Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

uf,tek se registriram na foum i vidim ovoliko stranica posvecenih HIM-u,pa oni su dost popularni tu kod vas il se meni to samo cini? i jel u pitanju i starija ili samo mladja populacija? ovdje u zagrebu medju mojom generacijom bas hm nisu toliko omiljeni... ali tko zna,mozda je to samo ono sto se kaze dok je kod kuce situacija drukcija :wink:laugh.gif

tu i tamo. moja ekipa u zagrebu gotivi HIM, a ima ih razlicitih godina... i sta ti imas protiv tomijevih nightova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da prenesem neke vesti ( oni koje vec ovo znaju .. sorry :oops: )

-snimili su spot za solitary man u kome bi trebalo da se pojavila rose mcgowan

-1. marta izlazi taj single

-15.marta izlazi kompilacija "and love said no - the greatest hits 1997-2004" i tu ce se naci ove pesme:

1. And Love Said No

2. Join Me

3. Buried Alive By Love

4. Heartache Every Moment

5. Solitary Man

6. Right Here In My Arms

7. Funeral of Hearts

8. In Joy & Sorrow

9. Your Sweet 666

10. Gone With The Sin

11. Wicked Game

12. The Sacrament

13. Close to the Flame

14. Poison Girl

15. Pretending

16. When Love & Death Embrace

(izaci ce i ograniceno izdanje s dvd-em sa svirkama iz 2003)

-i ovo me mrzi da prevodim, a i nema potrebe :

:? :? 8O 8O :?

guys from HIM and Amorphis got a new band called “To Separate The Flesh From The Bones”. The line-up is

Herr Archstein – vocals and guital

Rot Wailer – bass-guitar

Pus Sypope – drums

It’s hard to say who is who, but it looks like Pus is Gas:)

Now the band works on debut album. It’s name is “For Those About To Rot”. The songs on the album are quite impressive:

1. Infected Rectum 0.49

2. Breast-Fed By Blood 0.54

3. Rotten Vagina 0.29

4. Filthy Cunt 0.52

5. Genital Massacre 0.43

6. Chainsaw Fuck 0.56

7. Die Like A Wimp 0.53

8. Flesh That Lies Beneath 1.38

9. Fistfucked 'Til Death 1.05

10. Spermjerker 1.02

:? :? :?

 

gotiva. zaklana celjad na finski nacin. super. inace od gasa me nista ne cudi, on je cak svirao sa kotipeltom i ekipom.

btw, da vas podsetim na HIM-ov rockabilly side project koji se zove daniel lioneye. line-up:

linde - guitars and vocals

mige - bass

ville valo - drums

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu i tamo. moja ekipa u zagrebu gotivi HIM, a ima ih razlicitih godina... i sta ti imas protiv tomijevih nightova?

 

imam to sto pusta punk,numetal,domaci rock te previse mansona i hima,tu i tam mu se "zalomi" koja underground stvar al sam je rekao da ne zeli pustati nista takvo da bi sto vise klinaca dolazilo.mislim da jedan pravi dj kojem je stalo do glazbe ne bi bas trebao razmisljati na taj nacin jer sam sigurna da i da pusti malo vise drukcijih stvari tipa ebm,industrial darkwave svejedno bi rulja dosla posto a)nema kam za ic drugdje b)sumnjam da im se bas ne bi svidjelo. ok ima zatucanih koji odbijaju plesati na ono sto vec ne znaju napamet ali to je njihova vlastita stvar.

tomi u svom ducancicu fakat ima materijala za pustanje a nije mu niti problem nabaviti posto mu je Planet Music susjedni ducan.osim tog ne bi mu ni dlaka pala s glave da dopusti ljudima da mu dofuraju koji put neki svoj cd pa da pusti bar 3 stvari drukcije po veceri,mi bi bili veoma zahvalni.prosli petak pustao je punk cijelu jebenu vecer,ok malo numetala,cak sam isla provjerit dal je on bil dj il netko drugi.nemalo sam se iznenadila i razocarala,vise ne znam uopce cime bi se gore mogla razocarati.tako da sam odlucila na neko vrijeme apstinirati od odlazaka na Tomi-najtove,ipak nam ostaje kad nas i za to ne zakinu u ime punka i reggae-a Mochwara 2x mjesecno elektro80s i 2x metal nights,a nije ni to lose smile.gif :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu i tamo. moja ekipa u zagrebu gotivi HIM, a ima ih razlicitih godina... i sta ti imas protiv tomijevih nightova?

 

imam to sto pusta punk,numetal,domaci rock te previse mansona i hima,tu i tam mu se "zalomi" koja underground stvar al sam je rekao da ne zeli pustati nista takvo da bi sto vise klinaca dolazilo.mislim da jedan pravi dj kojem je stalo do glazbe ne bi bas trebao razmisljati na taj nacin jer sam sigurna da i da pusti malo vise drukcijih stvari tipa ebm,industrial darkwave svejedno bi rulja dosla posto a)nema kam za ic drugdje b)sumnjam da im se bas ne bi svidjelo. ok ima zatucanih koji odbijaju plesati na ono sto vec ne znaju napamet ali to je njihova vlastita stvar.

tomi u svom ducancicu fakat ima materijala za pustanje a nije mu niti problem nabaviti posto mu je Planet Music susjedni ducan.osim tog ne bi mu ni dlaka pala s glave da dopusti ljudima da mu dofuraju koji put neki svoj cd pa da pusti bar 3 stvari drukcije po veceri,mi bi bili veoma zahvalni.prosli petak pustao je punk cijelu jebenu vecer,ok malo numetala,cak sam isla provjerit dal je on bil dj il netko drugi.nemalo sam se iznenadila i razocarala,vise ne znam uopce cime bi se gore mogla razocarati.tako da sam odlucila na neko vrijeme apstinirati od odlazaka na Tomi-najtove,ipak nam ostaje kad nas i za to ne zakinu u ime punka i reggae-a Mochwara 2x mjesecno elektro80s i 2x metal nights,a nije ni to lose smile.gif :x

kad sam ja bio pustio je goooomilu industriala i solidnog goth metala, EKV i brejkerse, ali me je punk smorio. cuo sam da pusta i grunge, steta sto tada nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam,valjda ovisi od veceri do veceri.brijem da gleda kakve rulje najvise ima pa onda pusta po tome sta vidi,ne znam kako bi to drukcije objasnila...

meni osobno (a i mojim prijateljima) punk i grunge ne odgovara. industrial nije nikad pustao,eventualno pusti neki ebm (ako se zalomi koji nitzer,cabaret voltaire,front242 ili daf) a mansona i laibacha svaka treca pjesma. nadam se kad dodjes iduci put da ces imat srece :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam vise u goth metal / love metal tripu. e, da, ako nemate sta pametnije u planu, 14.02. u KST-u je love metal night. pa svratite ti i ekipa i moja ekipa...

 

hehe ja sam 13.2. u Sloveniji na goth partiju,ima mene svugdje pomalo smile.gif vise procitajte ma www.neversun.net da ih malo izreklamiram smile.gif

love metal trip...e da je meni malo bit na tome samo prvo trebam shvatit sto je to hihih a tko zna Tomi bi mi sigurno znao to dobro objasnit smile.gif)

nek netko slika pa ce mi pokazat kad dodjemo... sigurno cete se svi dobro zabavit uz zvuke Villea,Jyrkija i slicnih loverboysa :oops: laugh.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li ste culi njihov novi singl IN JOY AND SORROW?

 

hm, prilicno kasno ulijecem u diskusiju, ali samo eto da kazem i ja svoje misljenje o HIM-u ohmy.gif)

 

kao prvo, ne znam otkud HIM u doom/gothic forumu :roll:

kao drugo, za mene oni uopste nisu metalci jer... nisu iskreni :wink: dajte ljudi, solaze nikakve - previse proste i bljutave, bubnjevi kao uspavanka, klap-klap, klap-klap... svaki prelaz isti... vokal pomalo - pederski :wink:

 

sori curicama koje obozavaju HIM i Vila, ali... ohmy.gif) dalje od mene s njihovom muzikom ohmy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim sta ste sad se svi navrzli na "Nightwish" kada nikgde nije napljuvao HIM ,samo je lepo objasnio razloge zasto mu se isti ne sivdjaju ( a razlozi su isti oni zbog kojih i ja ne volim iste.. nije metal, i nisu neki muzicari..)svejedno to nema veze sa tim, kulturno smo objasnili da zasto ih ne volimo, nikoga ne vredjamo.. ... i u cemu je problem ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim sta ste sad se svi navrzli na "Nightwish" kada nikgde nije napljuvao HIM ,samo je lepo objasnio razloge zasto mu se isti ne sivdjaju ( a razlozi su isti oni zbog kojih i ja ne volim iste.. nije metal, i nisu neki muzicari..)svejedno to nema veze sa tim, kulturno smo objasnili da zasto ih ne volimo, nikoga ne vredjamo.. ... i u cemu je problem ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim sta ste sad se svi navrzli na "Nightwish" kada nikgde nije napljuvao HIM ,samo je lepo objasnio razloge zasto mu se isti ne sivdjaju ( a razlozi su isti oni zbog kojih i ja ne volim iste.. nije metal, i nisu neki muzicari..)svejedno to nema veze sa tim, kulturno smo objasnili da zasto ih ne volimo, nikoga ne vredjamo.. ... i u cemu je problem ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo si zakasnila sa komentarom....U svakom slucaju, mislim da nikog vise ne zanima misljenje nekog ko kao satro slusa kvalitetnu muziku... Daj ljudi odrastite vec jednom i ostavite se pametovanja....!

 

Malo si zakasnila sa svojim komentarima o Him-u!

Ako ih ne volis tvoja stvar,ne moras da plujes po njima!U svakom sl.svoje misljenje podeli sa onima koji ga ne vole ili ga jednostavno zadrzi za sebe!

Ljudi,kada cete shvatiti da se ukusi razlikuju...?!

 

 

prva greska: musko sam, a ne zensko, mislim da je to ocigledno i u profilu i u mojim post-ovima.

 

druga greska: nisam pametovao niti pljuvao, dao sam svoje misljenje i nista vise, sta se odmah lozite. vidite kako je Telcontar lijepo skontao ;o)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim sta ste sad se svi navrzli na "Nightwish" kada nikgde nije napljuvao HIM ,samo je lepo objasnio razloge zasto mu se isti ne sivdjaju ( a razlozi su isti oni zbog kojih i ja ne volim iste.. nije metal, i nisu neki muzicari..)svejedno to nema veze sa tim, kulturno smo objasnili da zasto ih ne volimo, nikoga ne vredjamo.. ... i u cemu je problem ??
Nije metal biggrin.gif ?Pa sta je ako nije metal keve ti?Prosvetli me!I da..odakle ti pravo da ih komentarises kao muzicare :twisted: ?Koji mu ti faktor tu dodjes?

P.S. Nemoj da me shvatis pogresno ali pomalo je bedno da dodjes ovde i lupas neke totalno bezveze stvari ..a jasno je da ovde ima dosta njihovih fanova...UZDRZI SE MALO.Kapiram da svi vi "iskusniji metalci" imate potrebu za pokazivanjem ali misim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...