Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Moze li to da se prebaci na dvx? rolleyes.gif

Da...ali za to se obrati Gotic Angelu...

Mislim ja ovaj DVD ne sharujem jer smo se tako dogovorili...

 

@ bestia - ma svi spotovi do And Love Said No...

I neki live i snimanje nekih spotova...

Ma nisam ni gledao pravo da ti kazem...

Nabavio sam DVD Blind Guardiana i to mi se vrti stalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

HIM je pravi bend za napaljene tinejdzekrke od 13 do 15 god. koje imaju menstrualne probleme i manjak stidnih dlaka, nemaju dechka jer su ruzne i debele, i koje briju noge caletovim brijacem. Zao mi je MUSHKARACA koji slushaju ovaj bend i njima slichne bendove!!!

user posted image

Evo muskarcine koji slusa HIM. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

HIM je pravi bend za napaljene tinejdzekrke od 13 do 15 god. koje imaju menstrualne probleme i manjak stidnih dlaka, nemaju dechka jer su ruzne i debele, i koje briju noge caletovim brijacem. Zao mi je MUSHKARACA koji slushaju ovaj bend i njima slichne bendove!!!

Хајде охлади се! Шта те брига шта ко слуша?! Постуј тамо где имаш нешто паметно да кажеш, или са бар конструктивном критиком. Овако, изгледаш апсурдно и смешно са својим постом. И нема потребе да икога сажаљеваш. Врло радо слушам овај бенд и њему сличне, јер заиста уживам у таквој музици. Зашто? Зато што је, поред пријатне и хармоничне музике, њихова порука љубав, за разлику од квазимузике где се пева о мржњи, убијању, вилењацима и којекаквим другим глупостима. Али ти то нећеш разумети, ти си "мушкарчина"...

 

П.С. Не волим ни ја педере, али сматрам да је апсурдно изражена осећања поистовећивати с хомосексуалношћу.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хајде охлади се! Шта те брига шта ко слуша?! Постуј тамо где имаш нешто паметно да кажеш, или са бар конструктивном критиком. Овако, изгледаш апсурдно и смешно са својим постом. И нема потребе да икога сажаљеваш. Врло радо слушам овај бенд и њему сличне, јер заиста уживам у таквој музици. Зашто? Зато што је, поред пријатне и хармоничне музике, њихова порука љубав, за разлику од квазимузике где се пева о мржњи, убијању, вилењацима и којекаквим другим глупостима. Али ти то нећеш разумети, ти си "мушкарчина"...

 

П.С. Не волим ни ја педере, али сматрам да је апсурдно изражена осећања поистовећивати с хомосексуалношћу.

Nemoj da se tripujesh, ja se samo zajebavam!!! icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim, na avataru nosis svoju sliku,a? Jel ti ono guma oko ruke, a? He he icon_smile.gif . Sad ce svi da znaju da se fiksash no.gif

aha, moja je slika, a oko ruke je neko sranje od ranca, fotka je snimljena na szigetu '04, ispred satora moje koleginice sa faxa.

 

@svi:

pljuvanjem HIM-a ne dobijate nista. cak ni zabavu u instant formi. klinkicama od 13 do 15 godina nista ne fali, ni onim "klinkicama" od po 30-ak kojih sam se nagledao za novu godinu u helsinkiju na koncertu HIM-a.

 

@zeljko:

mrznja je ok ako je ispravno kanalisana. pa ceo doom je u dobrom procentu mrznja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno,ja moram da priznam da volim Him!!!Mozda cu trpeti kritike!!!Ali,tako je!!!Drugarica ih obozava,pa ``navukla`` i mene!!!Lestate,moram da ti se zahvalim za njihov mp3!!!Najbolji album mi je Love Metal!!!He,he,he,he,he,....!!!Konstantno mi se u playeru vrti The Sacrement... musik20.gif

Ti si puko! Nemoj vishe da jedesh ACIDe!!! icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...