Jump to content

Razgovori S Borom


Vlaja Buraz

Recommended Posts

u timberlejka takodje ne diraj... zasto ne?

Recimo da nismo fokusirani na tvoja jaja...

 

 

a ti znas?

Jebi ga, i za metalce kazu da su dobri jebaci a u stvari...

 

 

blago meni...

 

 

laugh.gificon_smile.gifbiggrin.gif

respect prevodiocu icon_wink.gificon_cool.gif

fokusiraces se, mozda ti treba oNa hemija za koncentraciju, imam to da ti Dam.... icon_smile.gif

 

za metalce ne postoji nikakva predrasuda druge vrste, osim onih vezanih za muziku i sviranje, tipa da su na pr. tehnicki bolji od drugih u rock muzici, mada ja prvi kazem da to ne mora da bude....tako da si se zajebala ovde....

 

blago tebi, razlog vise if so da izgubis link sa realnoscu kako to obicno biva....

 

@prevodilac - napasesh mi se Once again....trivia - pijem iskljucivo ness kafu....

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@mayo pa awetinje znaju kako se to radi...mozda chu jedino trebat bit malo ublazujucha ipak britni je u pitanju... icon_smile.gificon_biggrin.gifmrred.gifmrred.gif

 

@bvd ''josh jedan na listi za degustaciju testisa....'' ph34r.gif nema ' icon_smile.gif ; smajlija...jel to znachi da si 'ozbiljan'... ph34r.gif

 

ak' ti ne presushi taj jednoglav (valjda si chuo za triglav)...javi se... icon_smile.giflaugh.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma di ce Boro da se lozi na BVD-a

to je previsHe agr00! icon_mrgreen.gif

 

BVD se lozi na mene, jel tako seceru! mhihi.gif

A Boro se lozi samo na moje sise! icon_smile.gif

A braco se lozi na mene cijelu.... wub.gif

 

A ostatak foruma se lozi na moje gluposti!

Recimo blondie-ta prijanja samo tako! mrred.gif

Edited by Hellenoranotos

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram...kad je mutav...

 

 

superintendant zapravo...  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

 

Mislis da je to u pitanju? Nemam pojma, ja bas mislim da mu izrazavanje dobro ide... laugh.gif

 

He, imas i svog licnog padawana...??? Nije lose, nije lose. laugh.gificon_wink.gif

 

 

icon_cool.gif

 

mayo pa awetinje znaju kako se to radi...mozda chu jedino trebat bit malo ublazujucha ipak britni je u pitanju...

ublazujutja ??? huh.gif

predrasude predrasude... no.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mayo aaah' volish i ti grubu igru... mrred.gif pa dobro shta mi odma vrckash tim okicama...samo ti kazi... icon_biggrin.gif

 

@filthy sunray koji ti je s tom alitom...(htjedoh rec atilom laugh.gif )...jel ti to cura...auh' grozote nisi mi se pohvalio...pa fino...

 

imam i ja... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

mayo aaah' volish i ti grubu igru... mrred.gif pa dobro shta mi odma vrckash tim okicama...samo ti kazi... icon_biggrin.gif

 

Dela govore vishe od rechi... laugh.gif

(ma chim vidite paperjastu plavu kosicu odma' pomislite ad je krhka mala... e zivote

 

 

Yoma, imA mesta i za tebe, join in....

Ostatju neutralna, hvala lepo

Share this post


Link to post
Share on other sites

lozioci pripazite da ne prelozite... mrred.gif i ja sam se nalozila...ima vech od proshlog decembra gorim... icon_redface.gif (edit- da ne ispadne da se to lozenje odnosilo na BVDa icon_uhoh.gif )

 

akhm' mayo nisam ja uopshte ishta rekla loshe...i nisam mislila da (vi) plavushe ste drolje...otkud iskopa to mishljenje od mog quota... icon_evil.gif

Edited by Twiggy

Share this post


Link to post
Share on other sites

akhm' mayo nisam ja uopshte ishta rekla loshe...i nisam mislila da (vi) plavushe ste drolje...otkud iskopa to mishljenje od mog quota... icon_evil.gif

drolje? nisam uopste na to pomislila

vetj da sam pomislila da si rekla da su plavuse krhke,

mozda chu jedino trebat bit malo ublazujucha ipak britni je u pitanju...

pomislila sam da mislis da ne moze britnica da izdrzi sve ono sto ti pada na pamet...ah nesporazum je u pitanju samo musik20.gif

 

 

yoma, ne odbacuj me kada ne znas shta nudim....

kako ne znam? ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bash....

 

moja slika pored kreveta.... icon_smile.gif

pa da si mi blize... icon_smile.gificon_razz.gif

stwarno si little filthy sunray... icon_twisted.gif i like it...imash dobre crte lica iskazuju ti karakter...mochno bwe... mrred.gif i ona kosa... icon_rockdevil.gif

 

nemash... icon_sad.gif eh'

 

 

 

 

 

 

 

imash li ikoju moju... icon_smile.giflaugh.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...