Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

nije preterano bitno ko ga rezira vec ideja... the sacrament je dosta srecnije izveden jer nije bilo ideje, kao sto je u solitary man prisutna... ali jebeno pogresna... stariji spotovi su mnogo bolji, narocito prastare 4 verzije wicked game i naravno when love and death embrace i spotovi sa prelaza RR i DS&BH perioda. (join me - ice version, pretending). nadam se da ce love said no biti smislen spot, posto je najavljen, kao i da ce izaci (makar live verzija) sweet pandemonium, posto je pesma megahit waiting to happen...

Sto je babi milo to joj se snilo! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne slusam HIM ama bas svaki dan, ali LM mi je podjednako dobar (=podjednako cesto u playeru) kao i RR, manje nego GLSV666 i dosta vise nego DS&BH. ima dosta finih stvari, ali the path i love's requiem mi se cine nedoradjene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam primetila, ovaj sajt se sve vise gejizuje. Ljudima svaka druga rec postade gej, gde vam je bogatstvo recnika? Sweet pandemonium je jedna od najboljih sa novog albuma i posebno mi je jaka The Fortress Of Tears, ali oduvek i zauvek, bice mi omiljena Heaven Tonight. musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne slusam HIM ama bas svaki dan, ali LM mi je podjednako dobar (=podjednako cesto u playeru) kao i RR, manje nego GLSV666 i dosta vise nego DS&BH. ima dosta finih stvari, ali the path i love's requiem mi se cine nedoradjene.

E vidis meni su one bas fenomenalne, razlikuju se od koncepta albuma..odusevljavaju me.. mada GLS vol.666 mi je najcesce u playeru

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li si je cula manje ili vise od 20 puta? lepo rece heretique na samom pocetku diskusije da se ta stvar bukvalno uvlaci pod kozu.

Sada se slazem, pesma je definitivno prava stvar za spot. Juce sam je odslusala 4 ili 5 puta i ni danas ne mogu da prestanem da je pevam icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam primetila, ovaj sajt se sve vise gejizuje. Ljudima svaka druga rec postade gej, gde vam je bogatstvo recnika? Sweet pandemonium je jedna od najboljih sa novog albuma i posebno mi je jaka The Fortress Of Tears, ali oduvek i zauvek, bice mi omiljena Heaven Tonight. musik20.gif

bogatstvo recnika?

sta kazes na homoseksualac? icon_mrgreen.gif

 

videh danas spot za Solitary Man...blagi uzas...Ville je bio najzgodniji i najlepsi tip kojeg sam ikad videla, a sada...sta uradi od sebe...strasno... icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sweet pandemonium je jedna od najboljih sa novog albuma i posebno mi je jaka The Fortress Of Tears, ali oduvek i zauvek, bice mi omiljena Heaven Tonight.

icon_biggrin.gif

 

Inace, za razliku od vecine na forumu meni je DS & BH ubedljivo omiljeni album. Kada je izasao nisam ga vadila iz plejera

 

icon_biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, za razliku od vecine na forumu meni je DS & BH ubedljivo omiljeni album. Kada je izasao nisam ga vadila iz plejera icon_da.gif

pazi, nisam ni ja prvih mesec dana. pokusavao sam da ga skapiram jer kad sam ga cuo bio je nesto najcudnije i sa najmanje koncepcije sto sam u zivotu cuo. ne kazem da je album los, vecina bandova nece nikad izdati nista priblizno tom kvalitetu, samo mislim da je odradjen na brzaka i da je zeznut u postprodukciji. alternativne verzije pesama govore da je DS&BH pravljen kao gothic metal album sa primesama starog dooma, medjutim producent ih je kolektivno sve zavrnuo. imam osecaj da je ville reagovao na sve to sa: "What the fuck?!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

DS & BH je prvi album koji sam kupila i iskreno, bila sam odusevljena, i sada ga slusam cetso. Verovatno to ima veze sa tim sto nisam pratila karijeru HIMa i zapravo ga posmatram samo kao album koji mi se jako dopada

Share this post


Link to post
Share on other sites

bogatstvo recnika?

sta kazes na homoseksualac? icon_mrgreen.gif

 

videh danas spot za Solitary Man...blagi uzas...Ville je bio najzgodniji i najlepsi tip kojeg sam ikad videla, a sada...sta uradi od sebe...strasno... icon_cry.gif

Da mi je neko rekao ne bi mu verovao... pa zar ti... tako... strasno... stvarno....

 

Eto ostade Ville bez najvece obozavateljke....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...