Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

HIM RULZ  :)  

 

Lestate, otkud ti znas sve ovo :?  

 

Jel' ima neko neki video snimak, makar to bili i spotovi, ubila bih za vizuelni prikaz HIM-a  :oops:

javi mi se na pp za spotove i jos nesto ekstra muzike. ja znam dosta o HIM-u, ali ima ljudi koji koji znaju jos vise. sta bi tek oni ovde radili. wolf, imas pozdrav od ekipe sa heartagrama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako to mozes da pitas?Pa Lestate sve zna o Him-u!!! 8) biggrin.gifa:

Imam ja sve Him-ove koncerte i tekstove,sve...Nisi ti valjda jedna od onih koja se lozi samo na Villa,ili volis uopste Him kao grupu?

Poz :wink:

NEEEEE, volim HIM kao grupu, malo sam OLD da bih slusala nesto zbog clanova benda, zar ne :? smile.gif

Inace imam i ja sve tekstove u glavi, i sve muzicke numere po diskovima, i nesto video zapisa, ali ne dovoljno za moj ukus :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, dobio sam dojavu da se ovde neko prepucava i spamuje. Kad ja tamo, a ono medjutim, sve izgleda u redu...neko (taj neko zna ko je) previse ozbiljno shvata temu o svom omiljenom bendu i izgleda da je uvredjen sto ih i vi ne shvatate isto toliko ozbiljno, vec malo chatkujete o svemu i svacemu ovde. Da li je to spam ili nije, nisam vise siguran (obzirom da je onda 99% Yumetal-a spam), meni je vazno da se ne vredjate medjusobno, i to ne zato sto vas volim i zelim da se lepo slazete (nije ovo vrtic, a ja vaspitacica tetka-Lepa), vec sto onda meni s*ru da ne obavljam posao kako treba. Kad bi se obrisali svi postovi koji konkretno nemaju veze sa bendom, ovde bi bilo ukupno 2 strane i to nepovezanih postova, a poptuno bi se izgubili draz i sarm online druzenja, tako da sve ostaje kako jeste. Ako dobijem zvanican zahtev od odgovornih lica ovde (Azza ili godovi) da se tema srkrati, tako ce biti i ucinjeno. Vreme u Beogradu umereno oblacno, dnevna temperatura u blagom padu, vetar severoistocni duva brzinom od 2m u sekundi....

Hvala na paznji i dovidjenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf,tek se registriram na foum i vidim ovoliko stranica posvecenih HIM-u,pa oni su dost popularni tu kod vas il se meni to samo cini? i jel u pitanju i starija ili samo mladja populacija? ovdje u zagrebu medju mojom generacijom bas hm nisu toliko omiljeni... ali tko zna,mozda je to samo ono sto se kaze dok je kod kuce situacija drukcija :wink:laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da prenesem neke vesti ( oni koje vec ovo znaju .. sorry :oops: )

-snimili su spot za solitary man u kome bi trebalo da se pojavila rose mcgowan

-1. marta izlazi taj single

-15.marta izlazi kompilacija "and love said no - the greatest hits 1997-2004" i tu ce se naci ove pesme:

1. And Love Said No

2. Join Me

3. Buried Alive By Love

4. Heartache Every Moment

5. Solitary Man

6. Right Here In My Arms

7. Funeral of Hearts

8. In Joy & Sorrow

9. Your Sweet 666

10. Gone With The Sin

11. Wicked Game

12. The Sacrament

13. Close to the Flame

14. Poison Girl

15. Pretending

16. When Love & Death Embrace

(izaci ce i ograniceno izdanje s dvd-em sa svirkama iz 2003)

-i ovo me mrzi da prevodim, a i nema potrebe :

:? :? 8O 8O :?

guys from HIM and Amorphis got a new band called “To Separate The Flesh From The Bones”. The line-up is

Herr Archstein – vocals and guital

Rot Wailer – bass-guitar

Pus Sypope – drums

It’s hard to say who is who, but it looks like Pus is Gas:)

Now the band works on debut album. It’s name is “For Those About To Rot”. The songs on the album are quite impressive:

1. Infected Rectum 0.49

2. Breast-Fed By Blood 0.54

3. Rotten Vagina 0.29

4. Filthy Cunt 0.52

5. Genital Massacre 0.43

6. Chainsaw Fuck 0.56

7. Die Like A Wimp 0.53

8. Flesh That Lies Beneath 1.38

9. Fistfucked 'Til Death 1.05

10. Spermjerker 1.02

:? :? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...