Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nikola, kralju!!i wedding ring je fantastican!

 

 

nekoliko predloga:

 

1) mile kitic - vuk samotnjak

2) mitar miric - opasnica (moze ultra prog rif da se uradi) icon_smile.gif

3) srecko susic - ulica radja gresnike (ultra technical prog a la "spastic ink"!)

4) hasan dudic - case lomim (obavezno ovu verziju, nikako od nezira emirovskog, jer je hasan vec uradio polu prog, a ima i "stratovarius" solo!)

 

 

uzdravlje! pivopije.gif

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja je ova nova! icon_smile.gif Mada mi je stara bolja posto sam nju znao u originalu a ovu nemam pojma icon_smile.gif Nikola, daj nesto sto svi znamo, ovako jeste tr00 ali ne prepoznaju svi te pesme icon_biggrin.gif Daj nekog Acu Lukasa, Licna Karta? A moze i nesto sa zenskim vokalom, Crno I Zlatno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikola, kralju!!i wedding ring je fantastican!

 

 

nekoliko predloga:

 

1) mile kitic - vuk samotnjak

2) mitar miric - opasnica (moze ultra prog rif da se uradi) icon_smile.gif

3) srecko susic - ulica radja gresnike (ultra technical prog a la "spastic ink"!)

4) hasan dudic - case lomim (obavezno ovu verziju, nikako od nezira emirovskog, jer je hasan vec uradio polu prog, a ima i "stratovarius" solo!)

 

 

uzdravlje! pivopije.gif

uuuu, vuk samotnjak!!!!! hard core, nema sta..... icon_rockdevil.gif

 

 

predlozi su skroz ok. ja sam za. pivopije.gif

 

 

 

 

(hihi!!! prs.....)

 

 

 

 

 

nansi kicsa je super ali ipak je halid gali halid onaj prvi.....tr00..... orangelistening.gif

 

 

 

 

hihihi............ icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Znači Nikola, prvo si apsolvirao onaj komentar da muzika prvenstveno mora da bude hit, nevezano za stil, a sad si konačno i u praksi otkrio zašto se toliko ljudi odavde loži na power metal icon_smile.gif Znači skrivena konekcija između bliskih muzičkih stilova je obelodanjena icon_mrgreen.gif

 

Šalu na stranu, ulepšao si Gargamelovo detinjstvo a i meni veče biggrin.gif I nemoj da mi muljaš taj vokal i da ga tako farbaš, ne stidi se, nek se lepo čuje, pevaš solidno ali je feeling i ta iskrena emocija ono što daje pesmi završni sjaj icon_rockdevil.gifpivopije.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Znači Nikola, prvo si apsolvirao onaj komentar da muzika prvenstveno mora da bude hit, nevezano za stil, a sad si konačno i u praksi otkrio zašto se toliko ljudi odavde loži na power metal icon_smile.gif Znači skrivena konekcija između bliskih muzičkih stilova je obelodanjena icon_mrgreen.gif

 

Šalu na stranu, ulepšao si Gargamelovo detinjstvo a i meni veče biggrin.gif I nemoj da mi muljaš taj vokal i da ga tako farbaš, ne stidi se, nek se lepo čuje, pevaš solidno ali je feeling i ta iskrena emocija ono što daje pesmi završni sjaj icon_rockdevil.gifpivopije.gifmhihi.gif

laugh.gif Sta da se radi, pevao sam ih obe u kasnjim vecernjim satima, bilo mi je malo glupo da se derem! icon_biggrin.gif Ali kad se bude radilo nesto ozbiljno ima da se ozderem od rakije! Da me vide ovi iz granda kako pevam kad sam pod gasom, istog trenutka bih dobio ugovor za plocu! icon_smile.gif

 

 

 

ekstra je ova druga, ima bas te padove u refrenu kakve koristi nightwish i ostali power skandinavci.

 

Pazi, prva je vise zajebancija, a ovu drugu sam odradio bas u Sonata Arctica meets Pero Defformero maniru! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...