Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Ja volim HIM i imam 15 godina i zovem se Ivana

Posto se ovo pretvorilo u jedno veliko PP- ovanje aj i ja da dam neki oglas... 8)

Btw. omiljena pesma mi je Sladjanih 666, Pridruzi mi se u samrti grobnoj, U mojim ramenima, i tako znate one poznate nase... eh da ima jedna sa Otrovom ali ne mog' se setim... da da da Otrovna riba... btw cula sam da se ta pesma pojavila kada su pomrle one silne ribe u Tisi otrovane od cijanida... hm... deluje mi sumnjivo... V.V. je tako sjadak da imam cak i njegov poster u sobi, ali ne bitno.... :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ lestate

Well, dobila sam 5 CDa. dva su video, jedan audio, jedan MP3, jedan je mix...na svih 5 CDa je HIM...cak i neke karaoke zajebancije. Trenutno spremam vrlo vazan ispit pa nisam sve jos ni pregledala, nego vise onako bacila pogled na brzaka... :oops:

Ali...poslacu ti pp sa celokupnim sadrzajem. Ne brini, necu ti uskratiti neko HIM zadovoljstvo koje do sad nisi iskusio biggrin.gif

tako ti je to kad si zaokupiran teskim naukama.. kazi sestro koliko trazis za kopiranje... biggrin.gifa: biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

TI cuti, ti ces tek da vidis kad te ja dovatim :mrgreen::twisted::evil:

 

zar ja? 8O 8O 8O

 

biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

P.S. I sram da te bude ne znash da je ta pesma trebala da se zove In my Shoulders, pa su je posle preimenovali biggrin.gifbiggrin.gif ... A definitivno bolje zvuci...

 

PPS Kad je neko sponeuo Otrovnu devojcicu, pade mi cimetarka na pamet....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Dolly

Ne brini, dogovoricemo se za rezanje...ali budi malo strpljiva. OK?

I jos jedno prebacivanje u vezi "teskih nauka" i ode sve do djavola biggrin.gif

strpljenje moje srednje ime, i mora se imati sad kada ucim za prijemni (nisi jedina u poslu) ako je za utehu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mojim ramenima

 

In my shoulders? laugh.gifsmile.gifsmile.gif izvini, ali sigurno si mislila BICE U MOJIM RUKAMA (She'll be Right Here in my Arms) -

o otrovu; Poison Girl si sigurno mislila kad si to rekla....

 

Pa verovatno sam se toliko smorila da nisam nista pametno ni mogla da mislim vezano za bend, pa sam pocela da lupam... trashujem... sveopste... mozda...... smile.gifsmile.gifsmile.gif 8) biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...