Jump to content

Trzalice


Silver_Moon

Recommended Posts

Ibanez Paul Gilbert, one prozirno-crvene.

fina je to trzala, samo se mnogo trosi, ili sam ja drvodelja... ili tako nesto icon_smile.gif

 

mada najjace su one crvene jazz lll to covece ne mmozes da potrosis pa da si dupli ja! icon_smile.gif

 

mada su mi te crvene malo male ipak meni je potrebna veca trzalica icon_smile.gif

 

uh bre ovo ispade ko sa one reklame za uloske... koje uloske Tea koristi...??? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

fina je to trzala, samo se mnogo trosi, ili sam ja drvodelja... ili tako nesto icon_smile.gif

Trose se one drugih boja (crna, bijela, plava), postaju hrapave na uglovima itd. Ne znam u cemu je fazon ali ove crvene cini se imaju nekakvu drugaciju "glazuru". Mnogo su gladje i dugotrajnije.

 

A te Jazz III ne mogu da smislim. Pregrube i premalene za moj ukus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='7. 6. 2004, 18:38'] pa uzmite velike icon_smile.gif

 

Ja koristim velike Jazz III icon_biggrin.gif

cekaj, cekaj, pa ako ti je rodjendan danas onda nemas valjda pravo de ma sada zajebavas! icon_smile.gif

 

nego jel stvarno postoje velike ili me lozis, ja ih nisam video ali ako postoje, tj. ako ne postoje.... violent.gif

 

i tako! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

crne jazz III imaju nesto drugaciji zvuk.. prilikom svakog okidaja se cuje karakteristican mali "skrejp", tako da je ta trzalica vrlo pogodna za ne koji vole da ima se cuje kako lepo pikuju, jer kad se sa tom trzalicom zapikuje brzo, to bas dobro zvuci.. icon_smile.gif i petruci zna za to pa koristi ove trzalice. icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj, cekaj, pa ako ti je rodjendan danas onda nemas valjda pravo de ma sada zajebavas! icon_smile.gif

 

nego jel stvarno postoje velike ili me lozis, ja ih nisam video ali ako postoje, tj. ako ne postoje.... violent.gif

 

i tako! icon_smile.gif

ne znam kolike tebi trebaju... ove nisu male, tj. neke prosecne dimenzije su u pitanju icon_smile.gif

 

a imaju i one bash male (koje Nele koristi icon_biggrin.gif ) icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...