Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Well, sta gosd da je u pitanju, uskoro vise nece biti u zalosti s obzirom na to ko ga dobija na poklon kao suvenir iz Finske. mhihi.gif Oh, yeah...

khm .. lestaaaaaaaaaaaaaate???

 

......................................

u zalosti -->nisam sigurna.. izgleda da mu je uginuo pas...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Zverina... icon_smile.gif .... genijalno...

Ja bih pre rekla da It STVARA klovnofobiju icon_uhoh.gif Prokleti film.

 

Btw, videh pre neki dan na Vivi+ na onim njihovom "vestima" prilog o HIM, uz radni naslov GLUCK 'N' ROLL!! E, sad, ne znam nemacki, pa nemam pojma o cemu se tu radilo...

Mozda planiraju novu obradu:

"I should be so lucky, lucky, lucky, lucky..." musik19.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Zverina... icon_smile.gif .... genijalno...

Ja bih pre rekla da It STVARA klovnofobiju icon_uhoh.gif Prokleti film.

 

Btw, videh pre neki dan na Vivi+ na onim njihovom "vestima" prilog o HIM, uz radni naslov GLUCK 'N' ROLL!! E, sad, ne znam nemacki, pa nemam pojma o cemu se tu radilo...

Mozda planiraju novu obradu:

"I should be so lucky, lucky, lucky, lucky..." musik19.gificon_rockdevil.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

mene to nekako podseca na>>> alkos.gifalkos.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova tema i dalje lives..

c c c....

 

 

avatar ove zverine je bas grozomoran ...icon_smile.gif...od njega i ja dobijem KLOVNO fobiju ..

inache posle IT-a da se izlechiti taj problem ...

Ova tema will always live...... mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

 

--------------

A sto se bestijinog avatara tice......Ville je smesan( mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif )...........a i nije nasminkan kao klovn......vec kao The Crow..........mada znam da ste vi to vec primetili... mhihi.gifmhihi.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nasminkan je kao the Crow, ali ona krv na obrazu je donela klovnovski utisak... kao i kretenski kez od uva do uva. mhihi.gif ----> sth like this.

Ma, znam da Gluck znaci sreca (sreca, radost musik19.gif ), ali ne znam o cemu se radilo u prilogu.

Hm... moje interesovanje je imalo sttttrasnih uspona i padova, pogotovo u doba ds&bh, tada sam ih gotovo potpuno zabatalila. Trenutno se bavim gledanjem spotova i svadjanjem sa kompom (ili tv-om, zavisi gde gdedam)... zbog, jelte, novijeg cizuelnog imidza koji mi ide na zivce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nasminkan je kao the Crow, ali ona krv na obrazu je donela klovnovski utisak... kao i kretenski kez od uva do uva. mhihi.gif ----> sth like this.

Ma, znam da Gluck znaci sreca (sreca, radost musik19.gif ), ali ne znam o cemu se radilo u prilogu.

Hm... moje interesovanje je imalo sttttrasnih uspona i padova, pogotovo u doba ds&bh, tada sam ih gotovo potpuno zabatalila. Trenutno se bavim gledanjem spotova i svadjanjem sa kompom (ili tv-om, zavisi gde gdedam)... zbog, jelte, novijeg cizuelnog imidza koji mi ide na zivce...

Mene nesto krv ne podseva na klovnove...... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Oh,well............izgleda da je to povezano sa tvojom klovnofobijom mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Mora da si i ti gledala IT.....heheh

 

---------------------------------

E,pa ja nisam znala sta je Gluck i mislim da se to da primetiti........heeh

Sto je babi milo,to joj se i snilo......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, gledala sam, ne pitaj me nista... icon_uhoh.gif

Ne asocira me KRV nego crvena boja na obrazima, kad se ova slika gleda u ovako sitnoj verziji kao sto je na avataru, deluje kao sminka a ne krv, tek se na vecoj slici vidi posekotina na obrazu. icon_uhoh.gif

Sve u svemu...............slika je potpuni promasaj..........ccc...........kako Ville unistava svoju lepotu........ no.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...