Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

mislim da je pre nas "dve'' icon_wink.gif

 

''nesto'' vrlo bitno je pocelo da izostaje iz njihove muzike

za tebe znam da si ona icon_mrgreen.gif btw, izvini sto si dugo cekala na naziv one knjige, jedva sam je nasla posle...zove se Zaslepljenost Vesticama i Vesticji Procesi" <--- moj slobon prevod, od autora Manfred neki...stade mi mozak, a ne znam gde sam zadenula papir na kome to pise...

 

i sa drugim delom se slazem - nesto im fali. nazalost. ali still, me as a odan HIm fan ih i dalje volim.

"otkrila" sam GLSV666 pre neki dan, i od onda ga slusam non - stop. steta sto im je onaj jak zvuk nestao...rokuju oni i sada, ali znatno slabije kao pre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ville nikad ne bi mogao da mi se gadi icon_razz.gif A sto se tice muzike.......slazem se da su se pokvarili,ranije su bili mnoooooooogo bolji....GLSV666 je po meni najbolji album,a i Razorblade romance ne zaostaje........ostalo je sve dobro do And love said no,uzasno su otpevali sweet 666 i wicked game pukeface.gifpukeface.gif Skroz gejevski,doslo mi da placem kad sam cula icon_sad.gificon_sad.gif Ville gubi glas......... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je ono sa stanom, kao i izjave da se ne kupa i ne pere kosu - čisto poziranje i glupiranje koje Ville praktikuje tako čestio lately... Come on, on deluje previše posvećen sebi (i sebi i sebi) da bi bio prljav, gadan i smrdljiv. Čisto poziranje. Kladim se da po ceo dan sedi za ogledalom i licka se. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe znala sam da ćeš to da pitaš icon_wink.gif nema linkova za te pesme .. postoji samo jedan .. hmm .. live acoustic "sample" jedne pesme od 1-og min... slabo se čuje i neki englez na kraju priča .. ali, pretpostavljam da ga želiš anyway, so

 

http://home.comcast.net/%7Ehardcorecory/my...tlednewsong.mp3

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...