Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

to sam ja bio smile.gif

 

saljivdzijo! tongue.gif

pomenuo sam samo CKY, i mislim da je to jedini band koji makar iz daleka ima love metal uticaja u svojoj muzici na teritoriji USA.

 

onda imaju i mustasch, qotsa i foo fighters! biggrin.gifa:

 

si se ti toliko zaljubio da si potpuno skrenuo i love je svuda oko tebe?? :wink: eh, drago mi je... :mrgreen:

 

nope. cuo sam samo za ovo novo da je love metal, bar kako ga almighty sk8er definise. nisam dolazio u kontakt sa njihovom muzikom, samo sa (ogranicenim) informacijama o njima. da li ti licim na nekog ko bi se cimao da nabavlja album nekog lika koji se pojavljuje na MTV-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da. HIM mu je omiljeni band, a RR omiljeni album. u principu ih promovise po americi i CKY im je bio predgrupa na svim koncertima u USA. bam je svojevremeno rekao da CKY nece vise svirati punk nego love metal. trebalo bi vec da je to izaslo. inace, u malo davnija vremena su svirali HC, neki sk8eri koje znam veoma cene njihove ranije radove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli curice sto ne pocnete lepo da slusate Metaliku

1) Hetfield je mnogo lepshi leek od Vilija biggrin.gifa:

2) Hetfield ima bolji stil pevanja biggrin.gifa:

3) Hetfield se u svojoj karijeri vise bavio komponovanjem, i sviranjem za razliku od Vilija koji je uvek cheznuo za devojkama jer ih nikada nije kresnuo biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

doturicu ti taj novi, ako te zanima, pa mi nadji "love" motive...

onda pretpostavljam da je srao, posto sam procitao neki intervju sa njim na nekom americkom HIM-related site-u. zasto se mi koji moj prepucavamo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli curice sto ne pocnete lepo da slusate Metaliku

1) Hetfield je mnogo lepshi leek od Vilija biggrin.gifa:

2) Hetfield ima bolji stil pevanja biggrin.gifa:

3) Hetfield se u svojoj karijeri vise bavio komponovanjem, i sviranjem za razliku od Vilija koji je uvek cheznuo za devojkama jer ih nikada nije kresnuo biggrin.gifa:

a ja mislio da sam sve cuo...

1. estetski stav. neko preferira seljacine, a neko femmy likove.

2. smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

3. a) ville se dosta bavi komponovanjem i sviranjem. primetno vise od pomenutog agrarca. napisao je sve tekstove i celokupnu muziku HIM-a, osim jedne pesme (for you) koju je napisao linde, gitarista. a svira u najmanju ruku podnosljivo bas, bubnjeve i klavijature. jedino gitaru upadljivo ne zna da odsvira, ali sta je tu je.

cool.gif nisam bas toliko upucen u njegov privatni zivot, ali znam da sigurno ne peva zbog riba, jer bukvalno bezi od zenskih fanova, a pretpostavljam da je nesto kresnuo, jer je bio pred vencanje sa jednom ribom, a nije katolik da ne jebe nista pre braka.

 

savet: manijace, neces nista maloletno uloviti ovde na tu pricu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate sta ne volim?

Kada neko kaze(a to se na ovoj temi desavalo par puta):

''Ja volim/ne volim HimA!''

Koliko sam upucena, ''taj preslatki deckic'' se zove Ville, a ne HIM

(mada, mozda je i promenio ime samo u HIM, nisam sigurna, posto se ne bavim isuvise izucavanjem tog benda :mrgreen: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

doturicu ti taj novi, ako te zanima, pa mi nadji "love" motive...

onda pretpostavljam da je srao, posto sam procitao neki intervju sa njim na nekom americkom HIM-related site-u. zasto se mi koji moj prepucavamo?

 

smile.gifsmile.gif zato sto mnogo verujes intervjuima...nije to nista ozbiljno, don`t take it so hard biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Muzika HIM-a uopste nije komplikovana za sviranje-jedino je vokal nesto zahtevniji. Al' to nije poenta ovde... Ja volim i Cranberries cije se pesme u proseku sastoje od po 3-4 akorda i nijedne solaze, pa sta? Ne smeta mi jer stvaraju dobru atmosferu.Ista prica je i sa HIM-om. Mozda nisu sve pesme i svi albumi dovoljno kvalitetni da bih ih slusao neko kome je u muzici tehnikalisanje prioritet, ali svakako mogu biti od velike vaznosti osobama koje su se u njima prepoznale...

imas disk za dz od mene za ovo. samo da ga narezem....

 

Da li treba da napomenem da te drzim za rec? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ako kazem da nit ih volim nit ih mrzim, i da su onako... bolji od Dugmeta ili Ok benda, ali losij od WASP-a opet(h) mislim na muziku...

I WASP je bolji od hima iz jednog prostog razloga...

 

HIM je Love metal...

W.A.S.P. je PERVERTED HARD CORE SEX METAL :mrgreen: ( I fuck like a beast )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh...Pa mislim da je redak slucaj da postoji covek kome HIM nece zvucati dopadljivo dok slusa...Ne verujem da ikome moze ''iritirati usi''. biggrin.gifa:

Licno, volim nekoliko pesama da slusam privatno, npr.''Resurrection'', ''Right here in my arms''...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stenje on brate kao da ga Karamela puni od pozadi smile.gif

Pazi, meni se HIM djene djene - ipak dopadao kada sam imao 14-15 god.

Stavise sve pesme sa "Razorblade Romance" su itekako zarazne,ali..

ali, dokurchila mi vise deviza: ljubav,smrt,ljubav, hoces li umreti za ljubav veceras i sl.

Metallica KONZA! 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

doturicu ti taj novi, ako te zanima, pa mi nadji \"love\" motive...

onda pretpostavljam da je srao, posto sam procitao neki intervju sa njim na nekom americkom HIM-related site-u. zasto se mi koji moj prepucavamo?

 

smile.gifsmile.gif zato sto mnogo verujes intervjuima...nije to nista ozbiljno, don`t take it so hard biggrin.gif

K!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Muzika HIM-a uopste nije komplikovana za sviranje-jedino je vokal nesto zahtevniji. Al' to nije poenta ovde... Ja volim i Cranberries cije se pesme u proseku sastoje od po 3-4 akorda i nijedne solaze, pa sta? Ne smeta mi jer stvaraju dobru atmosferu.Ista prica je i sa HIM-om. Mozda nisu sve pesme i svi albumi dovoljno kvalitetni da bih ih slusao neko kome je u muzici tehnikalisanje prioritet, ali svakako mogu biti od velike vaznosti osobama koje su se u njima prepoznale...

imas disk za dz od mene za ovo. samo da ga narezem....

 

Da li treba da napomenem da te drzim za rec? :mrgreen:

budi bez brige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha samo anegdota,jucer bijah kod bivseg,opakog blackmetalca i bacim pogled na playlist a kad tamo HIM,strgah se od smijeha,tako opak decko pa se potajno sopa love metalom,ludo  :lol:  

tko zna tko tu sve pljuje po HIMu pa doma slusa do daske,bas me zanima  :wink:  :lol:

pricala mi frendica iz ZGB da je to redovna pojava. a vi imate def. najbolju ekipu HIM fanova za koju ja znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...