeeeliikimm zadovoljstvom ( sto su njene sise vece zadovoljstvo je vece... )

 

A to da li je neko gay pa njegov problem i problem onih koji se loze na njega, sta mene to zanima, i Freddie Mercury je bio Bi-sexual pa i dalje obozavam Queen...

P.S. Ok ne shvatajte ovo bash skroz ozbiljno.... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da 'HIM je gej' konstatacija treba da se preformulise u 'him je orijentisan na

zensku publiku tako sto propagira gej imidz', a to nije dobro jer usmerava zensku

populaciju ispod 18 godina starosti dalje od nas pedofila! Nema tu nicega loseg,

isto radi i Placebo, devojcice se loze, nasminkani smo. Sto rece Solicitor: "u stanju

sam da razdvojim svoje misljenje o coveku koji svira od muzike koju svira" - tako da

na kraju ostaje uz gej imidz frontmena i niz sladunjavih hitica sa guza textovima

koji su sasvim prigodni za dane kada pada kisica a vama se smucilo da slusate ozbiljnu

muziku...

HIM je skracenica od Hevija Ima Malo...

"Ja volim HIM" moze da se kaze jedino ako ste devojka ili peder jer, ne zaboravimo, u

bukvalnom prevodu sa srpsko-engleskog na cist srpski to znaci: "Ja volim njega".

 

U narednom broju recenzije "HIM kao fenomen koji rastuce zaokuplja paznju zenske

populacije" cemo cuti vise o problemima sa kojima se savremeni pedofil susrece u

svakodnevnom zivotu.

hm... kao sto rekoh nebrojeno puta, slusam HIM od '95. i nisam gay. i zenska populacija gotivi moj ville valo imidz. o tekstovima ne zelim da raspravljam, ali starije stvari su razvaljivale od iskrenosti, a novije su iako pomalo bezidejne savrseno srocene... (dokaz da EKV fenomen jos uvek postoji)

 

a ako si pedofil, jedan koristan savet: nasminkaj se, izadji medju klinke, reci da slusas gothic i da gotivis HIM i nema da omane. veruj mi, meni je nebrojeno puta upalilo.

 

i ne valja porediti HIM sa placebom. placebo je klasicna urbana gay propaganda koja do treceg albuma nije ni bila namenjena zenama, a onda je brian molko shvatio da se HIM lepo prodaje i resio da drpi gomilu para devojcicama. placebo urbani ljigavi b92 band, dok je HIM cist hedonizam: dohvatis nesto zensko, i uzivas.

 

His Infernal Majesty

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm... kao sto rekoh nebrojeno puta, slusam HIM od '95. i nisam gay. i zenska populacija gotivi moj ville valo imidz. o tekstovima ne zelim da raspravljam, ali starije stvari su razvaljivale od iskrenosti, a novije su iako pomalo bezidejne savrseno srocene... (dokaz da EKV fenomen jos uvek postoji)

 

a ako si pedofil, jedan koristan savet: nasminkaj se, izadji medju klinke, reci da slusas gothic i da gotivis HIM i nema da omane. veruj mi, meni je nebrojeno puta upalilo.

 

i ne valja porediti HIM sa placebom. placebo je klasicna urbana gay propaganda koja do treceg albuma nije ni bila namenjena zenama, a onda je brian molko shvatio da se HIM lepo prodaje i resio da drpi gomilu para devojcicama. placebo urbani ljigavi b92 band, dok je HIM cist hedonizam: dohvatis nesto zensko, i uzivas.

 

His Infernal Majesty

I dalje zivim u zabludi da je smisao za humor tu, oko nas... I u nama... Lestate, izvini, ona poruka je bila saljivog karaktera, medjutim bez smajlija - svako je mogao da pogresi. Recenica, "kao sto rekoh nebrojeno puta, slusam HIM od '95. i nisam gay" ulazi u ANALE ph34r.gif ovog foruma... icon_wink.gif

 

Malo ozbiljnosti samo, za kraj. Fer bi bilo reci da nisam cuo ni za HIM, ni za Placebo pre nego sto su postali, hm, popularni. Povukao sam paralelu izmedju HIMa i Placeba sa svog stanovista - stanovista coveka koji oba benda posmatra kao bendove koji su NAGLO odstupili od originalnog zvuka... Da ne kazem nesto drugo... mhihi.gif Ne smetaju meni muzika (bas je, kao sto sam rekao - sladunjava), pa cak ni text, ma koliko on meni delovao glupavo... Oni odstupaju od svog originalnog muzickog stila sa izrazito komercijalnim namerama i tek onda dobijaju punu paznju kao bendovi. Po pitanju muzike sam prilicno konzervativan i ne pravim kompromise! Postoji zabavna muzika i njeni izvodjaci su ZABAVLJACI, postoji ozbiljna muzika i njeni izvodjaci su MUZICARI. MUZICAR ima sopstveni stil, zabavljac gleda da se proda i dodvori publici. Prestajes da radis nesto sto volis i pocinjes da radis sve da bi stigao do onoga do cega ti je zaista stalo. Do novca, ili jos gore - popularnosti po svaku cenu - kada se predstavljas kao neko drugi! Prvi problem je cisto egzistencijalne, materijalne prirode, a drugi je psiholoske prirode i nastupa u momentima kada je samopostovanje na nuli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IRON MAIDEN fan site (http://maidenfans.com/) reports that the band have been nominated in the category of Best Live Act for the 2004 Metal Hammer Awards. Also nominated in the same category are MACHINE HEAD, METALLICA, LOSTPROPHETS and SLAYER. The awards will be handed out in London, England on June 7th. H.I.M. will headline the night, with more bands to be confirmed in the coming weeks. Vote for your favorite band at the Metal Hammer Awards page at www.metalhammer.co.uk/awards. A pair of tickets to the event will be awarded to a lucky entrant.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje zivim u zabludi da je smisao za humor tu, oko nas... I u nama... Lestate, izvini, ona poruka je bila saljivog karaktera, medjutim bez smajlija - svako je mogao da pogresi. Recenica, "kao sto rekoh nebrojeno puta, slusam HIM od '95. i nisam gay" ulazi u ANALE ph34r.gif ovog foruma... icon_wink.gif

 

Malo ozbiljnosti samo, za kraj. Fer bi bilo reci da nisam cuo ni za HIM, ni za Placebo pre nego sto su postali, hm, popularni. Povukao sam paralelu izmedju HIMa i Placeba sa svog stanovista - stanovista coveka koji oba benda posmatra kao bendove koji su NAGLO odstupili od originalnog zvuka... Da ne kazem nesto drugo... mhihi.gif Ne smetaju meni muzika (bas je, kao sto sam rekao - sladunjava), pa cak ni text, ma koliko on meni delovao glupavo... Oni odstupaju od svog originalnog muzickog stila sa izrazito komercijalnim namerama i tek onda dobijaju punu paznju kao bendovi. Po pitanju muzike sam prilicno konzervativan i ne pravim kompromise! Postoji zabavna muzika i njeni izvodjaci su ZABAVLJACI, postoji ozbiljna muzika i njeni izvodjaci su MUZICARI. MUZICAR ima sopstveni stil, zabavljac gleda da se proda i dodvori publici. Prestajes da radis nesto sto volis i pocinjes da radis sve da bi stigao do onoga do cega ti je zaista stalo. Do novca, ili jos gore - popularnosti po svaku cenu - kada se predstavljas kao neko drugi! Prvi problem je cisto egzistencijalne, materijalne prirode, a drugi je psiholoske prirode i nastupa u momentima kada je samopostovanje na nuli.

ni HIM ni placebo nisu zabavna muzika. posle razorblade romance (2000) HIM-u ne treba ni jedno jedino izdanje, a sva petorica + menadzer + bivsi klavijaturista bi mogli jako lepo da zive samo od tog albuma koji je postao popularan zahvaljujuci jednoj pesmi koja je vec sada svojevrstan evergreen hit na nivou hotel california. deep shadows and brilliant highlights je zamisljen kao dobar, mracan, melanholican album, medjutim greskom u postprodukciji jednostavno je ispao metiljav. to se vidi posle prvog slusanja alternativnih verzija pesama sa tog albuma. love metal je cista zanrovska definicija pravca sa distance od nekih 5-6 godina. nije slucajno hiili hilesmaa uradio kompletnu produkciju. opet je nesto zapelo u postprodukciji, ali generalan utisak o albumu je vise nego dobar. o originalnosti prvog albuma je glupo i govoriti, a stvari koje nisu izasle na albumima su apsolutno genijalna dela. dakle, sweet pandemonium (i sta linde radi sa distorzijom): zabava ili ozbiljno muziciranje? burtonove nebuloze po klavijaturama na live verziji poison girl (rock am ring 2001): zabava ili ozbiljno muziciranje? outro sa join me (live in berlin 2000) instrumental: zabava ili ozbiljno muziciranje? sta valo radi sa glasom u love you like i do? nebrojeno momenata potiru teoriju o HIM-u kao inkarnaciji komercijale.

 

sa placebom je druga prica, oni su jednostavno angazovani i tekstovi su u tom tripu pa je muzika manje bitna, ali opet se izdvajaju sjajni basista i bubnjar.

 

ako su vas klinke ubedile da su HIM i placebo muzika iskljucivo namenjena njima, onda svaka cast. dobro razmislite kad bilo koji put cujete pepperse, nirvanu, the doors ili EKV.

 

btw, vecina mojih postova je u saljivom tonu, a smajlije ne koristim nikad. sto ne znaci da ne mogu da ozbiljno raspravljam o svoja 3 omiljena banda (HIM, Moonspell i Pink Floyd).

 

etiketa gay za sve sto vam se ne svidja je vec smorila, kao i south park.

 

a boro je u svom poslednjem postu rekao tacne parametre. metalhammer, a ne mtv. mislite o tome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je već krenulo, neka ide direkt u PM... Moram priznati da sam jednu od najjačih partija Twisted Metala odigrao upravo slušajući RR... 'I Love You', 'Right Here in My Arms', 'Sigillum Diaboli', napalim se pravo.

it's twisted and it's metal, alright!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...