Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Znam da ce me neki mrzeti,ali moram ovo da kazem.Kad sam cula DS&BH,pomislila sam "sta je ovo"? icon_confused.gif Nisam mogla da verujem da su toliko odmakli od zvuka sa GLS vol.666 i RR albuma(koji su inace najbolji albumi).Bila sam malo razocarana i uverila sam sebe da ce sledeci album biti bolji.I bila sam upravu,jer je LOve Metal mnogo bolji od prethodnog laugh.gif .Imam osecaj da nikad nece snimiti tako dobre albume kao sto su prva 2 icon_da.gif .Verovatno ce zvucati skroz ok,ali samo to.

Sto se tice spotova moji favoriti:Gone With The Sin,When Love And Death Embrace i Ice Version of Join me.Ostali prosecni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I'm back!Nedostajao mi je yu metal,chim sam se varatila s puta sela sam za komp.Pa lepo je sredjen.Valjda se sada necje kvariti onoliko...Btw,lestate lepa su ti pink slova mhihi.gif .Zna li neko kada ce And love said no da izadje kod nas?Osim obrade Solitary man,bice i josh jedna nova pesma,kao i bonus DVD. icon_cool.gif Pitanje:da li vas nervira Bam Magera?Chovek je smorio sa kopiranjem Villeovih tatooa,a sad se pojavljuje i u skoro svim intervjuima,vecjina Villeovih slika je sa njim...DOKLE BRE VISHE!!!! no.gificon_mad.gif Ma...everything effect everything...Pozdrav! mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na HIM Mogu Da Se Loze Samo Napaljene Klinke I Pederi.Trebalo Bi Ih Obesiti Za Muda. violent.gifviolent.gifviolent.gifviolent.gifviolent.gifviolent.gifviolent.gif

Ahem. Kao ministar za gayness i faggotry i (logicno) naj gay clan ovog foruma, nalazim se strasno uvredjen ovom a priori pretpostavkom da samo zato sto sam gay moram da slusam HIM. Nemam ja nista sa tom patetikom. Hvala. ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

HIM ne volim da slusham, ali u poslednje vreme je moj organizam pocheo da ih prihvata ( u poslednje vreme, moj organizam je svashta pocheo da prihvata).

Veoma, ali VEOMA mi se svidja pesma Lose You Tonight, do te mere da je slusham svaki dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kome se svidja HIM, mozda mu/joj se dopadne i "icon and the black roses" (postoji tema), a meni se svidja i "methonia" (i za njih je otvorena tema), narochito jess-ov glas musik20.gif

otvorila sam temu i za "venus in tears" ali mi oni, bar za sada (jer nisam pazljivo preslusala sample-ove), nisu nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

HIM ne volim da slusham, ali u poslednje vreme je moj organizam pocheo da ih prihvata ( u poslednje vreme, moj organizam je svashta pocheo da prihvata).

Veoma, ali VEOMA mi se svidja pesma Lose You Tonight, do te mere da je slusham svaki dan.

Dobra stvar, na singlu pretending ima fenomenalna verzija, ville-ov glas je mnogo dublji...cinilo mi se kao da peva Jyrki 69...

Share this post


Link to post
Share on other sites

HIM ne volim da slusham, ali u poslednje vreme je moj organizam pocheo da ih prihvata ( u poslednje vreme, moj organizam je svashta pocheo da prihvata).

Veoma, ali VEOMA mi se svidja pesma Lose You Tonight, do te mere da je slusham svaki dan.

Moja omiljena pesma biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra stvar, na singlu pretending ima fenomenalna verzija, ville-ov glas je mnogo dublji...cinilo mi se kao da peva Jyrki 69...

Jaoooooo to bih volela da chujem!

Sad cju da jurim HIMovice iz shkole, njih bar ima koliko hocjete, mozhda neko od njih ima to icon_da.gif

 

 

To michelle: Pa zna se shta valja icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je pustio buvu da je Ville umro danas od srcanog udara... icon_confused.gif

onaj ganci sa metropolisa. isti onaj koji je rekao da je HIM black metal. ja sam to cuo od pokojnog toze, on od svoje sestre, a ona od neog ortaka koji je gledao metropolis, a nwogi je bio na TV-u kad je ganci to izrekao. odetao sam se do site-a just in case i zakljucak: ziv je. ali bas me zanima koje su to klinkice zvale metropolis i plakale.

 

courtney, ako je limited edition, kakav je bonus DVD?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...