Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Ma imam i ovdi komp, samo shto mi treba sat vremena da dobijem vezu, fcuk it..... e i reci Nikoli da mi se javi na mob kad dolija gajbi... musik19.gif

jebes li kakve seljanke na njivi, ili u plastu sena icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li u planu neka skorasnja svirka?

Bolje da pitas "jel ima u planu neka proba" posto ni nju ne mozemo da odrzimo zbog stalnih odsustva Bubnjara (stalno ide u selo) a jos je sad i sjebo prst na nozi dok je krečio štalu pa još kad dodamo da ima neku hroničnu upalu zgloba na ruci jasno ti je da svirke neće biti skoro.A i klavijaturistu nekog opasnog tražimo.Uglavnom ,važno je da se završavaju pesme,samo imamo mali problem sa tekstovima,tj. fali nam tekstova.

Za koji dan imamo foto sešn za naše promo fotografije,pa očekujte neke slike ovde. mhihi.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje da pitas "jel ima u planu neka proba" posto ni nju ne mozemo da odrzimo zbog stalnih odsustva Bubnjara (stalno ide u selo) a jos je sad i sjebo prst na nozi dok je krečio štalu pa  još kad dodamo da ima neku hroničnu upalu zgloba na ruci jasno ti je da svirke neće biti skoro.

 

no.gif Kud ces gore...

 

Za koji dan imamo foto sešn za naše promo fotografije,pa očekujte neke slike ovde. mhihi.gif

 

U, pa fino. A gde cete to uraditi ako nije tajna?

 

Ali ovo je dobro - fotografisu se a nemaju ni probe icon_mrgreen.gif

 

POZERI! icon_smile.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...