Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

jaw, sto to je swadak avatarcic azo...

 

juce ulazim u sobu, ukljucujem TV i stignem da procitam Apocalyptica ft. Ville Valo ft. Jebo ga Ruznog na VIVI i Song Title: Bittersweet...

koja ironija...

nit cuh pesmu, nit ista videh.

s obzirom na to da je onaj, znate koji, u videu, i nisam mnogo propustila.

 

 

sem Villea...aw... icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hyvää syntymäpäivää ville valo! biggrin.gif

 

linkovi koje sam ostavila bi trebalo da rade...

 

a da li otići na koncert ili ne .. hmmm .. s obzirom na to da je u usa .. ne preporučujem ... mada bih ja otišla bez obzira icon_biggrin.gif

 

Azza-o biggrin.gif za avatar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, fine... evo dolazim idemo zajedno rolleyes.gif

icon_mrgreen.gificon_redface.gif

ajde dodji sad.gif otkako sam dosla nisam se tri puta nasmijala.. sad.gif i treba da odem na HIM i da se jos gore sjebem..

 

 

lestate@

u pravu si sve.. da si ti ovdje, ja bih s tobom.. ovako, mrzi me sama i ne mogu tugaljive pjesme da podnesem sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nastupaju 26.11. u jednom dobrom klubu ovdje.. karta oko 25$ .. ne znam isplati li se dati toliko?

Idi obavezno

ne radi ovaj za spot

odes lepo na site pa onda nadjes gde su spotovi...

Ja sam ga snimio sinoc sa satelitske...

ono, nije los, samo sto mi se onaj Lauri nikako ne svidja...

bolje da su nekog drugog nasli...

Mada Lauri definitivno ume da peva...

to sto peva u sranje bendu..to je druga stvar

 

 

Da............srecan rodjendan nasem debeljku....

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde dodji sad.gif otkako sam dosla nisam se tri puta nasmijala.. sad.gif i treba da odem na HIM i da se jos gore sjebem..

 

 

lestate@

u pravu si sve.. da si ti ovdje, ja bih s tobom.. ovako, mrzi me sama i ne mogu tugaljive pjesme da podnesem sad.gif

ma opusteno... mada monster je sve samo ne tugaljiv. stoner rock party!!! pazi meni je zao sto nisam u prilici da to vidim, ali smesi mi se tavastia club, helsinki za novu godinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma opusteno... mada monster je sve samo ne tugaljiv. stoner rock party!!! pazi meni je zao sto nisam u prilici da to vidim, ali smesi mi se tavastia club, helsinki za novu godinu.

pa ne ponavljaj (mi) to staaaaaalno icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

kako možeš da ideš bez *mene*??? icon_confused.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

 

p.s. povlačim preporuku za ne-odlazak na koncert him-a u usa ...samo jedno veče je bilo loše iz opravdanih razloga.. icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne ponavljaj (mi) to staaaaaalno icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

kako možeš da ideš bez *mene*??? icon_confused.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

 

p.s. povlačim preporuku za ne-odlazak na koncert him-a u usa ...samo jedno veče je bilo loše iz opravdanih razloga.. icon_sad.gif

isao bih sa tobom, ali emma zivi u jednosobnom stanu i ima samo jedan krevet... smatraj se pozvanom, ali ne znam kako cemo te smestiti... a i karte su rasprodate, a ne znam kako ce moje provlacenje preko spiska/tapkarosa/cega god proci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoje još dva linka, ali za jedan je potrebno da imaš username i password, a drugi sam probala i, bar meni, neće da radi

 

meni prvi(http://www.therasmus-by-nidi.de/assets/applets/bittersweet.wmv) i dalje radi ... ne znam u čemu je problem...sorry.. icon_sad.gif

 

evo ti drugi, pa probaj za svaki slučaj..

http://www.universal-rock.de/index.php?con...2965&menu=media

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blagi uzas... verujem da mi se zbog njega i nije svidela pesma... icon_uhoh.gif

 

Pocetak je jos dobar, kad Vili pocne... ali ostalo... icon_rolleyes.gif

Da se 'ispravim' malo... ipak je dobra pesmica, ali kad slusas malo vise ph34r.gif (nekih par dana icon_smile.gif). biggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se slike tice, meni se jako svidja kako izgleda, mogao je recimo samo da opere kosu. icon_smile.gif

Ju, jos i kosu da opere... bas si zahtevna. icon_smile.gif

 

 

Sto se tice plavusana... nis' posebno, sav je nateko ko' da su i njega cepali. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...