Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

pa da, ko sto je rekao jedan nemam pojma ko TOLIKO PRICE O JEDNOM PROSJECNOM BENDU?samo prica govori koliko je ``prosjecan``,neko ga voli neko ne,pa sta?svako ima svoj ukus?isto je ko da raspravljas o tome vole li muskarci crnke ili plavuse.svako ce reci drugacije........ :twisted::twisted: JA BITI ZLAA :mrgreen: samo da telcontar tako nekako ne kaze posto se ja ``mnogooooooo lozim`` na hima hahahaha da sam se istripovala.....ma ko ih sisa svi oni slusaju him kuci inace ne bi znali toliko pjesama od njih,zar ne????

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta god vi pricali him je grupa za 100000000000000000000000000000000000000,posljedni album love metal je ok,i njihova muzika nimalo ne slabi ja bih prije kritikovao metallicu i korn,him nije obična grupa,svi se mi znamo derat kao manson,pantera slip knot i ...............................................................................................................

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, ko sto je rekao jedan nemam pojma ko TOLIKO PRICE O JEDNOM PROSJECNOM BENDU?samo prica govori koliko je ``prosjecan``,neko ga voli neko ne,pa sta?svako ima svoj ukus?isto je ko da raspravljas o tome vole li muskarci crnke ili plavuse.svako ce reci drugacije........ :twisted::twisted: JA BITI ZLAA :mrgreen: samo da telcontar tako nekako ne kaze posto se ja ``mnogooooooo lozim`` na hima hahahaha da sam se istripovala.....ma ko ih sisa svi oni slusaju him kuci inace ne bi znali toliko pjesama od njih,zar ne????

Opushteno , salio sam se smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dugo me nije bilo ovde...a metarijala za citanje i vise nego sto treba...vidim, komentarisete poslednji spot HIMa, "Solitary Man". Meni je spot tako glup, da nisam mogla da verujem da su onako nesto ljigavo mogli da izbace. A sto se interpretcije obrade tice...ma nista posebno, da ne kazem: bez veze.

A ako ce opet svirati na Sziget festivalu...super! Opet cu da ih gledam!

 

I veliki pozdrav za Lestate-a!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije preterano bitno ko ga rezira vec ideja... the sacrament je dosta srecnije izveden jer nije bilo ideje, kao sto je u solitary man prisutna... ali jebeno pogresna... stariji spotovi su mnogo bolji, narocito prastare 4 verzije wicked game i naravno when love and death embrace i spotovi sa prelaza RR i DS&BH perioda. (join me - ice version, pretending). nadam se da ce love said no biti smislen spot, posto je najavljen, kao i da ce izaci (makar live verzija) sweet pandemonium, posto je pesma megahit waiting to happen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nesumnjivo, pogotovo Ice verzija Join me i When love and death embrace, uvek su mi se dopadali... e to su bili fenomenalni spotovi... Ali maksimalno me izludjuje neprestana prisutnost nekakvih kitnjastih zlatnih dekoracija svuda po spotovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...